2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

sanırım benimde sütüm azalıyor. dediğin gibi benim de 3saat içinde emmezse sertleşme olurdu sağmadan rahatlayamazdım. artık 1.5 saatte emiyor ondan mı bilmiyorum. bunun için still tee die bir çay aldım onu kullanıyorum. ayrıca ibrahim saraçoğlu incir süt arttırır demişti. incir kaynatıp suyunu içiyorum. tabi bide bol su. inş mama takviyesi gerekmez canım yaa

canım yaa çok üzüldüm senin adına. ama pes etme devam et belki emmek ister tekrar. bide şey yapabilirsin. mesela büyük şırıngalardan al mamayı onun içine koy. göğsünü bebişinin ağzına ver ve bi kenardan yavaş yavaş mamayı sık. ne bilim böyle fikir geldi aklıma. Allah yardımcın olsun canım.

Canim ya sana yazayım derken 2015 Mart anneleri bloguna yazmışım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

elamcım okudum diğer blogdaki yazını teşekkür ederim canım iyiyiz ikimiz de çok şükür artık daha az ağlıyor bol bol gülüyor oğluşum annesini üzmüyor hiç sen nasılsın miniğin nasıl? ben artık kadrolu elemanı oldum buranın canım sık sık yazıyorum iyi oluyor yeni şeyler öğreniyoruz bebişlerimizle ilgili, inşallah sende sık sık girersin eskisi gibi sen neyaptın regl oldun mu canım? sorunsuz atlatırsın yada atlatmışsındır inşallah..

ayyy hangimizinki normal bilmiyorum ki canım, benim bebiş de 2 güne bir yapıyor düzenli olarak. dün 4. gündü yapmadı çocuk resmen krize girdi ağladı ıkındı anlatamam uzun zamandır ilk kez bu kadar ağladı saatlerce. bu sabah yaptı da rahatladı çok şükür. ilk 1.5 ay günde 4-5 kez yapardı kakasını . sonra birden bire 2 güne bir yapmaya başladı . ama ne sulu ne katı normal yapıyor

kızlarya birşey soracam hani 5-6 aylık gibi ek gıdaya geçeceğiz ya inşallah, eğer anne sütümüz yeterliyse mama yada devam sütü vermeye gerek varmı, yani sadece anne sütü ve çorba meyve yoğurt verebilir miyiz. hiç görmedim sadece bunu uygulayan, çevremde 6 ayı geçen bebeği olan herkez mama da veriyor sütü olsa bile

Son düzenleme:

Canim kendini yipratma bu kadar ne yapalim sen elinden geleni yapmissin sagligi yerinde ya oglusunun buna sukur. Sutunu sagip da ver madem emmiyosa bile anne sutu almis olur

Dogrsu nedir bilmiyorum ama sanirim anne sutu yavas yavas azaldigi icin benim de cevremdekiler devam sutu veriyor 6 ay sonrasinda

Canim olmadım ama daha iyiyim kaç aydır tuhaf akintilar geliyordu hala az az devam ediyor.sukur daha Iyim.bebegim iyi şükür ama sutum yetmeyince mama vermeye başladım o da gazı arttırdı bikaç haftadır sancıları fazla gaz olunca emmek de istemiyor mama da zinco metsil kullanıyorum kullansam da kullanmasam da aynı sankicanım ya bebeğim başını tam dik tutamiyorçocuk doktoru norolojiye yonlendirdi nöroloji emar istedi emar da uyandığı için bir türlü tam çekilemedik. P.tesi ye tekrar gün aldık inşallah çekilebilir canım sıkılıyor bu duruma inşallah bişey cikmaz

canım yaa yüz kere sordum reglini, artık reglimin derdi seni mi aldı diyeceksin diye korkuyorum ama ben senin pıhtılaşmadan dolayı olan sorunlu günlerinde çoküzülmüştüm dua etmiştim inşallah sorunsuz atlatırsın iyileşirsin diye ondan yanii yanlış anlama benim bebeğim de başını tam tutamıyor. hamileliğinde yeterli folik asit alımı olursa başını iyi tutar bebekler diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum. doktorum bana hamilelik boyunca kullanacaksın demişti ben 3 ay kullandıl bıraktım. daha bence çok erken tutamazlar ki tam olarak. varmı aranızda kızlar bebeği başını tam tutabilen??. bizimki kucağa aldığımızda hala aniden kafa atıyor bize gaz problemi de çok zor yaa Allah yardımcın olsun inşallah sütün de artak yeniden bana hurma acayip süt yapıyordu

Yok canım ya niye yanlış anlayim. Duaların için sağolasın. Inşallah dediğin gibidir ben genelde face grubuna takılıyorum ama arada burdan sizi de takip ediyorum.sutum baştan beri azdi zaten stresli bir doğum geçirdiğim için olsa gerek.mamayla gaz olayını nasıl yencez bilmem.insallah canım normaldir başını daha tam dik tutamamasi bizim bebislerin doğum tarihleri yakındı dimi

Kızlar hepiniz sağolun destek veren cümleleriniz için .sütümü sağıyorum ama günden güne azalıyor meme hissediyor bebeği o sıcaklık makinalarda yok artık on cc falan çıkıyor ama devam ediyorum sağmaya olduğu yere kadar tomris hanımı okudum hemde defalarca ve uyguladım bir çok anlattığı şeyi kendimi çok yıprat tım bii arkadaşımız mamayı enjektörle filan sıksan demiş onu hiç denemedim bi ümit bide onu denicem Allah hepimizin yardımcısı olsun

arkadaşlar bebeğim bugün öksürmeye başladı doktora götürmelimiyim yoksa evde yapabileceğim tavsiyeleriniz varmı. doktora götürme taraftarı değilim aslında ilaç vermek istemiyorum.

Canım götür bence benimki öksürüyordu götürdüm ciğerleri temiz dedi burun damlası verdi üç gün sonra bi daha gel bakalım dedi gittim bu kez ciğerine inmiş altıaydan önce il kullanmak istemiyorum dedi ventolin ve pulmicort sabah akşam buhar olarak veriyorum yarın kontrolümüz var tekrar dinlicek inş düzelmiştir yoksa hastaneye alacak bizi. O sebebden götürmen lazım

sütün yeterli ise mamaya gerek yok, sütün yetmiyorsa devam edersiniz.

Kızlar bebeğimin bacağında birinci aydan beri morluk var? sizilerin bebeklerinde de var mı? nedir bu morluk ?

2 günde yapmasıda zor tabi yazık, sütün yaradığı için geç yapar kakasını derler ama ne kadar doğru bilmiyorum,bizimklide zırt pırt sırtına kadar yapıyo bilemedim yani

biz bronşit olduk 6 gün hastanede yattık yawrum antibiyotik aldı daha şimdiden içim gitti çok üzüldüm aman kızlar dikkat edin bebişlerinize hasta olmasınlar çok zor...

Kızlar bebeğimin bacağında birinci aydan beri morluk var? sizilerin bebeklerinde de var mı? nedir bu morluk ?
benim kızmın poposunda morluk var doğuştan,hani genelde oluyorya bebeklerde o türden ama bacakta morluk pek duymadım doğum lekesi olmasın ?

selam annişler
benim kızımın saçları aşırı derecede çok dökülüyor herkes normal diyor ama bugün kakasında saçlar vardı demekki yutuyor saçlarını internetten araştırdığım kadarıyla bir sorun olmazmış ama içim hiç rahat değil. pazartesi doktora gidicem ama aranızda böyle birşey yaşayan varmı merak ettim

Ayni sey bizde de oluyo canim ellerini kafasina goturuyo sonra agzina sokuyo ben.ne kadar dikkat etsem de gormediklerim oluyo demekki kakasinda cikiyo bisey olmaz heralde cikarttiklaria gore

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…