2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kızlar bi de ne dicem bugünden sonra perşembe de tahlil yaptırsam mı değerim ikiye katlanıcak mı diye baktırsam mı sizce nasıl değer?doktor haftaya gel dedi 2 gün sonra yapalım demedi ama içim rahat değil ne dersiniz :KK49:

selam annişler,
maşallah ne kadar çabuk ilerlemiş sayfalar artık takip edemiyorum:) uçak yolculuğu hakkında sorusu olan kimdi hatırlamıyorum, telefondan girince okumuştum ama cvp yazamamıştım. ben bu akşam kısmetse uçakla gidecem memlekete, doktoruma taa 6. haftamda sormuştum bi sakıncası yok dedi...

acaba ikinci ya da üçüncüye hamile olsaydık.bu durumda gözümüze büyüyen şuan ki halsizlik,bulantı,yorgunluk,uyku hallerini nasıl geçirirdik?
naza mı çekiyoruz acaba kendimizi.ama vücudumuzun içinde bir vücut büyümek için hazırlanıyor,kendine yer açıyor.Sübhanallah,ruh bedenden tırnaklarına kadar,en ince noktana kadar çıkarken acı hissedermiş insan,ve şimdi de bir ruh büyüyor...Çok şükür buna da çok şükür...

kızlar bulantım tekrar nüksetmeye başladı.uyuyup unutmaya gidiyorum.:KK3:

ben de böyle düşünüyorum bazen acaba çok mu abartıyorum naz mı yapıyorum acaba diye:KK1: ama ilk olsun o kadar di mi? çok şükür cnm halimize tabiki Rabbim hepimize hayırla tamamına erdirmeyi nasip etsin inşaallah saglıkla sihhatle hayırlı bi şekilde evlatlarımızı kucagımıza almamızı nasip etsin.
geçmiş olsun cnm dinlen güzelce

kızlar ilk ya da ikinci farketmiyor gerçekten, ya da ben 4 yıl ara verdiğim için bana öyle geldi, aynı nazlanma aynı halsizlik aynı şikayetlere devam amaaa benim ilginç şekilde mide bulantım yok

kızlar ilk ya da ikinci farketmiyor gerçekten, ya da ben 4 yıl ara verdiğim için bana öyle geldi, aynı nazlanma aynı halsizlik aynı şikayetlere devam amaaa benim ilginç şekilde mide bulantım yok

ahh cnm yaa benimde hic yok... sadece acikinca boyle kotu oluyorum hemen yemezsem ama oyle uyaninca fln hic yok...
iyimi kotumu bilemedim... insan cok stres yapiyor neden yok diye :KK43:

benimki 6 hafta 6 günlük oldu bugün üstten göründü çok şükür.

ya hiçbir şey yiyemiyorum.napacağım ben yaaa:KK14: kendimi suçlu hissetmeye başladım.ilk üç ay bu kadar önemli ama benim ilk üç ay hiç katkım olmayacak mı :KK14: kaç senedir uzak durduğum şekerlerden,kimyasal dolu çubuk krakerlere şimdi mecbur kaldım :KK14: başka bir şey yiyemiyorum.doktor da doğal şeyler yiyeceksin,çay,kahve,kola içmek yok.konsantre şeylerden de uzak dur dedi...meyve sularını taze sıkılmış içebilirsin dedi,marketten organik yazan meyve sularından aldık ama onlar da apacı :KK14: napacağım ben yaaa :KK5:

canım mıgden bulanırken bıseyler yeme dr gavıscon dıe bır surup war sor bunu o sadece mıgdenı ferahlatıcı bı surup ve a kategorısınde hamılelerınde kulanabılecegı bı surup... onu ıc bence ve mıgden bulanırken yersen tekrar o yedıgındende bulancaksın onuda hıc yıemıceksın...bunu unutma

Kızlar aldım sonuçlarımı 761 çıktı değerim hamileliğim tescillendi geldim eve eşime sürpriz yaptım bebek patigi aldım çok sevindi ama adam benden çok korkuyo ya yine kimyasal olursa diye.artık Allah'a emanetiz:))

hayırlı olsun sağlıkla al bebeğini kucağına ,bende ilk gebeliğimde çorap almıştım minnacıklardı
çok çok bereketli mart ayı kızlar kocaman maşallah diyelim kaç kişi olduk bilmiyorum ama bir hayli yeni gelenler var hepsine ayrı ayrı diyemedim umarım herkes sağlıkla kucaklarına alırlar bebeklerini. :KK49:

[MENTION][/MENTION]
Kızlar bi de ne dicem bugünden sonra perşembe de tahlil yaptırsam mı değerim ikiye katlanıcak mı diye baktırsam mı sizce nasıl değer?doktor haftaya gel dedi 2 gün sonra yapalım demedi ama içim rahat değil ne dersiniz :KK49:

canım bnmde ılk gebelıgım kımyasaldı cok sukur bu degıl sımdılık bı sıkıntımız yook:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bnm drum bana dedıkı dıger hamılelıgınız ole olabılır ama bu beegı strese sokma hakkın annesı bıle olsan yok dedı kafamda sımsekler caktı o yuzden bu bebeklerımızı uzmemek ıcın esınde sende hayırlısını ısteyıp olumlu dusunun ve anın tadını cıkarınn.... sonra bebegını kucagına aldıgında ayyy tedırgın oldum hıc tadını cıkaramadım deme bak tamammıı....

Sana garip geliyor galiba bulantisiz Olmak aybuke
Benim kizimdada olmamisti bundada olmadi,araba otobus binwrsem sallarsa ozaman bulanir
Ben kizimdada nazli degildim bundada toruluyorsam bi is yaptigim icin buda naz olmaz heralde :))
Ama heyecan bekleyis ayni hatta ilkinden daha cok cunku basima ne gelecegini ne evrelerden gececegimi biliyorum ve birincide bas edemedigim bi durum varsa bunda edecegimi dusunup dahada sabirsizlaniyorum tadini cikarmak icin :KK16:

doktora gittim kızlar bebişlerimin kalp atışlarını karından net net kolaca duyduk pıt pıt pıt ayy ne kadar güzeldi birisi 1,74cm diğeri 1,67cm tam haftasına uygun gidiyorlar progestanı ikiz olduğu ve leken nokta kadarda olsa olduğu için bırakamayız iki hafta daha devam dedi folik asit bir kutu bitince decavite başlayalım dedi birde progestanın iğnesini verdi bunları kullanıcam ve krampları felan sordum düşük tehlikesi olduğu için dedi ama içim raaht bugün okadar net duydum ya rabbim inş onları bana ve babasına bağışlayacak ama çook güzle bişeydi inş herkes duyr pıt pıtları yaşar bu mutluluğu

[MENTION][/MENTION]

canım bnmde ılk gebelıgım kımyasaldı cok sukur bu degıl sımdılık bı sıkıntımız yook:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bnm drum bana dedıkı dıger hamılelıgınız ole olabılır ama bu beegı strese sokma hakkın annesı bıle olsan yok dedı kafamda sımsekler caktı o yuzden bu bebeklerımızı uzmemek ıcın esınde sende hayırlısını ısteyıp olumlu dusunun ve anın tadını cıkarınn.... sonra bebegını kucagına aldıgında ayyy tedırgın oldum hıc tadını cıkaramadım deme bak tamammıı....

Ne güzel açıklamışsın valla içime şu serptin teşekkür ederim:) ben eşime göre daha rahatım ama ben düşündükce o dur bakalım diyip duruyo.neyse kalp atışlarını duyalım hayırlısı ile de biraz rahatlayalım:) bana da dr sordu zaten o zaman değerin kaçtı dedi 63 deyince bak düşükmüş şimdi değerin gayet yüksek dedi rahatlattı biraz :nazar:

hayırlı olsun sağlıkla al bebeğini kucağına ,bende ilk gebeliğimde çorap almıştım minnacıklardı
çok çok bereketli mart ayı kızlar kocaman maşallah diyelim kaç kişi olduk bilmiyorum ama bir hayli yeni gelenler var hepsine ayrı ayrı diyemedim umarım herkes sağlıkla kucaklarına alırlar bebeklerini. :KK49:

Çok teşekkür ederim canım hepimiz sağlıcakla alırız insaallah bebeklerimizi kucaklarımıza:) evet yaz ayları uğurlu geldi sanırım herkes tatildi şuydu buydu rahatladı.şahsen ben öyle oldum öğretmenim tatile gittim dinledim hiç beklemediğim anda hamile kaldım:KK49: :nazar:

benimki 6 hafta 6 günlük oldu bugün üstten göründü çok şükür.

ya hiçbir şey yiyemiyorum.napacağım ben yaaa:KK14: kendimi suçlu hissetmeye başladım.ilk üç ay bu kadar önemli ama benim ilk üç ay hiç katkım olmayacak mı :KK14: kaç senedir uzak durduğum şekerlerden,kimyasal dolu çubuk krakerlere şimdi mecbur kaldım :KK14: başka bir şey yiyemiyorum.doktor da doğal şeyler yiyeceksin,çay,kahve,kola içmek yok.konsantre şeylerden de uzak dur dedi...meyve sularını taze sıkılmış içebilirsin dedi,marketten organik yazan meyve sularından aldık ama onlar da apacı :KK14: napacağım ben yaaa :KK5:

cnmm üzme kendinii doktorum eger bulantın olursa bir şey yiyemezsen kendini zorlaama hiç üzülme dedi bak nice annelerim oldu 3 ay bulantıdan bir şey yiyemedi ama çok şükür bir sorun olmadı bebek senden alıo alması gerekeni hiç üzülme dedi Allah ın izniyle inşş besleniodur annesi üzülme

he heee bilemiyorum tabi:KK53::KK53: ama kızıma hamileyken hiç yaşamamıştım bunları, aksine daha da güzelleşmiştim

Ben genelde gebe gordum mu sorarim cooook cirkinse kizin mi olcak diye coook guzelse oglun mu olcak diye :)
Hepte sasiriyorlar nerden bildiniz diye :)))

doktora gittim kızlar bebişlerimin kalp atışlarını karından net net kolaca duyduk pıt pıt pıt ayy ne kadar güzeldi birisi 1,74cm diğeri 1,67cm tam haftasına uygun gidiyorlar progestanı ikiz olduğu ve leken nokta kadarda olsa olduğu için bırakamayız iki hafta daha devam dedi folik asit bir kutu bitince decavite başlayalım dedi birde progestanın iğnesini verdi bunları kullanıcam ve krampları felan sordum düşük tehlikesi olduğu için dedi ama içim raaht bugün okadar net duydum ya rabbim inş onları bana ve babasına bağışlayacak ama çook güzle bişeydi inş herkes duyr pıt pıtları yaşar bu mutluluğu

:))))))))ayyyyçok sevindim canım benim darısı başımıza:KK52:maşallah:nazar:Rabbim iki kuzunuda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek::emir_bebek:

X