2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Ben ozel bi menu uygulamiyorum mevsim geregi pazarda ne varsa onlari yiyorm. Sadece baklagillere dikkat ediyorum yersem kimyon dokuyorum. Laktamil iciyorum bide milupanin granul rezene cayindan. Bol bol da su.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bizim 3 asi ayni anda oldu bi saat verdiler o saatte kesin yapmamiz gerekiyo dediler iki.bacaktan bi.koldan oldu

Benim de gogus ucumda beyaz bisey var cok aciyo devlet hastanesine gttm memleketteym su an 1 hafta sonraya sira verdi sonucu da bi hafta sonra cikiyomus onu.beklersem olcem kimsenin umrunda degil eve donunce ozel hastaneye gidicem mecbur doktor bakti ordaki sut kanali tikanmis gibi duruyomus umarim atlatiriz 66 gunluk oldu aci ceke ceke emziriyorum

Canim ben olmadim,ilkinde 15 ay sobra olmustum,cok emzirince adet gecikiyormus

Eyvaaahh doktor bana sormustu o kadar cok emziriyorum ki sayisini bilmiyorum demistim :)))))
Her agladiginda memeyi tikiyirum

doktordan geldim kızlar. mememde apse oluşmuş :18: antibiyotik verdi geçmezse memeden girip boşaltacağız apseti dedi :18:

Canim gecen sene bi arkadasim olmustu antibiyotik kullandi hemen gecmisti ama o gogsunden 1-2 gun sut vermemisti sagip dökmüstü cünkü dedigine gore iltihaptan dolayi ilk basta yesil süt geliyormus

Arkadaşlar hamıle kalmak ıcın 41 hamıleden 41 yasın topluyorum 20 tanesını okuttum sizde bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için.hamıle olup 1 yasın okuyabılecekler msj atabılırmı??

söylendimi bilmiyorum ama bu forumdakiler martta doğurdu. hamile kalmadı.. bebekler 1 buçuk-2 aylık.. haziran,temmuz annelerine filan yaz istersen. Allah yardımcın olsun, inşallah kavuşursun bebeşine

Yenidogan bebeginize isitme testi yaptiniz mi.sonuclariniz nasil.benim oglum abr testinden kaldi.bir ay sonra detayli tarama icin randevu verdiler.aranizda abr den kalip sonrasinda problem yasamayan var mi acaba.su an isitme kaybi var deniyor ama ne derecede oldugu belli degil.abr den kalip sonrasinda testi gecenler oluyormus.sizler de boyle bisey yasadiniz mi.cevap yazarsaniz cok sevinirim.

Ya benım bebegimde 4500 falannn pazartsi asimiz war 5 ve 6 kilolari duyuncaaa benimde moralim bozulduuu gecende hi cocuk gordum bebegimle arasinda 10 gun war onun yaninda benimko yeni doğmuş gibiydi

Ya benım bebegimde 4500 falannn pazartsi asimiz war 5 ve 6 kilolari duyuncaaa benimde moralim bozulduuu gecende hi cocuk gordum bebegimle arasinda 10 gun war onun yaninda benimko yeni doğmuş gibiydi

bebeğim emmiyor o yüzden zayıf kaldı bir çare arıyorum

Cnm bide zeytinyağı ile masaj yap karnında pit pıt çıkarır çok işe yarıyor Rabbim sabır versin bebişlerimize de saglık

canım aynı durumdayız ilk testen 2 kez kaldı abr den de kaldı şu an 2 aylık bunun bi üstü varmış bera onu olacak tamamen duymuyor değil dalgalanmalar var ama tam sonuç istiyorlar tabi ben bittim bu süreçte ki oğlum seslere irkilen sesten uyana çocuk akraba evliliği yok erken doğum yok 1 yaşına kadar kontrolü varmış aynı durumdayız 4 ay tekrar bakılacak( sütüm kesilmez inşallah

Aynen benim oglumda seslere irkiliyor ama ilk testten ve abr den kaldi.bir aylik benim bebegim.bir ay sonrasina randevu verdiler detayli bakilicak.1,5 saat uyutup test yapiyolarmis.duymada sorun varsa derecesi belli olacakmis.arastirdigima gore yanlis sonuc cikabiiyormus.kimisi uc ay kimisi alti ay sonra kendiliginden acilabiliyormus.umarim bizimkilerde de oyledir.ikimizide gecmis olsun.bi degisiklik olursa yazarsan sevinirim.bir de dokuz eylulde bir prof varmis.hafta ici ona gostericez.bi durum olursa yazarim.

canım ben ilk testten kalıp sonrakilerden gecenleri duymustum, umarim senin bebegin de gecer..

bebeğim 70 günlük 4800 kilo almiyor çünkü meme yemiyor bütün psikolojim bozuldu

canım kac kg dogmustu.. suanki kilosu değil onemli olan, dogdugundan beri kac kg aldigi. cis kaka yapiyor mu gunde birkac kere?

Topuk kanından olanı söylemediler. Biz koldan kan vermistik doktora ilk muayenemizde orda 14 çikmisti sonra 1 ay sonra 7 ye düstü simdi de 11 olmuş. Doktor önemli değil demiş ama ben rahatlamadım. Baska hastanede yine baktıracam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…