2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba arkadaşlar nasılsınız? :KK16:

ben bugün 5+6 dayım. mide bulantılarım başladı hiçbişey yiyemiyorum çok fenayım. sizlerde de var mı bu durumda olan? nasıl bir çözüm buldunuz :KK50:

nerde okudum bilmem, bi yerde taze zencefili kesip bileğin iç kısmına sürüp koklarsan hafifletiyor diye. akşam çok bulantım vardı. eşim aldı geldi kesip sürdük, rahatlattı biraz. tabi jilet gibi kesmiyor ama faydası oldu bana biraz.

merhaba arkadaşlar nasılsınız? :KK16:

ben bugün 5+6 dayım. mide bulantılarım başladı hiçbişey yiyemiyorum çok fenayım. sizlerde de var mı bu durumda olan? nasıl bir çözüm buldunuz :KK50:

mide ağrısı ve bulantısı için rennie diye emme tableti var bende işe yaradı sanırım :nazar::nazar::nazar::nazar: 2 gündür bişeyim yok doktorada sordum kullanabilirsin dedi.sende dene istersen

herkese merabalar..hastaneden yaziyorum size..hicbi gelisme yokty..bebegin kalbi atmis ama durms muhtemelen dedi..kurtaj oldum.yatiyorum..hepinize sewgiler hayirli hamilelikler we dogumlar insallah..
smilla listeden cikar lutgen tatlim beni..

dipnot : herkesten once ben dourcam liste başiyim ooh dedim de bu kadar erken dememistim yaa:))

cnmmm çok üzüldümm :KK43: geçmiş olsun cnm.Rabbim saglıklı sihhatlı hayırlı bir evlat versin cnm en kısa zamanda .

hamişken ciğer yenmiyordu değil mi kızlar ben ilk gebeliğimde yememiştim galiba öyle hatırlıyorum doktorum ciğer,dalak gibi şeyleri yasaklamıştı diye hatırlıyorum

geçmiş olsun cnm hayırlısı değilmiş demek inşallah bir dahaki sefere kucağına alırsın yavrunu cnm

herkese merabalar..hastaneden yaziyorum size..hicbi gelisme yokty..bebegin kalbi atmis ama durms muhtemelen dedi..kurtaj oldum.yatiyorum..hepinize sewgiler hayirli hamilelikler we dogumlar insallah..

dipnot : herkesten once ben dourcam liste başiyim ooh dedim de bu kadar erken dememistim yaa:))

geçmiş olsun sakın üzme canını en kısa zamanda mutlu haberlerini alırsın inşallah

Ya arkadaslar benim kac haftalik oldugum hala mechul dun doktora gittim keseyi gorduk kac mm falan bakti hepsine adet tarihime gore 7 haftalik falan ama oyle degilmis kese gorununce haftasi da az cok belli olmuyor mu? Bana diyo ki iki hafta sonra gel ozaman net belli olur offf

hanimlar ...

doktordan geldim simdi... bebisde hersey normal simdilik... 3.5 mm olmus kendisi...
Rabbime sukurler olsun pit pitlarini bile duyurdu bize... 6+0 icin hersey yolunda dedi doktor... hersey olmasi gerektigi gibi...
Hayirlisi ile 9 ay sonra kucagimiza almak nasip olur insallah..
Darisi tum pitpit kese bekleyenlere... endiselerinizi %40 i gidiyor cunku o sesi duydugunuzda :KK70:
Rabbim tum isteyenlere nasip eder insallah...

çok geçmiş olsun canım

merhaba kızlar :KK3: salı günüden beri girip girip çıkıyorum topiğinize..salı günü 1 gün gecikmeyle kan testi yaptırdım. 128.9 çıktı sonucum.Bugün sabah tekrar test yaptırdım. 365 çıktı..doktorum güzel değerler dedi..ama keseyi görmeden rahatlayamıyorum..sonra pıtpıt..sonra sağlıklı mı acaba?! :26: çıldırmamak elde değil benim için.çok paranoyağım ben..inşallah her şey gönlümüzce olur.mart ayında hepimiz bebeğimizi kucağımıza alırız.

döllenmenin olduğu ayı yazmalısın canım

saol canım benim ozaman erkek çıkıyor bizim bebiş :KK55:
sağlıklı sıhatli olsunda bebişimiz en büyük dileğimiz bu :KK16:
ama eşimle içimizden ilk bebişimizin kız olması geçiyordu hep...
bakalım çin takvimi bizde doğru sonuç verecek mi :KK34:

bende günlerce çektim mide ağrısı hiçbişey yiyemiyordum ama dünden beri maşallah iyiyim :nazar: rennie diye tablet kullandım onun etkisimi yoksa dün bebişimi gördüm ve kalp atışlarını da duydum :KK16::KK16: onun etkisi mi bilemiyorum kendimi çok daha iyi hissediyorum artık yiyebiliyorum ve ağzıma ekşi tat gelmiyo.çok kötü bir durum.ilk kızımda bunların hiç birini yaşamadım çok güzel bir gebelik geçirmiştim ama bu çok farklı Allah sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

bitanemmmmmm gözün aydın duymuşsunuz pıt pıtları :nazar:
çok sevindim darısı başıma inş :KK16::KK16::KK16:

Kizlar selam bugun pit pitlari duyduk :)
Darisi bekleyenlere ins

gözün aydın tatlımmmmmmmmmm :KK9::KK9::KK9:

merhaba arkadaşlar. bugün doktora gittik ve keseyi gördük. 4+6 günlük dedi. keseyi gördük ya rahatladım çok şükür, inşallah bebişi ve kalp atışlarını da görürüz hayırlısıyla. bu arada benim hala dehşet gazım var ve sancı yapıyor. bulantılarım da başladı. doktora söyledim gaz normal dedi. artan progesterondan dolayı oluyormuş. neyse napalım çekicez yolu yok:)

canım gözün aydın darısı pıtpıtlara inş :KK16:
o gaz bende de var çok feci yaaa :KK17:

hanimlar ...

doktordan geldim simdi... bebisde hersey normal simdilik... 3.5 mm olmus kendisi...
Rabbime sukurler olsun pit pitlarini bile duyurdu bize... 6+0 icin hersey yolunda dedi doktor... hersey olmasi gerektigi gibi...
Hayirlisi ile 9 ay sonra kucagimiza almak nasip olur insallah..
Darisi tum pitpit kese bekleyenlere... endiselerinizi %40 i gidiyor cunku o sesi duydugunuzda :KK70:
Rabbim tum isteyenlere nasip eder insallah...

maşallah canım sende duymuşsun bebişinin kalp atışlarını :KK16:
darısı başımaaaaaa :KK16::KK16::KK16:

canım çok geçmiş olsun :26:
rabbim en kısa zamanda sağlıklısını nasip etsin inş...

zuzuuu çok geçmiş olsun.çok üzüldüm.kendine çok çok iyi bak inşallah sen de en kısa zamanda hamile kalırsın ve sağlıkla bebişini kucağına alırsın.

rabbim yavrularınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah... tam 1 yıl önce bugün hamile olduğumu öğrenmiştim:KK16::KK16: tüp bebek olduğu için hamileliğim hep panik ve endişeli geçti.. şükürler olsunki mart ayında kucağıma aldım yavrumu:emir_bebek::emir_bebek: onu bekleme süreci o kadar güzeldiki:KK6: sizde hamileliğinizin her anını doyasıya yaşayın:KK49:

Canım çok geçmiş olsun. Her şey de vardır mutlaka bir hayır. Umarım en kısa zamanda tekrardan hamile kalırsın.

X