2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Merhaba kizlar, benim de bebisim bgn 55gunluk oldu. Bi kac arkadas meme ucunda beyaz nokta olusumu , memede agrili siskinlikler ve genel agri/aci dan bahsetmis ben de yardimim dokunur belki die yazmak istedim. Ayni problemi ben de yasadim, sicak dusa girip memeye dairesel masaj yapmak sonrasinda pompa ile sagmak bende cok ise yaradi . masaj yaparken cok acio ama dayanmak lazim :KK43: Surekli problemli meme ile emzirdim diger memeyi sagdim bu gunlerde..2 gunde problem ortadannkalkti.

Umarim faydasi olur size de..
Bol sutlu gunler :)

Arkadaşlar ben 11 haftalık hamileyim. Bu ikinci doktorum fakat doktorumdan hiç memnun değilim. Ethicadaki Ali paşa oskayın methini duydum nasıl bir doktor. Normal doğum yanlısımı?:44:

Oyy canim bebisin hayirli olsun
Allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin
Ali beyi hic duymadim fakat ben bakirkoy
Acibademde prof.hakan seyisogluna gidiyodum
Adam inalnilmaz titiz herseyi itina ile yapiyor
Tabi tecrubeside tartisilmaz ve normal
Dogum icin beyin yikiyor rahatlatiyor ben
Planli sezeryan yaptim songune kadar normal
Yapcaz normal diyodu yapamam ben dedikce
Anlatiyoduda anlatiyodu zor aldim sez.gunumu
Insan olarskta cok iyi bir kere ters bir cevap
Vermedi ne sorarsan sor guzelce anlatiyor
Seni rahatlatiyor ne dr.gordum goz deviriyor sana
Caktirmadan severek kosa kosa gittigim bir dr.:KK16:

Kizlar ben normal dogum yaptim bugun 54 gun oldu ama karnimda hala sislik var sanki icinde su dolu balon var gibi bastirinca. 4 aylik hamile gibiyim hala rahim hala toparlanmadi mi ne zaman inecek bu gobek:KK43:

Kizlar ben normal dogum yaptim bugun 54 gun oldu ama karnimda hala sislik var sanki icinde su dolu balon var gibi bastirinca. 4 aylik hamile gibiyim hala rahim hala toparlanmadi mi ne zaman inecek bu gobek:KK43:

Ben sezeryanliyim ama durumum ayni seninle.9 ayda alinan 9 ayda verilirmis de deri sarkik mi kalir onu bilemedim:KK43:. Ben yavas yavas mekik cekmeye basliycam.dr hareket etmezsen kilo versen bile gobegin sarkik kalir dedi.

meraba annecikler..benim bebiş 63 günlük oldu ama ne gazı bitti ne ağlamaları.. birde habire sallıyorum uyanıkken hep huzursuz gece gündüz ya hamakta ya beşikte yada ayakta sallıyorum benim gibi olanınız varmı ne olur içimi rahatlatın öyle çok yoruluyorumki....

meraba annecikler..benim bebiş 63 günlük oldu ama ne gazı bitti ne ağlamaları.. birde habire sallıyorum uyanıkken hep huzursuz gece gündüz ya hamakta ya beşikte yada ayakta sallıyorum benim gibi olanınız varmı ne olur içimi rahatlatın öyle çok yoruluyorumki....

Gazi vardir canim ya. Benimki de dunden beri hep kucakta geziyo.yoksa agliyo.simdi uyud koydum yerine ama gozu kapali inleyip duruyo. Gaz icin bisey vermemistim simdiye kadar gerek olmadi.49 gunluguz biz. Eger boyle devam ederse vercem biseyler gazi icin

Bizde 66 gunluguz bugun donem donem
Degisiyor bazen gazi hic olmuyo
2 gundur gaz deposu uyutuyom aglayarak kalkiyo
Cikariyo cikariyo bitmiyo kucakta geziyoz
Kipkirmizi oluyoo yavrum yaa nezaman biticrk
Bu gaz olayii normalde mutlu bebislerimiz
Gaz yuzunden yuzleri gulmuyorr

Bizde 66 gunluguz bugun donem donem
Degisiyor bazen gazi hic olmuyo
2 gundur gaz deposu uyutuyom aglayarak kalkiyo
Cikariyo cikariyo bitmiyo kucakta geziyoz
Kipkirmizi oluyoo yavrum yaa nezaman biticrk
Bu gaz olayii normalde mutlu bebislerimiz
Gaz yuzunden yuzleri gulmuyorr

Ayni benimki de oyle iste. Kahvaltimi bile kucagimda kizim varken yaptim. Hic durmadi sabahtan beri. Boyle giderse isimiz zor.bikac ay sabredicez. 4.ay hareketlenmeye baslayinca bukadar olmaz gazlari.
Bide herzaman boyle degil benim kiz ara ara oluyo.yediklerimden etkileniyo galiba.normalde gazli degil cunku. Bagirsak sistemi alisincaya kadar boyle gidecek galiba

Bende normal dogum yaptim bugun 60.gun benimde gobek kaldi biraz aynen dedigin gibi 4 aylik hamile gibi. Ustelik ben hamilelikteki kilomu verdim sadece 2 kilo kaldi. Karnimiz cok gevsek ne yapmaliyiz bu gobeklereee 😔

Canim ayni durum bizdede var. Susmuyor uyumuyor. Oglumun sırtı yere deydigi an kiyameti kopariyo hemen kucaga aliyoruz. Benim sirtim agriyor artik galiba bel fıtıgı olucam!! surekli sallamaktan kollarim ve kalcalarim sıkılaştı. Bazen o kucagimda yokken bile sallaniyorum refleks oldu artik guluyorum halime 😄

Merhaba benim kızım da öyle hatta kucakta bile dik bit şekilde değil de emzirir gibi yan tutarsam yine alamaya başlıyor.kucaktayken de ayakta olmamı istiyor.uykusu çok az kilosu da 2,5 aylıj ve 4800.saglıklı olmasına dua ediyorum artık ama ilk zamanlarına göre daha iyiyz.zamanla düzelecekler inş. Ne kadar huzursuz olsa da sallamamaya çalışıyorum.alışırsa benim için çok zor çünkü tekim eşim şehir dışında.

Merhaba benim kızım da öyle hatta kucakta bile dik bit şekilde değil de emzirir gibi yan tutarsam yine alamaya başlıyor.kucaktayken de ayakta olmamı istiyor.uykusu çok az kilosu da 2,5 aylıj ve 4800.saglıklı olmasına dua ediyorum artık ama ilk zamanlarına göre daha iyiyz.zamanla düzelecekler inş. Ne kadar huzursuz olsa da sallamamaya çalışıyorum.alışırsa benim için çok zor çünkü tekim eşim şehir dışında.

Sabir sabir buyuk emek veriyoruz
Bazen sinir oluyorum ama tamda o esnada
Guluyorya gozlerime bakip eriyip bitiriyoo
Evlatt gercekten baska biseymis
Kime bukadar katlanirsin kac gece uykusuz
Kalirsin onun iyiligi huzuru sagligi icin
Tum mucadele allah meleklerimize uzun saglikli
Omurler versin birde bi tavsiyem var ben
Sunny baby elekt.besik aldi. Cokk rahatim
Besliyom biraz oynadiktan sonra icine koyuyom
Islerime bakmak icin odadan cikiyom bi donuyom uyumus
Temizz is:KK37: yoksa siyiricaktim salla salla bacaklarim
Koptu

Koptu

Canim netten baktim simdi besige. 195 tl olan mi. Ben de oyle bisey alayim diyordum ama emin olamiyorum ya durmazsa onda da diye. Abisinin esyalari oyuncaklari cok fazla bide bu bosa yer kaplamasin evde diye de dusundum. Cok kararsizim. Sen memnunsun galiba. Hizli mi salliyo yavas mi.bide gurultulu mu.

Arkadaslar kanguru kullanan var mi aranizda?kullanisli oluyo mu yoksa insanin belini cok agritir mi onla biyere gitmek. Kullananlar bilgi verirse bide marka coook sevinirim

Koptu

Elektrikli beşiği kızımın sallanmasını istemediğim için almamıştım.gösterişine aldanıp baby tech saraylı beşik aldım memnunum gerçi.sevgileri gülümsemeleri olmasa çekilecek dert değil gerçekten :-)allah bütün bebeklere saglık mutlu bir ömür versin

Eyvaaahh doktor bana sormustu o kadar cok emziriyorum ki sayisini bilmiyorum demistim :)))))
Her agladiginda memeyi tikiyirum

Canim gecen sene bi arkadasim olmustu antibiyotik kullandi hemen gecmisti ama o gogsunden 1-2 gun sut vermemisti sagip dökmüstü cünkü dedigine gore iltihaptan dolayi ilk basta yesil süt geliyormus

canım antibiyotiiği kullanmadım kendiliğinden geçti çok şükür...

kızlar gazlı bebişler için birşey söyleyecem, hatırlarsanız çörekotunu deneyecem sonucu yazarım demiştim;;; 10 gündür kullanıyorum mucize gibi gazı mazı kalmadı yavrumun Allaha çok şükür ıkınmıyor artık ya :KK52: kullanmak isteyenler için tarifi vereyim; bir fincan suya iki çay kaşığı çörekotunu birkaç dakika kaynatıyoruz. günde 8 çay kaşığına kadar verilebilirmiş ama ben günde 2 çay kaşığı verdim. NOT; bunu bana doktor tavsiye etmişti, ilaç verme çocuğa bunu kaynat ver çok iyi gelir demişti..:KK56:

En Büyük TÜRKİYE
Canim netten baktim simdi besige. 195 tl olan mi. Ben de oyle bisey alayim diyordum ama emin olamiyorum ya durmazsa onda da diye. Abisinin esyalari oyuncaklari cok fazla bide bu bosa yer kaplamasin evde diye de dusundum. Cok kararsizim. Sen memnunsun galiba. Hizli mi salliyo yavas mi.bide gurultulu mu.

Canim 4 kademesi var en yavasta salliyom mayistiriyo
Gurultulu degil muzikleride var benim elim ayagim
Diyebilirim $Sunny-Baby-SB-238-Adora-Otomatik-Sallanan-Elektrikli-Besik-Pembe-19879-600x600.jpeg

kızlar gazlı bebişler için birşey söyleyecem, hatırlarsanız çörekotunu deneyecem sonucu yazarım demiştim;;; 10 gündür kullanıyorum mucize gibi gazı mazı kalmadı yavrumun Allaha çok şükür ıkınmıyor artık ya :KK52: kullanmak isteyenler için tarifi vereyim; bir fincan suya iki çay kaşığı çörekotunu birkaç dakika kaynatıyoruz. günde 8 çay kaşığına kadar verilebilirmiş ama ben günde 2 çay kaşığı verdim. NOT; bunu bana doktor tavsiye etmişti, ilaç verme çocuğa bunu kaynat ver çok iyi gelir demişti..:KK56:

Kahve fincani kadar mi canim su?az gibi geldi de ondan sordum. Bide seker ekliyomusun?tadi cok aci olur heralde

X