2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim benim kasintimda hamilelikten dolayi oluyormus dr iki krem verdi ama isimleri farkliydi . Benim kremlerin icinde de hamileler kullanmasin yaziyodu druma sordum dayanabiliyorsan kullanma dedi. Kullanmiyorum bende. Ama kasinmaya devam

ben kaşınıyorum ve oraları yara yapıyorum, yaralarda sonra daha kötü olur diye korkuyorum...

Sağol canım sonuçlar iyi de ilaçlar kafamı karıştırıyor

kızlar ya gün içinde bebeklerin hareketi nasıl benim bebeğim gün içinde çok az tekme atıyor. aklıma şu kordon dolanması çok takılıyor Allah korusun da

Allah korusun öyle kötü şeyler getirme aklına, gün içinde hareketli isen pek hissedilmiyor canım

Hoşgeldin canım, bekliyoruz paylaşımlarını.

canım doktorun ne derse yap tabi, allaha şükür iyi bir doktora denk gekmişsin, tekrar çook geçmiş olsun, inşaallah haftaya daha iyi sonuçlarla gelirsin...

Son düzenleme:

Hayirli aksamlar bacilarim
Bugun oglumu gordum bennnn
Allah (c.c.) im o gozlerini acip kapatmasi yok muydu
Gozlerini de oynatiyordu doktorum cok nadir yakaladigim goruntulerdendir dedi
Oglum delikanli olmus teyzeleri 42 cm boyu 1.600 kusurlerde kilosu
Masaallah cok guzel bir bebek dedi ve gelisimide 2 hafta ileriden gidiyor bu cok guzel annesi dedi
Ogluna oldukca iyi bakiyorsun dedi
Sanirim ben sadece ogluma calisiyorum teyzeler bana yediklerim yaramiyor
Bu arada multivitamin kesinlikle kullanmiyorum ben....
Sabahlari kahvaltimda olmazsa olmazlarim yumurta, bal, koy yagi .....
Genel olarak hurma ceviz incir tuketiyorum bol bolda meyve ..... bunlardan hangileri bebegime yariyo bilmiyorum....
Neyse yaramazin ureme organida oldukca olusmustu torbasi falan gorunuyordu
Bu arada normalde 28. Haftamda olmam gerekirken 30. Haftamdaymisim....
Bir daha ki kontrolumde 1 ay sonra....
Fakat bu hafta tekrar gidip kan uyusmazligi ignemi olacagim....
Bizden bu aylik haberlerde bunlar

cnm masallah alahim ne guzel seyler. Bu yazdiklarin bakalim benim oglusum nekadar olmus? Gidicem bu hafta cnm
Kızlar , kurutma makinesi önerisi olan yok mu ?
Küsücem valla

Canm kulanmiyorumki marka soyluyeyim sanakusme cnm:))

Istabuldakiki anisler festki formda bulusma ayarliyoruz bize katilmak isteyen varmi puffum bi ugrarmisin oraya tatlm

Ne guzel haberler bunlar azerikizi masallah oglusuna Bende yarin gidiyorum kontrole insallah guzel haberlerle donerim

Selam kizlar 75 gram seker yuklemem vardi bugun.sekerli suyu icmek cok kotuydu ama korktugum kadar degildi cok sukur bunuda atlattik sonuclari yarin alicakmisiz.

Bu arada kilo soran anneler ben 27. Haftamdayim 57 ile basladim 63 oldum bu kadar almak istemiyordum sporda yapiyorum ama yinede aldim (

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kızlar, facede yazışırken Ankrada yaşayanlar birgün toplanıp tanışalım diyoruz. Ankaralıları '2014 Haziran Anneleri' face grubuna bekliyoruz....iyi akşamlar herkese...

Kızzz ne kadar büyümüş bebeğin maşallah size. Boyuna posuna bin şükür Dediklerinden ben de yiyorum ama bana da yarıyor onu napacagız bilemedim.
Küsücem valla
Sen daha önce de sormuştun galiba canım, ben Siemens in kurutma makinesinden memnunum demiştim. Kúsme bize pek kullanan yoktur belki
Selam kızlar, facede yazışırken Ankrada yaşayanlar birgün toplanıp tanışalım diyoruz. Ankaralıları '2014 Haziran Anneleri' face grubuna bekliyoruz....iyi akşamlar herkese...

Hayııır buluşmayın biz kıskanırız ama:-( şaka bi yana paylaşın fotoları da biz de görelim bütün göbeklerinizi

vaaaavvvvv çok iyi yaaa 30.haftadasın şaka maka..maşallah canım

oohhhh ne hoşşş sende atlattın inş sonuçlarda iyi gelir

Istabuldakiki anisler festki formda bulusma ayarliyoruz bize katilmak isteyen varmi puffum bi ugrarmisin oraya tatlm

aaaah canımm yaaa 2 tane face grubu var haziran annelerinin.. Ben ilk açılan gruptayım en başından beri.. Sen 2.açılanı diyosun sanırım? :26:

Küsücem valla

kullanan yok heralde canım bende kullanmıyorum ama annem almak istiyor ve baya kalite sever bi annem var Mielle diyor başka bişey demiyor.. Süper makine Ama çokta pahalı

cnm bi ara yazismistik ordan ama bi baksan diyorum tatlmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…