2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar regl olmaya baslayan var mi acaba ben onu merak ediyorum 1 seneye kadar olmayan bile varmis

Bizde 2 ayımızı bitirdik. Kan tahlilimiz vardı tsh yuksek cıkti yine. Sınır 9 bizimki 11 . Gecen ay 6 çıkmıştı sevinmiştik. Ailede troid olanda yok neden tsh yüksek çıkıyo anlamadım.

Oncelikle cok gecmis olsun benim bebegiminde tsh yuksek cikti topuk kaninda 12 mayista 4. Kez kan vercez degerler baya bi dusmustu fakat halen daha normal degl takipteyiz sizin ilk kac cikmisti topuk kaninda tsh ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aaa masallah emin misin o olduguna acaba ben de oldum da hala lohusalik mi sandim :))) bugun tam 60 gunluk olduk da daha gelen giden bisi yok oyuzden merak ettim

Ya zaten belli etti kendini artik beyaza donmustu
Lohusa kanamam 38.gunde kanama basladi normalde
5 gun surerdi bu 10 gun surdu zaten doktor lohusaligin
Bitince kontrole cagirmisti muayenede yumurtaliklar
Aktif adet olup bitmis dedi

Ates yukselirse paranox s fitil kac saatte bir veriliyorr
Off patlasin int.heryerde bisry yaziyo kesin bilen varmi

kızlar miniğimi bazen saç kurutma makinasında uyutmak zorunda kalıyorum. acaba sesi beynine zarar verir mi ? çünkü bazen 2-3 saat uyuyor makinayla

Benim ilk kızım kolikti. Bende onu gündüz saç kurutma makinesi ve elektrik süpürgesi ile uyutabiliyordum. Şimdi iki yaşında. 9 aylık olduğu zaman uyku eğitimi yapmıştık. O sayede o zamandan bu yana uykuları düzenli. Beyninde hasar filan olmadı valla cin gibi. Ama şimdi saç kurutma makinesi ve rondo sesinden korkuyor. Acaba bilinç altı mı oluştu diye düşünmeden edemiyorum valla. Ama kolik bebek çok çok zor. Günlük yaşamak lazım. Uzun vadeli düşününce insana dayanamayacakmış gibi geliyor.

Emin degilim ama gunde iki tane yazmisti dr sanki.ilk cocugumda kullanmistim mecbur kalinca.cok mu atesi cikti bebeginin canim.calpol fayda etmiyo mu

Sagol canimyok saat 8 de 37.5 olmustu fitil
Attim 1 ssaat icinde 36 lara dustu gene gerek
Olursa diye sordumm simdi o fosur fosur
Uyuyo bende basini bekliyomm annelikk

kızlar sanırım mastit oldum, gööğsümün birinde üst kısmında sertleşme ağrı var tıkandı galiba. 10gibi doktora gidecem belki antibiyootik başlatır off ben miniğim için antibiyotikten ne kadar kaçtıkça o gelip beni buluyor hamileyken de böyle oldu

Iyice bitti paylasimlar kizlar hamileyken
Sayfalar akip gidiyodu simdi giren yok sayfaya
Aslinda en cok simdi bebeklerimiz icin
Biseyler paylasmaliyiz sanirim cogu anne
Facede buluyor neyse artik merak ettigimiz
Ihtiyacimiz olan bilgileri int.arastirarak bulucaz

Kizlar regl olmaya baslayan var mi acaba ben onu merak ediyorum 1 seneye kadar olmayan bile varmis

bana40n çıkınca gel demişti 1 hafta sonra gittim kanamam devam ediyodu , rahim normale dönmüş az bi pıhtı kalmış dediydi onun üstüne kanaman 70 günü buldu...en son 2 gün adet ağrısı gibi bel kasık ağrım vardı normalde benim adet 1 hafta sürüyo yani oldumu olamdımı anlayamadım...

Son düzenleme:
Arkadaşlar hamıle kalmak ıcın 41 hamıleden 41 yasın topluyorum 20 tanesını okuttum sizde bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için.hamıle olup 1 yasın okuyabılecekler msj atabılırmı??

Slm kizlar olduk bugun 2.ay asilarimizi
Dr.ilac vermeyin yukselmeye baslarsa fitil atin
Dedi soguk kanli olup yukselmeye baslarsa
Soguk yapip fitil aticam bu arada kazik oglum
61.cm olmus kiloda 6800

Ates yukselirse paranox s fitil kac saatte bir veriliyorr
Off patlasin int.heryerde bisry yaziyo kesin bilen varmi
maşallah canım kuzucuğuna doktor bana günde 2 kere yazmıştı canım. ama bütün atma yarım at dedi. henüz kullanmadım ama..

haklısın canım gerçekten çok zor. 2 saattir ağlıyor saç kurutmaya bile susmadı. az önce yorgun düştü miniğim uyuya kaldı 10dk dır uyuyor

doktordan geldim kızlar. mememde apse oluşmuş :18: antibiyotik verdi geçmezse memeden girip boşaltacağız apseti dedi :18:

Kizlar bebegim 49 gunluk oldu biz henuz bebek arabasi almadik. Bebek arabasindan memnun olanlar marka model yazarlarsa cok sevinirim gecen almaya gittik karar veremedim bi suru cesit var.

Sunny baby travel sistem fiyati da uygun kullanisli bi bebek arabasi tavsiye ederimm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…