2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben anadolu yakasındayım ama suan işteyimmmm arkadaşımızın ismi v.s nedir aksam ben gıtmek isterim ama :26:
Bir kaç saate haber gelir öğreniriz belki melodi kendi görür cevaplar mesajı mesai bitimine nasılsa daha var.bşr kişinin bile bırak gitmeyi ihtimali olması bile çok moral verici

maalesef bende bilmiyorum ismini... hastanede bilgi vermiyor..hasta hakları dolasıyla...

uff inşallah saglıklı haberler verır bıze cok merak edıyorum aldılarmı acaba doguma kac haftalıkdı ben hatırlayamadım 28. haftadan ıtbaren yasama sansı cok yuksekmıs rabbım korusun melegını bukadar hamısın duası kabul olur ınsalah perısan olmuslardırrr

27.haftaya girdi yeni..az önce faceden yazdı doktor daha suyun var demiş biraz daha beklemede sanırsam..

benimde tüylerim diken diken oldu arkadaşım nedemek çok etkilendim paylaşmak istedim annelik allahın kadınlara bi lütfu ne yazıkki her kadın bunun ne anlam ifade ettiğini anlamıyor

Bir kaç saate haber gelir öğreniriz belki melodi kendi görür cevaplar mesajı mesai bitimine nasılsa daha var.bşr kişinin bile bırak gitmeyi ihtimali olması bile çok moral verici

inanın ismini soyismini bilsem aksam iş çıkışı eşim izin verirse gitmek isterdim ufff yaaa ne zor bır durum bızler burda bırbırımızı gormedık ama dertlerıyle mutluluklarıyla bır olduk

arkadaşlar melodi orda şuan..yakın olan gidebilecek olan varmı ki destek için gidebilse...pendik bölge hastanesi..

KüçükÇekmece de oturuyorum ben, Pendik karşıda ve baya uzak kalıyor o civarda olan hamişler vardı .. Okuyunca ilgilenirler kesin

inanın ismini soyismini bilsem aksam iş çıkışı eşim izin verirse gitmek isterdim ufff yaaa ne zor bır durum bızler burda bırbırımızı gormedık ama dertlerıyle mutluluklarıyla bır olduk
İsmi Hilâl detay olursa özelden filan yazarız

melodi allah yardımcın olsun dualarımız seninde meleğine allahın izniyle bişey olmıcak morelini yüksek tut arkadaşım

Cnm oyle seyler dusunme benimde gundum pek hareketli degil aksamlari hisediyorum bebisimi guzel dusun guzel olsun tatlim:))

Cnm cok sevindim dahada mutlu olucaksin sen inancli bi insansin allahim kalbin kadar guzel gunler gostersin sana:))

arkadaşlar saolun hepimiz hemen hemen aynı tedirginlikleri yaşıyoruz. Bebeklerimizi inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız. çok seviyorum hepinizi

Bende senin gibi yapıyorum canım. Bu sefer pirinçsiz yaptım ama güzel oldu yine

daha doğum için alınmamış, hala yeterli suyu var denmiş.. içerde bebek ne kadar kalsa kar deniyor galiba.. bu arada arkadaşımızın adı HİLAL AYŞE ATA - hastane PENDİK BÖLGE ve doktoru MUSTAFA ÖZBEK.. yakın olan,gidecek olan varsa bilgisi olsun..

Kızlar günaydın...Uzun zamandır giremiyorum nete...Sayfalar çok ilerlemiş...

Arkadaşımız melodiden haber alanlarınız var mı? Allahım güzel haberlerini duyursun bize inşallah...

Kızlar günaydın...Uzun zamandır giremiyorum nete...Sayfalar çok ilerlemiş...

Arkadaşımız melodiden haber alanlarınız var mı? Allahım güzel haberlerini duyursun bize inşallah...

günaydın cnm arkadaşımız doğum yaptı bebeğide kendide çok iyi 1095 grm doğmuş yarenimiz (=

güüünnnaaayyddınn kızçeler topiğimiz bakımdan çıkmış derlenmiş toplanmış açılmış (= güzel bigün olsun inşallahhhh

güüünnnaaayyddınn kızçeler topiğimiz bakımdan çıkmış derlenmiş toplanmış açılmış (= güzel bigün olsun inşallahhhh

evet çok şükür normale dönmüşüz :)
dün baya yoğun bir gündü hepimiz için, umarım melodi çabuk toparlarda neler oldu anlatır.... bebeğin durumunu çok merak ediyorum, küvezde mi acaba ?

günaydın bacılar şükür kavuşturana şifremi değiştirerek giriş yapabildim ne bakımmış arkadaş :)
hepimize sağlıklı mutlu günler olsun inşlh

Çok şükür Rabbime...Öyle sevindim ki...Yaren yavrumuzda hoşgelmiş sefa gelmiş..Allahım sağlıklı ömürler nasip etsin...
amin cnm..
evet çok şükür normale dönmüşüz :)
dün baya yoğun bir gündü hepimiz için, umarım melodi çabuk toparlarda neler oldu anlatır.... bebeğin durumunu çok merak ediyorum, küvezde mi acaba ?
küvezdedir diye tahmin ediyorum o konuda bilgisi olan var mı kzılar?
günaydın bacılar şükür kavuşturana şifremi değiştirerek giriş yapabildim ne bakımmış arkadaş :)
hepimize sağlıklı mutlu günler olsun inşlh

günaydın cnm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…