2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızzz ne kadar büyümüş bebeğin maşallah size. Boyuna posuna bin şükür:-) Dediklerinden ben de yiyorum ama bana da yarıyor onu napacagız bilemedim.

Sen daha önce de sormuştun galiba canım, ben Siemens in kurutma makinesinden memnunum demiştim. Kúsme bize pek kullanan yoktur belki

Hayııır buluşmayın biz kıskanırız ama:-( şaka bi yana paylaşın fotoları da biz de görelim bütün göbeklerinizi:-)

Canım İstabul, Adana da toplanacak, diğer şehirlerde kendi toplanabilir, sen hangi şehirdeydin?

vaaaavvvvv çok iyi yaaa 30.haftadasın şaka maka..maşallah canım:

kullanan yok heralde canım :KK1: bende kullanmıyorum ama annem almak istiyor ve baya kalite sever bi annem var :KK34: Mielle diyor başka bişey demiyor.. Süper makine Ama çokta pahalı

Annelerimiz aynı galiba, bizimki çamaşır makinasından memnun, kurutmasını da düşünüyor, ben de şimdi Seda sorunca aklıma şu ikisi bir aradalardan almak geldi.

Cok sagolun bacilarim :KK16:
Hatta 31 diyebilirim 30+4 uz cunku :nazar:
Darisi basiniza ♥♥♥
Ayrica muhtemel dogum tarihi belirledik 23 mayis ile 6 haziran arasi ....
Bakalim yakisikli oglum kollarima gelmek icin hangi gunu sececek :KK16:

Selam kizlar 75 gram seker yuklemem vardi bugun.sekerli suyu icmek cok kotuydu ama korktugum kadar degildi cok sukur bunuda atlattik sonuclari yarin alicakmisiz.

Bu arada kilo soran anneler ben 27. Haftamdayim 57 ile basladim 63 oldum bu kadar almak istemiyordum sporda yapiyorum ama yinede aldim :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ins. Sonuclarinda guzel cikar bacim :nazar:
Ayrica hemen hemen ayni kilo almisiz bence o kadarda fazla degil bacim stres yapma lutfen :KK34:

Annelerimiz aynı galiba, bizimki çamaşır makinasından memnun, kurutmasını da düşünüyor, ben de şimdi Seda sorunca aklıma şu ikisi bir aradalardan almak geldi.

annem onların iyi olmadığını söylüyor :KK1: ben bilmez,annemin yalancısıyım :KK1:

Güzel haziran anneleri,
Bebeklerimiz için alışverişler ve oda seçimini kimileri tamamladı. Kimileri de daha başlamadı. Ben ikisinin arasındayım. Odasını yaptırıyoruz oğlumun ve mobilyacının dediğine göre bu hafta gelecekmiş. Daha bir heyecanlandım şimdi. Yalnız sizlere şunu sorucam. Bebek odasının konseptini nasıl düşünüyorsunuz? Yani alanların takımları düz beyaz dolap, üzerinde sadece renkli kulplar mı var? Yoksa stickerlı dolap mı aldınız? Yaptıranlar da düz beyaz dolap üzerine renkli kulp ve duvara da duvar kağıdı mı yapacaklar? Hangi hayvanları kullanacaksınız? Bazıları denizci konsept düşünüyordur. Genelde onlardan var çünkü.
Bana da yardım edin. Odayı kulplarla hareketlendirip duvara da sticker mı yapalım? Yoksa kulpları sade kullanıp, stickerları dolaplara mı yapıştıralım? Bir de en çok hoşunuza giden hayvan ya da konsept ne?:KK53:

slm yeşilerik ben mobilyasını turkuaz mavisi ve beyaz düz br takım seçtim mart sonu gelecek üzerinde sticer var ama yapıştırmayı düşünmüyorum açıkçası odasının duvarlarını uçuk maviye boyattım duvara şirinler sticerları birde pepeli sticerlardan aldım avizesi ve gece lambası şirinler baskılı tülünü düz uçuk mavi renk verev model seçtim halısınıda muhtemelen tülü gibi düz ve tekrenk alıcam duvarlar çok hareketli olacağı için mobilya ve diğer aksesuarları sadece olmasını tercih ederim.ana temamız şirinler oldu :KK70: oda takımımız geldiğinde fotolarını paylaşırım.

slm yeşilerik ben mobilyasını turkuaz mavisi ve beyaz düz br takım seçtim mart sonu gelecek üzerinde sticer var ama yapıştırmayı düşünmüyorum açıkçası odasının duvarlarını uçuk maviye boyattım duvara şirinler sticerları birde pepeli sticerlardan aldım avizesi ve gece lambası şirinler baskılı tülünü düz uçuk mavi renk verev model seçtim halısınıda muhtemelen tülü gibi düz ve tekrenk alıcam duvarlar çok hareketli olacağı için mobilya ve diğer aksesuarları sadece olmasını tercih ederim.ana temamız şirinler oldu :KK70: oda takımımız geldiğinde fotolarını paylaşırım.

Gözümde canlandırdım da eminim çok güzel olacak:-) Yalnız bişey sorucam. Duvara hem şirinler hem de pepee li sticker çok karışık olmaz mı? Ben ondan cekiniyorum kafam karışıyor o yüzden. Odanızı çok merak ettim ayrıca, gelince buraya da bekliyorum

canım doktorun ne derse yap tabi, allaha şükür iyi bir doktora denk gekmişsin, tekrar çook geçmiş olsun, inşaallah haftaya daha iyi sonuçlarla gelirsin...:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

Çok sağol tatlım... Inşaallah güzel güzel haberlerle döneceğim her hafta... Güzel olacak herşey inşaallah :)

Cok sagolun bacilarim :KK16:
Hatta 31 diyebilirim 30+4 uz cunku :nazar:
Darisi basiniza ♥♥♥
Ayrica muhtemel dogum tarihi belirledik 23 mayis ile 6 haziran arasi ....
Bakalim yakisikli oglum kollarima gelmek icin hangi gunu sececek :KK16:
anneemm maşallah oğluşuna..koca adam olmuş o artık yerim ben onun boyunu posunu maşallahhh :nazar:

OKUYUN LÜTFEN
ANNELERE BU NASIL BİR ŞEREF YA RABBİM

Efendimiz Sallallahü Aleyhi Vessellem buyurmuştur ki:
'' Kadın, hamileliğin de, doğum yapıncaya , bebeği sütten kesilinceye kadar, Allah yolunda hudutlar da nöbet bekleyen mücahit gibidir ( daima öylece sevap alır durur). Eğer bunlar arasında ölüverirse ona şehit mükâfatı ve ecri vardır. ''
'' Kadın hamile iken, bu onun için gündüz oruçlu, gece namazlı , rabbine gönülden teslim olmuş , mücahit
bir kimsenin ecir ve mükâfatı gibi mânen kazanç sağlayan bir durum hâsıl eder.''
'' Doğum ağrısı tuttuğunda, hiç bir mahluk onun ne kadar çok ecir ve mükâfat kazandığını hakkıyla idrak edemez. ''
'' Çocuk doğunca bebeğin sütü her soruşun da veya her süt vermede anasına, bir can ihya etmişcesine sevap gelir.''
''Çocuk büyüyüp sütten kesilme zamanı gelince, vazifeli melek her iki omuzuna vurarak der ki :
'' Hiç günahın kalmadı, pak oldun. Haydi hayata günahsız olarak yeniden başla.

resmen tüycüklerim diken diken oldu yawruşum..bu nasıl bir merhamettir Rabbimdeki..hamdolsun müslüman doğmuşuz..çok saol paylaşımın için cnmm
Kızlar selam,
Ben bugun kasıgımdaki acı için tekrar doktora gittim. 3 doktor bana tanı koyamadı :KK43:
Biri bir kitle var dedi, oteki yok kas zedelenmesi dedi, en nihayetinde lokal bir iğne oldum kasıgımdan 10 dk surdu yapması içinde aneztezik madde ve kortizon varmış, şifa olur inşaallah... Hala pek iyi değilim, pek yuruyemıyorum.
Şekerle ilgili de yukleme yaptırmayacağım ısrarlarımı doktorum kabul etti ve açlık-tokluk bakıldı...
Her ikşsi de normal olduğundan yuklemeye gerek duyulmadı, biliyordum duyulmayacağını zaten yıllardır hipoglisemiyle akraba olduk.

Bir de size bir sorum olacak. Malum kurutma ve utu odasını bebek odasına çevireceğimizden bir kurutma makinesine ihtiyaç duyacağız. Var mı kurutma makinesi kullanan ve tavsiye verebilecek olan? Olursa çok sevinirim kızlar :)

çooooook geçmiş olsun ne öyle hemen kitle mitle demişler cnm Allah korusun..kurutma maknsı knusundada bi fikrim yok maalesef :26:

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

bende merakla face den takip ediyorum, inşallah kolaylkla geçer ve çabuk toparlar bebek.
dün ne güzel haberler vermişti oysaki hiç beklemiyordum

Allah yar ve yardımcısı olsun sağlıkla ve sağlıcakla bebişini kucağına alır inşallah.. dualarım onlarla... haber alırsan bizi de haberdar etmeyi unutma olur mu?

bende merakla face den takip ediyorum, inşallah kolaylkla geçer ve çabuk toparlar bebek.
dün ne güzel haberler vermişti oysaki hiç beklemiyordum

Allah yar ve yardımcısı olsun sağlıkla ve sağlıcakla bebişini kucağına alır inşallah.. dualarım onlarla... haber alırsan bizi de haberdar etmeyi unutma olur mu?

inşallah kızlar bende faceten takip tmeye çalışıorum işten fırsat buldukça

X