2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Mrb anneler,bende Mart annesiyim 17 Mart'ta doğdu kızım.hamileliğin başından beri takipteyim ama hiç yazmadım.bugün değişiklik olsun yazıyım dedim.aynı zamanlarda doğum yapan anneleri bilip onlardan faydalanmak güzel oluyor.sağlıkla,hayırlı,uzun ömürler inşallah sevdiklerimizle...

Mrb anneler,bende Mart annesiyim 17 Mart'ta doğdu kızım.hamileliğin başından beri takipteyim ama hiç yazmadım.bugün değişiklik olsun yazıyım dedim.aynı zamanlarda doğum yapan anneleri bilip onlardan faydalanmak güzel oluyor.sağlıkla,hayırlı,uzun ömürler inşallah sevdiklerimizle...

Amin cnm insan.burda cok sey ogreniyor destek buluyo

Yok canım ya niye yanlış anlayim. Duaların için sağolasın. Inşallah dediğin gibidir ben genelde face grubuna takılıyorum ama arada burdan sizi de takip ediyorum.sutum baştan beri azdi zaten stresli bir doğum geçirdiğim için olsa gerek.mamayla gaz olayını nasıl yencez bilmem.insallah canım normaldir başını daha tam dik tutamamasi bizim bebislerin doğum tarihleri yakındı dimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yakındı canım 28 şubatta doğum yaptım ben. sen ben önceydin. bi doktora götür bakalım inşallahbirşey çıkmaz ama ben bi sorun olduğunu düşünmüyorum ya daha yeni yeni tam tatmaya başlayacaklar bence

selam annişler
benim kızımın saçları aşırı derecede çok dökülüyor herkes normal diyor ama bugün kakasında saçlar vardı demekki yutuyor saçlarını internetten araştırdığım kadarıyla bir sorun olmazmış ama içim hiç rahat değil. pazartesi doktora gidicem ama aranızda böyle birşey yaşayan varmı merak ettim

valla canım kakasına bakmadım saç varmı yokmu diye ama bizim oğlan doğduğunda bundan daha fazla saçı vardı. yarıdan çoğu döküldü saçının neredeyse kel gibi şu anda. ama daha güzel saçlar çıkıyor diplerden farkediyorum :21:

Ayni sey bizde de oluyo canim ellerini kafasina goturuyo sonra agzina sokuyo ben.ne kadar dikkat etsem de gormediklerim oluyo demekki kakasinda cikiyo bisey olmaz heralde cikarttiklaria gore

benim oğlanın eli kafasına yetişmiyor en fazla gözüne kadar çıkarabiliyor ellerini kısa mı acaba kolları :44:

hoşgeldin canım aramıza.. :KK16:

Kizlar benim ogluşumda da ani ağlamalar başladı. durduk yere hic bişey yokken basıyor yaygarayı. Hemen alıyorum kucağima biraz ağlıyo sonra ya meme veriyorum sakinleşiyo yada biraz dolaştırınca duruluyo. Sizlerde de var mı

Kizlar benim ogluşumda da ani ağlamalar başladı. durduk yere hic bişey yokken basıyor yaygarayı. Hemen alıyorum kucağima biraz ağlıyo sonra ya meme veriyorum sakinleşiyo yada biraz dolaştırınca duruluyo. Sizlerde de var mı

Bizde de var ya o kadar cok agliyor ki birden nefesi kesilir gibi oluyo benimki sanirim uykusu geldiginde yapiyo bunu

Bir de geçen bazı arkadaşlar sormuş bebeğimin tükürüğü arttı,ellerini emiyor diye.geçen haftaki kontrolde doktorumuz söyledi diş çıkarma dönemlerine giriyormuş bu aylarda bebekler o yüzden tükürükte artış oluyormuş ve ellerini emiyorlarmış.ben kızım elini ağzına her götürdüğünde alışmasın diye elini çekiyordum ama doktor öyle dedikten sonra fazla müdahale etmiyorum.dikkat ettim emme yok zaten çoğunlukla yalıyor.sadece açken emiyor.

Canim Benim oglumda da oluyor birden şiddetli bir aglama. Gaz sancisindan oluyor bide ben dikkat ettim kendini yanliz hissettiginde korktugunda agliyor. Kucagina alip sakinlestirmek yaninda oldugunu soylemek gerekiyor. Ona da dikkat et belki senin bebeginde korkuyor olabilir arada.

Merhaba,
Benim kızımda 15 mart doğumlu. Bende sizin gibi genelde okuyucuyum ve faydalı pek çok bilgi edindim. İyi ki varsınız.

Bir de geçen bazı arkadaşlar sormuş bebeğimin tükürüğü arttı,ellerini emiyor diye.geçen haftaki kontrolde doktorumuz söyledi diş çıkarma dönemlerine giriyormuş bu aylarda bebekler o yüzden tükürükte artış oluyormuş ve ellerini emiyorlarmış.ben kızım elini ağzına her götürdüğünde alışmasın diye elini çekiyordum ama doktor öyle dedikten sonra fazla müdahale etmiyorum.dikkat ettim emme yok zaten çoğunlukla yalıyor.sadece açken emiyor.

Merhaba, aynı durum bizde de var. Kızım daha 2.5 aylık. Bizim doktor da elini ve dil-damak-dudaklarını keşfediyor bu yüzden dedi. Henüz diş için erken ama salyasıda artacak dedi. Bilginiz olsun

Bazı bebekler 4 ayda başlıyormuş diş çıkarmaya.o döneme girdikleri içinmiş tükürük artışı zaten.tabi sizin doktorunuzun dediği de doğrudur.bebişlerimizin doğumu yakınmış.

Bizimkide yapıyo onu ani ağlamaları var ben şunu farkettim bebişlerimizartık bizi tanımaya başladılar yabancıları biliyorlar ve ağlıyorlar

X