2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın güzelliklerim

ooohhh be açılmış sonunda forum.. Hiç bu kadar uzun kapalı kalmamıştı..

Melodi arkadaşımızda çok iyiymiş öyle haber aldık,süper yaaa ilk bebeğimiz doğdu,sanırım yeni "doğum hikayeleri" topiği açmak lazım

bu arada benim 9.30'da önce kontrolüm ardından şeker yüklemem var,şu an hastaneye gidiyorum.. İyi haberlerle dönebilmek dileğiyle

evet çok şükür normale dönmüşüz :)
dün baya yoğun bir gündü hepimiz için, umarım melodi çabuk toparlarda neler oldu anlatır.... bebeğin durumunu çok merak ediyorum, küvezde mi acaba ?

günaydın bacılar şükür kavuşturana şifremi değiştirerek giriş yapabildim ne bakımmış arkadaş :)
hepimize sağlıklı mutlu günler olsun inşlh

ay o yüzden mi giriş yapılmıyordu şifreyi kabul etmiyor ben de dedim kim kurcaladı filan baya panik oldum

iyi haberlerini beklioreee canım hadi Rabbim yardımcın olsun işini rast getirsin

evet çok şükür normale dönmüşüz :)
dün baya yoğun bir gündü hepimiz için, umarım melodi çabuk toparlarda neler oldu anlatır.... bebeğin durumunu çok merak ediyorum, küvezde mi acaba ?

küvezdedir mutlaka daha ciğerleri 27. haftada gelişmeye başlıyordu hem de 1 kiloymuş mecbur küvezde duracak. Ortalama 2 ay durur orda

Gunaydin kizlar ben de sifre degistirdim epey zor oldu girmem.Hilal(1melodi) de bebek de iyiydi.Dun aksam sut vermeye calisiyorlardi bebege ismi yaren:)

inşallah canım benim hayırlı haberlerle

hadi bi dikişte iç işlh canım hayırlı güzel sonuçlar çıksın

Gunaydin kizlar ben de sifre degistirdim epey zor oldu girmem.Hilal(1melodi) de bebek de iyiydi.Dun aksam sut vermeye calisiyorlardi bebege ismi yaren:)

ayol ben yanlış okudum anladım sanmıştım doğdumu yavruş rabbim hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli büyümeyi nasip etsin çok selamlar ilet bacım bizden de hayırlısı böyleymiş sağlıklı olsunlarda ana bebek
haziran bebekleri aceleci anacım benimkide vırt vırt durmuo korkuomm

günaydın canım... hayırlısı ile git gel inşallah... güzel haberlerini bekliyoruz...

Kızlar 3 gün girmedim neler olmuş topikte Allahımmm Melodi doğum yapmış Rabbim sağlıklı sıhatli hayırlı bir evlat etsin onu haziran bebeği olacakken mart bebeği oldu yavrucak canım ya mini minnacıktır şimdi

iletiriz canim.evet hele dun hic durmadilar o kadar heyecandan

sen onları gördün mü , süperrr :)
nasıl dı bebiş ? küvezde mi?, elle alınabilir hali var mı?

ay çok merak ediyorum, keşke resim çekebilseymişsin

Günaydın kızlar..Dün internet kotamın biteceği tuttu bitince kapanıyor internet dahada giremiyorum Tam zamanını buldu bütün gece melodiye ve bebeğine ne oldu diye düşündüm.Şimdi kalkar kalkmaz ilk işim bilgisayarı açtım Allahtan gelmiş internet.Veee çok sevindim ilk bebeğimiz ve annesi iyiymiş.Hem tuhaf oldum hemde sevindim garip bir duygu seli içerisindeyim şuan..Burayı da daha bir sevdim ben,hepiniz mükemmelsiniz kızlar Bu arada geçmişi okuyamadaım ama kontrolü olanlara Allah iyi haberlerle gelmeyi nasip etsin.Pufpuff seninde şeker yüklemen varmış hadi bakalım bunu da atlattın mı rahatsın öpüyorum hepinizii

günaydın canlarım

baharın ilk günü hepimize sağlık huzur mutluluk getirsin inşallah

dün netim yoktu yetmezmiş gibi tlfnumu değiştirdim hattımın açılmasını bekledim hiçbiyerden giremedim foruma bir de baktım aaaa ilk bebişimiz olmuş iki kere okudum yazdıklarınızı yanlış mı anladım diye çok şükür ki melodi de bebişide sağlıklıymış çok sevindim sizlerle birlikte olamadığım için de çok üzüldüm

pufpuf ve kontrolü olan diğer tüm arkadaşlar hayırlı haberlerle gelin inşallah

hepinizi ve minik canlarımızı seviyorummmm

sen onları gördün mü , süperrr :)
nasıl dı bebiş ? küvezde mi?, elle alınabilir hali var mı?

ay çok merak ediyorum, keşke resim çekebilseymişsin

yok face grubundan biliyorum.Zeynelim ve aysel konusmuslar ben sabahtan beri hastaneyi ariyorum ama gorusemedim henuz

Facede buluşma günleri falan ayarlanmış çok kıskandımmmmm..O gün face veya buraya girin bol bol,muhabbetinize limon sıkmak istiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…