2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Günaydın arkadaşlar....

hepimize mutlu haftalar diliyorum... :KK8::KK8::KK8:

Allah evladına uzun versin, bebişini de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah....

canım üzülme umarım en kısa zamanda müjdeli haberi alırsın....

hamileleğiniz hayırlı olsun kızlar... burada hep birlikte sağlıkla kucağımıza alalım yavrucaklarımızı inşallah.. :KK16::KK16:

canım bu hafta başlaması gayet normal.. psikolojik olacağını sanmıyorum.. :KK34:

çok güzel yazmışsın... gerçekten de iyi düşün iyi olsun sözü çok doğru bi söz... aslında topiğimizin sloganı da bu olmalı :KK1::KK1::KK1:

kızını doğum günü kutlu olsun Rabbim uzun ömürler versin inşallah.. :nazar:

canım benim de kızım 2010 aralık doğumlu... ama benim gebeliğim planlı... bence çok iyi bir zamanlama :KK49::KK49:

ayy canım ne güzel aynı aylarda anne olucaz yine demekki hayırlısıylaa :)

bende de batma olmuştu :)
önemli bir belirti sanırım...ben kız bebek çok istiyorumda ondan sordum ama beliritler erkek gösteriyor...sağlıklı ömürlü hayırlı olsunda gerçi en önemlisi o...

bilmiyorum önemli bi belirti mi ama ilkinde oldumu hatırlamıyorum :)
canım cinsisyet meselesinde Allah gönlüne göre versin inş.
ama cinsisyet belirtilere göre değerlendirilmiyo Allah bilir
emin ol hangisi olursa olsun kendi canın olunca hiç bir farkı olmuyoo :)

evet cnm doğru ben eşim ısrarı için gittim gittiğimde henüz adetimden 3 gün geçmişti,normal yani..perşembeyi iple çekiyorum..bide şimdiden cinsiyetini çok merak ediyorum acaba ne olucak diye:KK1:

gerçi en önemlisi sağlıklı hayırlı ömürlü olması,eksiği olmadan kucağıma gelsinde inşallah gerisi boş...

Cinsiyet merak edilmezmi yaa bende ediyrm.anneme daha dun soledim.2 dk da mobilyasindan girdi altindan cikti :)
Hayaller cok guzel..su anda cok kucuk hepimizinkide..riskli gunler.bebislerimiz bizimle olsun saglikli olsun su 3 ayi bi atlatalim hayirlisiylada konusacak daha coook seyimiz olacak

bilmiyorum önemli bi belirti mi ama ilkinde oldumu hatırlamıyorum :)
canım cinsisyet meselesinde Allah gönlüne göre versin inş.
ama cinsisyet belirtilere göre değerlendirilmiyo Allah bilir
emin ol hangisi olursa olsun kendi canın olunca hiç bir farkı olmuyoo :)

amin cnm teşekkür ederim.Ne bileyim okudumda belirtiler farklı oluyor yazıyor ama tabi Allah bilir ...Haklısın ...:KK34:

Cinsiyet merak edilmezmi yaa bende ediyrm.anneme daha dun soledim.2 dk da mobilyasindan girdi altindan cikti :)
Hayaller cok guzel..su anda cok kucuk hepimizinkide..riskli gunler.bebislerimiz bizimle olsun saglikli olsun su 3 ayi bi atlatalim hayirlisiylada konusacak daha coook seyimiz olacak

inşallah canım...dediğin gibi 3 ay bitirsek hayırlısıyla,hayallere tam gaz dalıcaz:KK1:
allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..
içinde bir meleğin olmasını bilmek gerçekten çok güzel bir duyguymuş,isteyen herkese nasip olsun inşallah..

inşallah canım...dediğin gibi 3 ay bitirsek hayırlısıyla,hayallere tam gaz dalıcaz:KK1:
allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..
içinde bir meleğin olmasını bilmek gerçekten çok güzel bir duyguymuş,isteyen herkese nasip olsun inşallah..

AMinNnnn hem bizim icin hemde isteyen herkes icin..

Buarada liste icin KAZEN e msj attim.ins halledicez onuda.liste olursa daha ii olur.simdi isimleri ezberlemek zor olacak

Bende cok merak ediyorum cinsiyetini hatta catliyorum ama once kalbini bi duyalimda minislerin
Kizimdaki gibi baslamadi hamileligim bakalim hayitli saglikli olmasi onemli ama

Kizimda adetten bi hafta once karnim agrimaya baslamisti hastalanicam saniyordum adetten 3 gun sonra idrarda cikti
Simdi ise yumurtlamadan hemen sonra kasik batmalari yasadim suana kadar ve oyle tahmin ettim gebeligi birde adetten baya once 4 gun once idrarda cikti
Ama her hamilelik farkli oldugu icin pek biseye yoramiyor insan

Bakin bu benim yeni folik asitim.folbiol kullaniyordum.dr onun dozu yuksek dedi bunu verdi

Eklentiler

• $20130701_110934.jpg
    $20130701_110934.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 49
Listemizi hangi annemiz yapacak acaba kim ustlendi? Ben hep telden giriyorum evimde net yok olsa yapardim bi liste :)

bende 16haziranda ogrendim gebeligimi ama 1haftalık falandı adet gunume yakın kasık agrılarım ve gogsumde sancı oldu gecen ay 26mayısta olmustum 26hazirandada koyu kahverengi leke geldi aradım bikereye mahsus yani sonra akıntı gibi dondu rengi doktor eski kanamandır dedi bişey olmaz dedi eger adet gibi olursan devam eder kırmızı kana donusurse gel dedi sukur olmadı.simdi sukur kasık agrım gecti gogus agrımda kalmadı oyle.haftaya gidip insallah kalp atıslarını duyucam 6haftalıkken gel dedi.hepimiz hayırlısıyla dunyaya getirmeyi nasip etsin saglıklı eli ayagı duzgun bebişler olsun insallah.

kızlar ya benim belim çok ağrıyor hiç geçmedi adetimden 6gün geçti buguün hala devam bazen azalıyor şiddeti ama geçmiyor normal mi çok korkuyorum ya düşük tehlikesi mi var acaba doktora sormayı unuttm:KK14:

bende 16haziranda ogrendim gebeligimi ama 1haftalık falandı adet gunume yakın kasık agrılarım ve gogsumde sancı oldu gecen ay 26mayısta olmustum 26hazirandada koyu kahverengi leke geldi aradım bikereye mahsus yani sonra akıntı gibi dondu rengi doktor eski kanamandır dedi bişey olmaz dedi eger adet gibi olursan devam eder kırmızı kana donusurse gel dedi sukur olmadı.simdi sukur kasık agrım gecti gogus agrımda kalmadı oyle.haftaya gidip insallah kalp atıslarını duyucam 6haftalıkken gel dedi.hepimiz hayırlısıyla dunyaya getirmeyi nasip etsin saglıklı eli ayagı duzgun bebişler olsun insallah.

hoşgeldin canım hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

benimde belde agrı oluyor sabah bel agrısıyla kalıkıyorum gun içinde yorulursam agrıyor ve goguslerimde şişlik sertleşme var.

hosbulduk canım amin insallah rabbim hepimize kucagımıza almayı nasip etsin.ilk gebeligim garip bi duygu hiçbişey bilmemek senin gibi cevrendede yoksa zor oluyor iyi bu site var ogrenmişim

X