2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Yaa gecmis olsn.sanirim yapacak hicbisey yok :KK43: sabahlari yataginin yaninda cubuk kraker olsun.onu ye.yarim saat sonra kalk.eger asiri kusuyosan dr a gitmelisin[/QUOTE]

Dr umu aradim. Adam okadar rahat ki kus bisey olmaz diyor.
Yarin randevum var. Ise gidemedim. Bir de kusarken elllerim ve kollarim uyusuyor, gogsumle boynum arasina agri giriyor. Kusarken boyle seyler yasayan var mi baska?

Canim onun bir caresi yok mecbur katlacan bir arkadasim ilk 4 ay da hep cikarmaktan 9 kilo verdi iki hamileligi dede .hic care bulamadi.bebegin icin katlacan canim bazi bunyeler boyle olurmus inşallah çabuk geçer seninkide.benimde kotu suan .ama ben kusamiyorum ah bir kussam rahatlicam ama midem şuan kayniyor eksi eksi

4 Ay mi :KK43:(((( Bebegim saglikli olsunda katlarim.. hep benim som agzim yuzunden kusarsam bi 10 kilo veririm demistim. Baslarda yazmistim :KK43:( saglik olsun da geri kalan hersey bosmussss :KK43:((

Gunaydin kizlar
Birdahaki dr kontrolune 12. Haftada gidecegim ben 6 hafta gecmis olacak ve kocaman kipir kipir karsilayacak ins bebisim :)
Dr ozaman ikili taramada yapariz dedi. Ben kararsizim ysptirmayacak olabn varmi?
Ultrasinda ense olcumu yapilacak zaten .
Dusuncelerinizi alayim???

aynen canım ya, ben normaldede sabah açlığa hiç dayanamam hemen midem bulanır ondan çok kötü oldum. inşallah sonuçlarımız güzel çıkar
Ins canim benim.gelirken biskuvi yedim hemen.benim tansiyon dusuyo.yolda duserim diye.saglik ocagi yakin orda yaptirdim.haftaya gosteririm dr uma

Evet canım :) Hamilelikle alakalı hiç birşeyim yok ama Hamileliğimi öğrenmeme vesile olan ayak ağrım var :KK1:

Topuğumun üstüne basamıyorum hiç bir şekilde. Dün zaten topuğum ağrıyo diye gitmiştim öylece öğrendim. Ama ayağıma hiç birşey yapılmadı ve çok kötü :KK25:

geçmiş olsun cnmm inş en kısa sürede geçer hamilelikte hastalıkta zor ilaç falan alamıosun benimde uçuk çıktı benim uçuklarda fenadır dagılır hametan sürebildim sadece zor geçti halende izi duruo:KK50: seninkide geçer inş cnmm

Ins canim benim.gelirken biskuvi yedim hemen.benim tansiyon dusuyo.yolda duserim diye.saglik ocagi yakin orda yaptirdim.haftaya gosteririm dr uma

Ben buakşam göstericem hemen görmek istiyor herhangi bir enfeksiyon kaldımı diye.
benim önceki kürtajımda parça kalmıştı (kürtajımı başka bir doktor yapmıştı maalesef) ondan sonra ben aylarca enfeksiyon sorunu yaşadım, oyüzden beni sürekli takip etmeye çalışıyor sağolsun doktorum.

geçmiş olsun cnmm inş en kısa sürede geçer hamilelikte hastalıkta zor ilaç falan alamıosun benimde uçuk çıktı benim uçuklarda fenadır dagılır hametan sürebildim sadece zor geçti halende izi duruo:KK50: seninkide geçer inş cnmm

Sağol canımm. Benimde var uçuk hemiide 2 tane :KK1:

Merhaba hanımlar,
Ben ilk bebeğime tüp bebek tedavisi ile 2012 yılında kavuştum. Geçen hafta öğrendik ki ikinci kuzumuz kendiliğinden gelivermiş.
Kısmetse bende Mart 2014 annesi olacağım.
SAT 15 Haziran, 5+5'deyiz bugün. Henüz doktora gitmedim. Kısmetse salı günü ( 6+3'de ) randevum var.
Bakalım inşallah hem keseyi görür hem de kalp atışlarını duyarım kuzumun. 6+3 ilk kontrol için geç yada erken değil değil mi?
İlki tüp olduğundan sürekli kontroldeydik. Bu normal olunca insan ne yapacağını şaşırıyor :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar,
Ben ilk bebeğime tüp bebek tedavisi ile 2012 yılında kavuştum. Geçen hafta öğrendik ki ikinci kuzumuz kendiliğinden gelivermiş.
SAT 15 Haziran, 5+5'deyiz bugün. Henüz doktora gitmedim. Kısmetse salı günü ( 6+3'de ) randevum var.
Bakalım inşallah hem keseyi görür hem de kalp atışlarını duyarım kuzumun. 6+3 ilk kontrol için geç yada erken değil değil mi?
İlki tüp olduğundan sürekli kontroldeydik. Bu normal olunca insan ne yapacağını şaşırıyor :KK9::KK9:

öncelikleee hayırlı olsun ne kadar güzel kendiliğinden meleginizin gelmesii :KK16: benim ilk oldugu için ögrendikten sonra hemen gittim ama pek bi işe yaramadı kese falan gözükmedi doktorum iki hafta sonra gel dedi ben de 6+5 olacak inş pazartesi gidicem.deneyimli annelerimiz genelde geç gidiyor eger herhangi bir problem yoksa(pembe kahverengi akıntı kanama veya idrarda yanma gibi) o zaman normal bence.

öncelikleee hayırlı olsun ne kadar güzel kendiliğinden meleginizin gelmesii :KK16: benim ilk oldugu için ögrendikten sonra hemen gittim ama pek bi işe yaramadı kese falan gözükmedi doktorum iki hafta sonra gel dedi ben de 6+5 olacak inş pazartesi gidicem.deneyimli annelerimiz genelde geç gidiyor eger herhangi bir problem yoksa(pembe kahverengi akıntı kanama veya idrarda yanma gibi) o zaman normal bence.

Bana kalsa bende koşa koşa gideceğim doktora ama eşim bekle diye ısrar ediyor. Çok şükür bir sorunum yok. Aramızda 3-4 gün var. İnşallah peş peşe sağlıklı bir şekilde alırız meleklerimizi kucağımıza.

Gunaydin kizlar
Birdahaki dr kontrolune 12. Haftada gidecegim ben 6 hafta gecmis olacak ve kocaman kipir kipir karsilayacak ins bebisim :)
Dr ozaman ikili taramada yapariz dedi. Ben kararsizim ysptirmayacak olabn varmi?
Ultrasinda ense olcumu yapilacak zaten .
Dusuncelerinizi alayim???
canım benim eşim yaptırmayalım diyor boş yere insan stres oluyor .ama ben ikili olsunda 3 lü yaptırmayalım diyorum .doktoruma bırakacam artık danışıp.yaş ileri olunca da insan tedirgin oluyor
günaydın hanımlar. Beni de aranıza alır mısınız :KK3:
günaydın hayırlı olsun.hoşgeldin aramıza
Merhaba hanımlar,

canım bende ilkinde 2 aylık olana kadar her hafta gittim.7 yıldan sonra olunca korkudan ,bunda da doktorumu değiştim kadın çok rahat kalp atışını bile 8.haftama attı.bekliyorum çaresiz .seninkide garanti olsun diye bekletebilir hem kese hem kalp atıını duyarsın ikisi birlikte olur ne güzel.benim arkadaşımda tüp tutmadı kendiliğinden kaldı hamile .çok mucize bu bebekler.

X