2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
hanimlar ...

doktordan geldim simdi... bebisde hersey normal simdilik... 3.5 mm olmus kendisi...
Rabbime sukurler olsun pit pitlarini bile duyurdu bize... 6+0 icin hersey yolunda dedi doktor... hersey olmasi gerektigi gibi...
Hayirlisi ile 9 ay sonra kucagimiza almak nasip olur insallah..
Darisi tum pitpit kese bekleyenlere... endiselerinizi %40 i gidiyor cunku o sesi duydugunuzda :KK70:
Rabbim tum isteyenlere nasip eder insallah...

Hayırlısı olsun. Maşallah. Bizde yarın gideceğiz. Heyecanlı ve biraz tedirginim.

kızzzlllaaaarrrrr

benim size sormak istediğim gebelik hesaplamadan baktığımda 16+0 yani 17. haftama giriyorum ben son adet tarihim 29 mart yanlış mı hesaplıyorum anlıyamadım bir türlü :KK4:

kızzzlllaaaarrrrr

benim size sormak istediğim gebelik hesaplamadan baktığımda 16+0 yani 17. haftama giriyorum ben son adet tarihim 29 mart yanlış mı hesaplıyorum anlıyamadım bir türlü :KK4:

15+6 çıktı ben seninkini hesaplatınca. 16 haftalık oluyor tam.

çok geçmiş olsun canım. herşey nasiple. inşallah en yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah sana.

rabbım saglıklı hayırlı evlat nasıp etsın bıdahakıne ıns

benım vınn geldı artık sıze yazabılırım :)))

geçmiş olsun cnm hayırlısı değilmiş demek inşallah bir dahaki sefere kucağına alırsın yavrunu cnm

geçmiş olsun sakın üzme canını en kısa zamanda mutlu haberlerini alırsın inşallah

Canim benim insallah en kisa zamanda hayirlisiyla tekrar hamis kalirsin coo gecmis olsun

çok geçmiş olsun canım

canım çok geçmiş olsun :26:
rabbim en kısa zamanda sağlıklısını nasip etsin inş...

zuzuuu çok geçmiş olsun.çok üzüldüm.kendine çok çok iyi bak inşallah sen de en kısa zamanda hamile kalırsın ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın.

Canım çok geçmiş olsun. Her şey de vardır mutlaka bir hayır. Umarım en kısa zamanda tekrardan hamile kalırsın.

çok geçmiş olsun canım. herşey nasiple. inşallah en yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah sana.

hepinize cok tesekkurler iyi dilekleriniz icin..görelim mewlam neyler, neylerse guzel eyler..O boyle istediyse wardir bir hayir..ii bakin yawruslara:)) sewgiler...

baharcığım nasılsın nasıl gidiyor hamişlik. yeğenim büyüyor inşallah.
pıt pıtları çoktan başlamıştır inşallah dakikada 160 kez duyarsın

çok iyiyim canım benim allaha şükür herşey yolunda :KK16:
büyüyordur inş teyzesi :KK16:
ayyy ruveydam düşündükçe heyecanlanıyorum :KK9:
kociş keseyi görünce bile "oleyyyyyyy" diye bağırmıştı heyecandan kalp atışlarını duyunca naparız bilmem...
allah o mucizevi duyguyu bizede yaşatsın inş :KK16:
senide küçük yiğenimide kocaman öpüyorum canım dualarını eksik etme :KK54::KK54::KK54:

10 gunde 2 kilo vermisim :) kusmalarimda baslarsa 3. Ayin sonunda 10 kilo vermis olur muyum acaba?
Ayyyy sevindim birden...
(Saglikli olucaksak sevinirim bebisimle tabi)

on kilo olacağını pek sanmıyorum beş kilo falan:KK53: normal bence eğer sürekli kusma halinde olursan:nazar:

amin canım saol...
salı günü randevum 7+3 olucam hayırlısıyla duyarız inş :KK16::KK16::KK16:

ohh masallah sana... sen daha net duyarsin pit pit lari :)
benim daha yeni doktor belki duyariz demisti sansliydim yani..

Hayırlısı olsun. Maşallah. Bizde yarın gideceğiz. Heyecanlı ve biraz tedirginim.

bnde oyleydim sabahtan... korku endise heyecan hersey vardi. ilk kesenin icinde bebisi gorunce biraz rahatladim sonra pitpitlari duyunca iyice rahatladim :KK70:
sana saatler zor gecer artik... :)

selam ben daha bugun anneme ve kardeslerıme soyledım cok sevındıler
valla paylasınca ınsan daha heyecanlı oluyormus :))

benım hıc bulantım yok kızımdada olmamıstı aynıyım acaba yıne kızmı gelıyor bıze:) kızım cok sevınır gercı kız kardes ıstıyor

kızlaaaarrrrr keseyi gördüm bugün:KK52::KK52:Gözlerime inanamadım Allahın mucizesi resmen çooookkk harika bir duyguymuş:emir_bebek:Rabbim hepimizin bebişlerini korusun:nazar:

Aaa neden ki canim annem de bugun zorla yedirmeye kalkti bana :/
Hamileyken ciğer yemeyin, çünkü ciğer yüksek oranda A vitamini içerir, bu da bebeğinize zarar verir
bitanemmmmmm gözün aydın duymuşsunuz pıt pıtları :nazar:
çok sevindim darısı başıma inş :KK16::KK16::KK16:

evet tatlım :KK16: darısı başına inşallah çok güzel bir duygu rabbim isteyen herkese tattırsın :KK16::KK16:

herkese merabalar..hastaneden yaziyorum size..hicbi gelisme yokty..bebegin kalbi atmis ama durms muhtemelen dedi..kurtaj oldum.yatiyorum..hepinize sewgiler hayirli hamilelikler we dogumlar insallah..
smilla listeden cikar lutgen tatlim beni..

dipnot : herkesten once ben dourcam liste başiyim ooh dedim de bu kadar erken dememistim yaa:))

canım benim çok geçmiş olsun. Allah sabırlar versin:KK43:En kısa zamanda yeniden bebeğine kavuşman dileğiyle. Dualarım seninle.

herkese merabalar..hastaneden yaziyorum size..hicbi gelisme yokty..bebegin kalbi atmis ama durms muhtemelen dedi..kurtaj oldum.yatiyorum..hepinize sewgiler hayirli hamilelikler we dogumlar insallah..
smilla listeden cikar lutgen tatlim beni..

dipnot : herkesten once ben dourcam liste başiyim ooh dedim de bu kadar erken dememistim yaa:))

çok üzüldüm, çok geçmiş olsun, kısmet böyleymiş demekki, olaya espiriyle yaklaşabiliyorsan kendini toparlamışsın demektir, toparlanmana sevindim.

rabbım saglıklı hayırlı evlat nasıp etsın bıdahakıne ıns

benım vınn geldı artık sıze yazabılırım :)))

nefre ediyorum vınn dan, sözleşmemiz biter bitmez iptal ettireceğiz, hiç memnun değiliz, kota kendiliğinden bitiveriyor ve çok çabuk doluyor, çok sinir oluyoruz:KK19::KK19:

selam ben daha bugun anneme ve kardeslerıme soyledım cok sevındıler
valla paylasınca ınsan daha heyecanlı oluyormus :))

benım hıc bulantım yok kızımdada olmamıstı aynıyım acaba yıne kızmı gelıyor bıze:) kızım cok sevınır gercı kız kardes ıstıyor

tabi biz söyledik şimdi hergün arıyorlar bebiş nasıl diye:KK9::KK9: telefonum kapalı olursa hemen panik yapıyorlar bişey oldu bunlara diye:KK53: uzaktada olsalar memnunum naz yapmaktan,

benim canım mumbar dolması istedi yaaaaaa:KK53: yuhhh,var mı böyle bir istek :KK60: :KK60: :KK60:

X