2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben anadolu yakasındayım ama suan işteyimmmm arkadaşımızın ismi v.s nedir aksam ben gıtmek isterim ama :26:
Bir kaç saate haber gelir öğreniriz belki melodi kendi görür cevaplar mesajı mesai bitimine nasılsa daha var.bşr kişinin bile bırak gitmeyi ihtimali olması bile çok moral verici

maalesef bende bilmiyorum ismini... :KK43: hastanede bilgi vermiyor..hasta hakları dolasıyla...

uff inşallah saglıklı haberler verır bıze cok merak edıyorum aldılarmı acaba doguma :KK43: kac haftalıkdı ben hatırlayamadım 28. haftadan ıtbaren yasama sansı cok yuksekmıs rabbım korusun melegını bukadar hamısın duası kabul olur ınsalah perısan olmuslardırrr :KK50:

uff inşallah saglıklı haberler verır bıze cok merak edıyorum aldılarmı acaba doguma :KK43: kac haftalıkdı ben hatırlayamadım 28. haftadan ıtbaren yasama sansı cok yuksekmıs rabbım korusun melegını bukadar hamısın duası kabul olur ınsalah perısan olmuslardırrr :KK50:

27.haftaya girdi yeni..az önce faceden yazdı doktor daha suyun var demiş biraz daha beklemede sanırsam..

anneemm maşallah oğluşuna..koca adam olmuş o artık yerim ben onun boyunu posunu maşallahhh :nazar:

resmen tüycüklerim diken diken oldu yawruşum..bu nasıl bir merhamettir Rabbimdeki..hamdolsun müslüman doğmuşuz..çok saol paylaşımın için cnmm

çooooook geçmiş olsun ne öyle hemen kitle mitle demişler cnm Allah korusun..kurutma maknsı knusundada bi fikrim yok maalesef :26:
benimde tüylerim diken diken oldu arkadaşım nedemek çok etkilendim paylaşmak istedim annelik allahın kadınlara bi lütfu ne yazıkki her kadın bunun ne anlam ifade ettiğini anlamıyor:KK31:

Bir kaç saate haber gelir öğreniriz belki melodi kendi görür cevaplar mesajı mesai bitimine nasılsa daha var.bşr kişinin bile bırak gitmeyi ihtimali olması bile çok moral verici

inanın ismini soyismini bilsem aksam iş çıkışı eşim izin verirse gitmek isterdim ufff yaaa ne zor bır durum bızler burda bırbırımızı gormedık ama dertlerıyle mutluluklarıyla bır olduk :KK31:

arkadaşlar melodi orda şuan..yakın olan gidebilecek olan varmı ki destek için gidebilse...pendik bölge hastanesi..

KüçükÇekmece de oturuyorum ben, Pendik karşıda ve baya uzak kalıyor :KK43: o civarda olan hamişler vardı .. Okuyunca ilgilenirler kesin

inanın ismini soyismini bilsem aksam iş çıkışı eşim izin verirse gitmek isterdim ufff yaaa ne zor bır durum bızler burda bırbırımızı gormedık ama dertlerıyle mutluluklarıyla bır olduk :KK31:
İsmi Hilâl detay olursa özelden filan yazarız

melodi allah yardımcın olsun dualarımız seninde meleğine allahın izniyle bişey olmıcak morelini yüksek tut arkadaşım:nazar:

her zaman pozitif düşünmek en iyisi. öyle şeyler düşünme benimki sola dönüp yattığım zaman çok tekmeliyor. sağa yada sola yatıp elini karnına koy bak bakalım tekmeliyormu. bende bazen hareket olmadığı zamanlarda öyle yapıyorum ondan sonra hareketleniyor.

Cnm oyle seyler dusunme benimde gundum pek hareketli degil aksamlari hisediyorum bebisimi guzel dusun guzel olsun tatlim:))

Cnm cok sevindim dahada mutlu olucaksin sen inancli bi insansin allahim kalbin kadar guzel gunler gostersin sana:))

ohhh süper sende halletmişsin mobilya işini darısı başımıza Ayselcimmm....yesin teyzesi meleğimi ..hele bir sağlıcakla doğsun yeriz hep beraber :)

canım benim...pişiğin için çoook geçmiş olsun ..
bebeğimize nazar değmesin maşallah maşallah...
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bol bol dinlen annesi...gör bak o gelişmiş büyümüş vaktinde gelecek senin kollarına sağıcakla..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:mutlu olmana çok sevindim benim pozitif arkadaşım...

huzurumm korkma benimde güniçinde azalıyor hareketleri ama eve gititğimde özellikle yattığımda hareketleri daha seri ve daha fazla oluyor...endişe etme dicem ama bende hep endişe ediyorum hareketlerini hissetmediğim zaman ama dün gittim doktora baktım kızım büyüyor sağlıcakla ve hareket alanı gittikçe azalıyor...

Huzurcum benim gündüzleri pek tık yok. Ayakta olunca aaten hissetmiyorum. Bazen oturabilirsem güçlü birkaç tekme atar oldu. Akşamları biz dinlenirken daha hareketli oluyorlar. Icini ferah tut diyeceğim ama hareket etmeyince ben de öyle oluyorum

Allah sana ve bebegine şifalar versin canım benim. Icim parçalanıyor yazdıklarına ama inanıyorum ben atlatacaksın, bu güzel sabrının karşılığını alacaksın.

Hosgeldin aramıza. Keşke daha önceden yazmaya baslasaydın bir anneyi daha tanımış olurduk. Artık bundan sonrasını bekliyoruz.

Bunu her okuduğumda tüylerim diken diken oluyor. Hatta eşime de anlattım kadınların nasıl bir şeyle mükafatlandırıldıgını. Çok şanslıyız anneler..

ben kaşınıyorum ve oraları yara yapıyorum, yaralarda sonra daha kötü olur diye korkuyorum...

Sağol canım sonuçlar iyi de ilaçlar kafamı karıştırıyor :KK37:

Allah korusun öyle kötü şeyler getirme aklına, gün içinde hareketli isen pek hissedilmiyor canım

Hoşgeldin canım, bekliyoruz paylaşımlarını.

canım doktorun ne derse yap tabi, allaha şükür iyi bir doktora denk gekmişsin, tekrar çook geçmiş olsun, inşaallah haftaya daha iyi sonuçlarla gelirsin...:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

arkadaşlar saolun hepimiz hemen hemen aynı tedirginlikleri yaşıyoruz. Bebeklerimizi inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız. çok seviyorum hepinizi

hoşgeldin canım aramıza
:KK3:

ben ıspanakları kesmeden önce yıkıyorum 3-4 defa kadar..bazen üşenmezsem yaprak yaptak tek tek bile yıkadığım oluyor..yağ soğan ve kıymayı biarada kavuruyorum sonra tuz atıp ıspanakları ekliyorum + salça öncesinde de...biraz öyle kendi haline kısık ateşe bırakıyorum suyunu salıyo biraz,sonra su ekliyorum kısıktan biraz fazla ateşte pişiyo..pişmeye yakında pirinç ekliyorum..bu arada biz karı koca ıspanak canavarıyız acaip çok seviyoruz
:KK56:

zor şeyler yaşıyor ve zor zamanlardan geçiyorsun arkadaşım ama dediğin gibi Allah'ın takdiri ve belkide bu senin sınavın..geçicek inşallah ve yavrun aranıza katılınca unutturacak bu günleri..Allah yardımcın olsun gerçektende..Dilerim iyi olursun çok daha fazla..

Bende senin gibi yapıyorum canım. Bu sefer pirinçsiz yaptım ama güzel oldu yine :KK70:

daha doğum için alınmamış, hala yeterli suyu var denmiş.. içerde bebek ne kadar kalsa kar deniyor galiba.. bu arada arkadaşımızın adı HİLAL AYŞE ATA - hastane PENDİK BÖLGE ve doktoru MUSTAFA ÖZBEK.. yakın olan,gidecek olan varsa bilgisi olsun..

Kızlar günaydın...Uzun zamandır giremiyorum nete...Sayfalar çok ilerlemiş...

Arkadaşımız melodiden haber alanlarınız var mı? Allahım güzel haberlerini duyursun bize inşallah...

Kızlar günaydın...Uzun zamandır giremiyorum nete...Sayfalar çok ilerlemiş...

Arkadaşımız melodiden haber alanlarınız var mı? Allahım güzel haberlerini duyursun bize inşallah...

günaydın cnm arkadaşımız doğum yaptı bebeğide kendide çok iyi 1095 grm doğmuş yarenimiz (=

güüünnnaaayyddınn kızçeler topiğimiz bakımdan çıkmış derlenmiş toplanmış açılmış (= güzel bigün olsun inşallahhhh

güüünnnaaayyddınn kızçeler topiğimiz bakımdan çıkmış derlenmiş toplanmış açılmış (= güzel bigün olsun inşallahhhh

evet çok şükür normale dönmüşüz :)
dün baya yoğun bir gündü hepimiz için, umarım melodi çabuk toparlarda neler oldu anlatır.... bebeğin durumunu çok merak ediyorum, küvezde mi acaba ?

günaydın bacılar şükür kavuşturana şifremi değiştirerek giriş yapabildim ne bakımmış arkadaş :)
hepimize sağlıklı mutlu günler olsun inşlh :KK49:

Çok şükür Rabbime...Öyle sevindim ki...Yaren yavrumuzda hoşgelmiş sefa gelmiş..Allahım sağlıklı ömürler nasip etsin...:nazar:
amin cnm..
evet çok şükür normale dönmüşüz :)
dün baya yoğun bir gündü hepimiz için, umarım melodi çabuk toparlarda neler oldu anlatır.... bebeğin durumunu çok merak ediyorum, küvezde mi acaba ?
küvezdedir diye tahmin ediyorum o konuda bilgisi olan var mı kzılar?
günaydın bacılar şükür kavuşturana şifremi değiştirerek giriş yapabildim ne bakımmış arkadaş :)
hepimize sağlıklı mutlu günler olsun inşlh :KK49:

günaydın cnm...

X