2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar benim oglan 3 gündür kakasini yapmadı. Gaz çıkışı var kaka yok. Asiların yan etkisimi acaba. 1 çay kaşığı zetin yağ da vedim masajda yatım. Ilk gunler hergun sonrada 2 güne 1 yapmaya basladı artık 3 gune çikarsa yandık valla off cok stres oldum

Kizlar regl olmaya baslayan var mi acaba ben onu merak ediyorum 1 seneye kadar olmayan bile varmis

canım ben 43.gün regl oldum bile üzüldüm çünkü annem kolay ve çabuk hamile kalabilirsin dedi annem 1,5 yıl olmuyormuş ben hemen oldum dr.a gittim için miss gibi olmuş dedi :) yalnız bende hemoroid çıktı ya dr.şurup ve fitil verdi kullanıyorum mahvoldum ya

Kizlar bebegim 49 gunluk oldu biz henuz bebek arabasi almadik. Bebek arabasindan memnun olanlar marka model yazarlarsa cok sevinirim gecen almaya gittik karar veremedim bi suru cesit var.

canım biz netten beneto travel sistem bebek arabası aldık çok kullanışlı duruyor havalardan dolayı sadece 1 kez kullanabldim.

Kizlar bebegim 49 gunluk oldu biz henuz bebek arabasi almadik. Bebek arabasindan memnun olanlar marka model yazarlarsa cok sevinirim gecen almaya gittik karar veremedim bi suru cesit var.

Biz joie juva travel sistem aldik.ebebek magazasinda satiliyor joie.cok memnunuz.5.5kilo agirlignda hafif kullanisli.bebek arabasinda hafiflik onemli.travel sistem istedigim icin joie aldim.bunu almasaydm chicco baston liteway alacaktik

"ANNELER GUNUMUZ KUTLU OLSUN"
Guzel anneler daha once annemi operken
Duygulanirdim sabirla sevkatle herseyimize
Katlandigi icin ama bu seneki anneler
Gunu dahada anlamli duyguliu ooldu benim
Icin offf o gozlerimin icine bakip guluyo ya ve
Bi o kadarda caresiz yaa...nasil biseymis ya ne emek.
Rabbim anne olmak isteyen,caresiz kalan insanlara
Mucize verip anne olmayi nasip etsin insallah

Anneler gunumuz kutlu olsunnn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben ilk testten kalıp sonrakilerden gecenleri duymustum, umarim senin bebegin de gecer..

canım kac kg dogmustu.. suanki kilosu değil onemli olan, dogdugundan beri kac kg aldigi. cis kaka yapiyor mu gunde birkac kere?

3010 doğdu şimdi 4800 72 günlük

Canim merhaba bizim bebek 63 gunluk oldu gunde en az 3-4 defa Hardal renginde tanecikli (doktorlarin ideal dedigi) kaka yapan bebek 1 haftadir bicak gibi kesildi 3-4 gunde bir yapmaya basladi kakada biraz koyulasma var ama kabizlik tarzi degil doktora da sordum 3 gun yapmazsa ve sonrasinda kaka kati cikarsa ozaman kabiz sayiliyormus :/ 1 defa 1 cay kasigi zeytinyagi vermistim ozaman yapti bir de temiz bi kagidi külah yapip ucunu iyice inceltip zeytinyagina batirip poposuna hafif bi sekilde dokundurunca hemen otomatik yapiyor pek hos bi yontem degil ama annem de bizlere belli bir sure boyle yapmis bir de bebegi hastaneye goturunce lavman yapmalarindan iyidir

Hemde ne acimak ben amelit yerimden
Bisey cekmedim ahh o catlaklarr

Nasil yaa sezaryen olanlar da mi aciyo catlaklar ben normal dogum yaptim hic yasamadim o sorunu duyunca sasirdim cunku yeni duydum acidigini karinda ki catlaklarin :)

bizede dr normal olana kadar mutlaka takip ettirin dedi ins bir an once duzelir

Cnm bizde 2. Gun dr söylemesiyle şurup verdik. Hemen yapti. Hatta her zamanki gibiydi . Ertesi gün yine şurup verdik yapmadı. 1 hafta vericez bakalım bir düzene girecrk mi. Bende islak mendille poposunu siliyorum. O bölgeyi uyarmaya çalışıyorum. Ama nafile işe yaramıyor. Hatta 1 gün mama vermedim anne sütü kaka yatıriyor diye yine yapmadı.

Cilt cok kuru olunca bukadar aciyo canim
Cunku benim catlaklar kabuk yapar gibi oluyi
Ondan aciyo nemlendirici suruyomm okadar
Hassaki ameliyat bandajim bile tahris etti

Sezeryan canimmm benim dikis yerimde aci agri yok ama catlaklarimin oldugu yerler cok aciyorrr

Arkadaşlar ben 11 haftalık hamileyim. Bu ikinci doktorum fakat doktorumdan hiç memnun değilim. Ethicadaki Ali paşa oskayın methini duydum nasıl bir doktor. Normal doğum yanlısımı?:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…