2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Bizde de seninkine yakin durumlar. Gunduz surekli besikte salliyorum gozu yari acik uyuyo gibi birakip bi is halledemiyorum hep basindayim biraksam 5 dk sonra basliyo mizmizlanmaya. Aksam da 6 8 arasi aglamakrizi tutuyo o zaman babayla carsafta salliyoz. 9 da aksam uykusuna yatio 2 saatte bir emmek icin uyaniyo eger gazi olmazsa rahat oluyo geceleri gaz varsa surekli uyaniyo boyle boyle geciyo zaman..

Yaz geldi kilolarin yarisi duruyot
Gobek sarkmis inatla yavas yavas gidiyor
Burak bey sayesinde bi alisveris yapamadim
Hicbisey ustumde guzel durmuyo
Aslinda pekte bisey alasim yok ustume
Disari cikasim yokk offf ahh bu basenlerr

:) benim gibi olanlar varmış ...ama bizimki bu ay sadece yarım kg almış büyüme hormonları uykuda çalışıyormuş ona üzülüyorum.bi rahat uyusa inşaallah

bacılar dün bebeğimin kakasında kılcal damar gibi kan gördüm zaten bayadır kakası sümüksüydü doktor sadece anne sütü alan bebekte mikrobik vaka olmaz inek sütü alerjisidir büyük ihtimal dedi diyete girdim bakalım hayırlısı....

Kahve fincani kadar mi canim su?az gibi geldi de ondan sordum. Bide seker ekliyomusun?tadi cok aci olur heralde

Hemen yapip verdim kahve fincani su
2 cay kasigi corek otu kaynattim suzdum
Tadi hic aci degil tattim verdim ilininca

Ben de verdim az once.insallah faydasi olur da rahatlar kuzularimiz

inşallah size de faydası olur kızlar. doktor kahve fincanı kadar dedi , ben yarımdan fazla çay bardağı kadar yaptım. kaynattıktan sonra soğuyana kadar bekletin kapta sonra süzün iyice rengi özü çıksın. baya koyu yeşil gibi oluyor rengi. ilk 3 gün faydası olmadı bize. 3. günün sonunda faydası olmaya başladu düzenli kullanın inanın faydasını göreceksiniz. doktor bana daha 25 günlükken söylemişti daha çok gelirsin sen buraya gaz sancısından, boşuna gelme dediğimi yap çocuğa ver demişti, ama ben annelik işte güvenememiştim, 2 aylığa kadar direndim sonra deneyeyim dedim, keşke başlarda verseydim.. şeker koymuyorum sadece çörekotu. zaten peygamberimiz de demiş ölümden başka her derde deva çörekotu diye..

Yaz geldi kilolarin yarisi duruyot
Gobek sarkmis inatla yavas yavas gidiyor
Burak bey sayesinde bi alisveris yapamadim
Hicbisey ustumde guzel durmuyo
Aslinda pekte bisey alasim yok ustume
Disari cikasim yokk offf ahh bu basenlerr

valla o kıyafet konusunda bende muzdaribim. bide ben 4 aylık hamileydim kapandım, yani ekim ayı falandı. şimdi hiç yazlık kapalı kıyafetim yok çıkıp almam lazım ama çocukla olmuyor işte eve kapandım kaldım kıyafetsizlikten

Kapanmana cok sevindim canim eminim
Cok yakismistir aynen ole kalibimiz degisti
Hamileyken.tamda eski halima donemedim
Gecen seneki yazliklar dar geliyoo
Alisverise gidemiyom gidip alisveris merkezinde
Saatlerce dolasmak istiyomm oglumla gitmek
Istemiyorum avm ler klimali insan cok
Dolayisiylada mikrop cok kisa surede acikiyoo
Beslemekten alt degistirmekten bisey bakamicam
Kabine girsen bebegi nasol sokucan kabine
Biriyle gitsen bi gazi tutucak ortalik ayaga kalkicakk
Amannnnn neyse buyuceklerde iste..

Kizlar merak ettim bebegi bebek arabasinda huysuzlanan var mi bizimki 8 haftalik oldu disari ciktigimizda hep huysuzlaniyo aglama krizine giriyo kaynanamla cami avlusuna girip carsafta cocuk salladik yaa uyuduktan sonra arabasina koyduk. Uykusu gelince krize giriyo cocuk bununla basedemiyo ne zaman duzelecek ne zaman yuruyuse cikicam rahat rahat bu gidiste kilo falan veremicem

Bizimki de puset ile disarda dolasmayi hic sevmiyor,5.dakkada kiyamet kopuyor.uyutup oyle koydum cikinca gene 10 dk sonra uyandi,o yuzden ben de yuruyus falan yapiyom,kaldi gobek..annem kucagimizda bi cijaralim disari adapte olsun o sekilde dedi.dun kucakta cikardik 20 dakka durdu,1 hafta kucakta cikarp tekrar puseti deniycez

Ayy sukurki arabada motor sesinden
Bebek arabasiylada gezerken ortamin gurultusunden
Uyuyakaliyor bide ona aglasinn kilo icinde
Bi aticak kafam katicam onume bebek arabasini
Kosucam deli gibiyurumek kesmicek cunku

Bizimkinin henuz sevdigi hicbisey yok kucakta dursa en fazla 10 dk yere koyuyorum biraz konusayim falan o da ayni yuz ustu yatmayi zaten sevmiyo bi carsafta sallanmayi seviyo o da elektrik supurgesi esliginde. 3 ay bitince duzelir diyolar bekliyoruz merakla sabirla..hala kaynanamdayiz evimi ozledim yaaa

herkese iyi akşamlar

SOMA'da yaşamını yitirenlere Allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin inşallah... çok çok üzücü bir olay... sorumlular da en kısa zamanda yargılansın inşallah....

canım benim oğlum 20 günlükken konuldu bu teşhis ben dfe hemen dyete başladım.. ayrıca her emzirme öncesi laktaz damlası kullanıyorum.. ama düzelme olmayınca yumurtayı da kes dedi doktor şimdi sanki daha iyi ama doktor yumurta diyeti etkisini 3-4 haftada anca gösterir dedi şuan iki hafta bitti... bakalım nasıl olacak...

size de çok geçmiş olsun

Bebislerinizin elleriyle arasi nasil benimki yiyip bitirecek bide gozunu oyacak diye korkuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebislerinizin elleriyle arasi nasil benimki yiyip bitirecek bide gozunu oyacak diye korkuyorum

Ellerini actigimizdan beri olduruyo bizi gulmekten
Elini emiyor bazen bilincsizde olsa burnuna sokuyor
Nasil beceriyosa bazen tek tel sacimi tutuyor
Merak etme cikarmaz gozunu bitek gazi olunca
Cokk yuzune dokunuyor esim eldiven takalim
Diye izin vermiyorum artik 3 aya girdik el hareketleri
Gelissin kavrasin biraksin bazen eline hafif
Bisey veriyorum cunku 1-2 sn.tutuyor olmasi lazimmis
Yaptiriyomm cok eglenceli

ay anam herkes almış beişini geziyoo biz daha evdeyiz hiç çıkıp dolaşamadık bırakmıyolar az daha toparlansın havalarda ısınsın öyle diyorlar, ama çıldırmaya az kaldı

bu arada kızlar bizim kardeş kıskançlığı ile başımız fena dertte, 3 bucuk yaşındaki oğlum çok kıskanıyo bebeği, huyu suyu çok değişti vuruyor kardeşine kafasına,yüzüne kaç kere tokat yedi yawrum yalnız bırakıp wc bile gidemiyorum düşünün varmı bizim durumumuzda olupda tavsiyesi olan ?

Benimki de tutuyo 5-10 saniye cingiragi bikincsizce salliyo. İki gun once ellerini kesfetti bakiyo havaya kaldirip cok guluyorum sonra da hemen agza goturuluyo ellerr. Yuzunu ciziyo da ondan korkuyorum gozune falan sokarsa diye. Eldiveni 40indan sonra cikardm takmak istemiyorum ogrensin diye torpulemek gerekiyomus bde tirnak kenarlarini

Arkadasim daha once de yazmistim.isitme testinden kalan bebegimi tekrar goturdum.abr yapildi ve testi gecti.umarim sende ayni sonucu alirsin.

Evet evet kesince kut oluyo torpu yapiyom
Ama hafifte olsa kaliyo once kendi yuzume
Goturuyom ellerini bakiyom cixmiyo devamm
Annelikya hergunleri ayri guzel daha cok
Basindayiz kismetse emeklicek ilk kelimeler ilk adimlar
Ilk dogum gunu canim kacirmisim senin cinsiyeti neydi
Ve ismi kucuk pitircigin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…