2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım İstabul, Adana da toplanacak, diğer şehirlerde kendi toplanabilir, sen hangi şehirdeydin?

Annelerimiz aynı galiba, bizimki çamaşır makinasından memnun, kurutmasını da düşünüyor, ben de şimdi Seda sorunca aklıma şu ikisi bir aradalardan almak geldi.

Cok sagolun bacilarim
Hatta 31 diyebilirim 30+4 uz cunku
Darisi basiniza ♥♥♥
Ayrica muhtemel dogum tarihi belirledik 23 mayis ile 6 haziran arasi ....
Bakalim yakisikli oglum kollarima gelmek icin hangi gunu sececek

Ins. Sonuclarinda guzel cikar bacim
Ayrica hemen hemen ayni kilo almisiz bence o kadarda fazla degil bacim stres yapma lutfen

Annelerimiz aynı galiba, bizimki çamaşır makinasından memnun, kurutmasını da düşünüyor, ben de şimdi Seda sorunca aklıma şu ikisi bir aradalardan almak geldi.

annem onların iyi olmadığını söylüyor ben bilmez,annemin yalancısıyım

slm yeşilerik ben mobilyasını turkuaz mavisi ve beyaz düz br takım seçtim mart sonu gelecek üzerinde sticer var ama yapıştırmayı düşünmüyorum açıkçası odasının duvarlarını uçuk maviye boyattım duvara şirinler sticerları birde pepeli sticerlardan aldım avizesi ve gece lambası şirinler baskılı tülünü düz uçuk mavi renk verev model seçtim halısınıda muhtemelen tülü gibi düz ve tekrenk alıcam duvarlar çok hareketli olacağı için mobilya ve diğer aksesuarları sadece olmasını tercih ederim.ana temamız şirinler oldu oda takımımız geldiğinde fotolarını paylaşırım.

Gözümde canlandırdım da eminim çok güzel olacak Yalnız bişey sorucam. Duvara hem şirinler hem de pepee li sticker çok karışık olmaz mı? Ben ondan cekiniyorum kafam karışıyor o yüzden. Odanızı çok merak ettim ayrıca, gelince buraya da bekliyorum

Allah sana ve bebegine şifalar versin canım benim. Icim parçalanıyor yazdıklarına ama inanıyorum ben atlatacaksın, bu güzel sabrının karşılığını alacaksın.

Allah razı olsun tatlım bu güzel temennilerin için... Herşey güzel olacak hepimiz için...

canım doktorun ne derse yap tabi, allaha şükür iyi bir doktora denk gekmişsin, tekrar çook geçmiş olsun, inşaallah haftaya daha iyi sonuçlarla gelirsin...

Çok sağol tatlım... Inşaallah güzel güzel haberlerle döneceğim her hafta... Güzel olacak herşey inşaallah :)

Cok sagolun bacilarim
Hatta 31 diyebilirim 30+4 uz cunku
Darisi basiniza ♥♥♥
Ayrica muhtemel dogum tarihi belirledik 23 mayis ile 6 haziran arasi ....
Bakalim yakisikli oglum kollarima gelmek icin hangi gunu sececek
anneemm maşallah oğluşuna..koca adam olmuş o artık yerim ben onun boyunu posunu maşallahhh
resmen tüycüklerim diken diken oldu yawruşum..bu nasıl bir merhamettir Rabbimdeki..hamdolsun müslüman doğmuşuz..çok saol paylaşımın için cnmm

çooooook geçmiş olsun ne öyle hemen kitle mitle demişler cnm Allah korusun..kurutma maknsı knusundada bi fikrim yok maalesef :26:

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

bende merakla face den takip ediyorum, inşallah kolaylkla geçer ve çabuk toparlar bebek.
dün ne güzel haberler vermişti oysaki hiç beklemiyordum

Allah yar ve yardımcısı olsun sağlıkla ve sağlıcakla bebişini kucağına alır inşallah.. dualarım onlarla... haber alırsan bizi de haberdar etmeyi unutma olur mu?

bende merakla face den takip ediyorum, inşallah kolaylkla geçer ve çabuk toparlar bebek.
dün ne güzel haberler vermişti oysaki hiç beklemiyordum

Allah yar ve yardımcısı olsun sağlıkla ve sağlıcakla bebişini kucağına alır inşallah.. dualarım onlarla... haber alırsan bizi de haberdar etmeyi unutma olur mu?

inşallah kızlar bende faceten takip tmeye çalışıorum işten fırsat buldukça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…