2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ayy kıyamam arkadaşıma! Allah yardımcısı olsun sağlıklı bir şekilde çıksın bebegiyle ameliyattan. Dualarım onunla..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

oooooyyyy gerçekten miiii oysa dün yazdıydı daha,herşey iyi gibiydi.. Allah inş sağsalim sorunsuz kavuşturur bebeğine ve bebekte sapasağlam çıkar.. Canım yaaa korkuyordur şimdi

Son düzenleme:

alemsin :) skolyozu biliyorum normal doğum yaptırmaz doğru. Allahtan tecrübeliymişsin. Ben de normal istiyorum inşallah o gücü bulurum

oooooyyyy gerçekten miiii oysa dün yazdıydı daha,herşey iyi gibiydi.. Allah inş sağsalim sorunsuz kavuşturur bebeğine ve benekte sapasağlam çıkar.. Canım yaaa korkuyordur şimdi

inşallah cnm ya bende çok üzgünüm dün iyi haberle geldi bugünde iyi haberlerini alırız inşallah..

anaaaaamm ben heycanlandım ayy bizdden biri doğum yapıcak düşünsenize ay inş sağ salim olur ilk yavrumuz rabbim yar ve yardımcısı olsun melodinin:18::18::18:

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

Bende şimdi gördüm facede umarım sağlıklı doğar bebeğimiz..İlk bebeğimiz geliyor yerim ben onu ne durumda acaba çok merak ettim inşallah habersiz bırakmaz bizi.Allah yardımcısı olsun inşallah dua edelim kızlar..

sabah işe geldiğim gibi beynimden vurulmuşa döndüm...Allahım nolur arkadaşımıza yardım et....bebeğimiz sağ salim annesine annesi yavrusuna kavuşsun...nolur Allahım...lütfen hepimiz dua edelim..ne yapacağımı bilemedim..elimden gelsede yanına gidebilsem..nolur Allahım nolur yardımet..

ilk bebeğimiz gelicek kızlar ve sağlıkla yaşıcak tüm güzel enerjimizi melodiye verelim...tüm dualarımızı..evde olanlar yasin okusun bişiler yapsın..ALlahım yanında olsun tüm melekler yanıda olsun arkadaşımızın..

dün yazdın saat 5 civarı ve bak ne güzel haberler verdin..
yine öle olucak canım arkadaşım..
tüm haziran anneleri olarak yanında ve duacınız..
kızın tutunacak sana ve hayata o ilk merhaba dediği andan itibaren çok güzel çok sağlıklı olacak inşallah.. Ve bu sayede hayat boyu güçlü olucak hiçbi zorluk onu yıldırmayacak..

İlk bebeğimiz geliyor bugün çok acaip heyecanlıyım 😍 resmen empati kuruyorum seni çok iyi anlıyorum.. Yürekten duacınım ve mutlu haberlerini doğumunun hikayesini okumak için sabırsızlıkla bekliyorum

Kızlar 2-3 gündür buraya uğrayamıyordum, yine 10 sayfa 10 sayfa sekerek okudum.
1 Melodinin suyu gelmiş, rabbim yardımcısı olsun, ben de aramızdan birinin doğum yapacağına inanamıyorum.
Azerikızı, oğluşuna maşallah diyorum, her şey çok güzel görünüyor...
Kilo konusu konuşulmuş, ben 75 ile hamile kaldım şimdi 89 um. 14 kilo aldım ben napim

Cuma günü şeker yüklememiz vardı, dün doktoru aradım sonuçları anlattı.
İdrar tahliline göre kum döküyormuşum. Bel va kasık ağrısı yapar, idrarda yanma yapar dedi.
Bol su içmemi önerdi. Şeker testi normal çıkmış, bir sorun yok dedi, çok şükür.
Kan hapını aksatmadan kullanmama rağmen alt sınırda çıkmış, sakın hapını aksatma dedi.
Bugün de tiroit sonuçlarımı bekliyorum...

Herkese sağlıklı mutlu günler diliyorum, bugün bütün kalbimle 1 melodi arkadaşın yanında olacağım...
İnşallah sağlıcakla sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip eder rabbim....

Melodimm Allah yardımcınız olsun inşallah güzel haberler gelir, yazıları okurken heycan ve korkuyu bi arada yaşadımm ELim ayağım titriyor resmenn Bebişlerimizin ablası sağ sağlimm gelicek yürekten inanıyorumm, Dualarımız Sizinlee canlarımm Neslihan bizi habersiz bırakma arkadaşım, benim facede kimseler ekli değil burdan takip edicem :/

Melodi canım benim okudum gozlerim durmuyor, duamiz seninle. Bu kadar hamilenin duası seninle, bebis in ve sen iyi olacaksınız inş o minicik kuzu annesinin yanında olacak, o hepimizin kuzusu oldu güzel haberlerini sabırsızlıkla ve duayla bekliyor olacağız.

ay inşalah cnm ya sıkıldım zaten su bu test yaptırmaktan

ayy masalh senın oglunaaaaa ne kadarda buyumussssss benımkı daha sneınkının yarısı kadan ama 3 hafta gerıyız senden guzel guzel buyusun sen bu gidişle 5 kılo dogurucan galıba

ayyy rabbım saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın ıcım bı rtuhaf oldu herseyın hayırlısını ısteyelım kım bılır sımdı nasıl ve ne duygular ıcındedır :26:

ay evet yaaa ilk bebeşimiz geliyor :) çok heyecanlı...

arkadaşlar melodi orda şuan..yakın olan gidebilecek olan varmı ki destek için gidebilse...pendik bölge hastanesi..

maşallah oğluşuna canım heycanlanıyorum ya bebişler böle büyüyünce

Canim Allah yardimciniz olsun bebegin sikica saglicakla tutunsun sana insallah. Hayirli haberlerini bekliyoruz guzel arkadasim dualarimiz seninle

Penfik bölge hastanesine yakın olan varsa giderse çok moral olur..yok mu gidebilecek olan

tmm cnm elimden geldiğince haber vermeye çalışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…