2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ayy kıyamam arkadaşıma! Allah yardımcısı olsun sağlıklı bir şekilde çıksın bebegiyle ameliyattan. Dualarım onunla..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

oooooyyyy gerçekten miiii oysa dün yazdıydı daha,herşey iyi gibiydi.. Allah inş sağsalim sorunsuz kavuşturur bebeğine ve bebekte sapasağlam çıkar.. Canım yaaa korkuyordur şimdi

Son düzenleme:
valla astım için bişey kullanmıyorum. inharel vermişlerdi ama kortizon içerikli ve alışkanlık yapıyor demişti peşin peşin göğüs hast. dr. çok çok sıkışmadıkça kullanma demişti ve ben hiç kullanmadım şimdiye kadar. ama hasta olunca çabuk etkileniyorum, bir de 8 yaşımdan beri kronik bronşit hastasıyım zaten. yoruyor beni öksürükler falan :KK43:
normal doğum yapmayacağım, sezeryan olacak, genel anestezi ile. benim oğlum da sezeryanla doğdu zaten bir de bende skolyoz da var, yok yok maşallah bende de :KK1:

alemsin :) skolyozu biliyorum normal doğum yaptırmaz doğru. Allahtan tecrübeliymişsin. Ben de normal istiyorum inşallah o gücü bulurum

oooooyyyy gerçekten miiii oysa dün yazdıydı daha,herşey iyi gibiydi.. Allah inş sağsalim sorunsuz kavuşturur bebeğine ve benekte sapasağlam çıkar.. Canım yaaa korkuyordur şimdi

inşallah cnm ya bende çok üzgünüm dün iyi haberle geldi bugünde iyi haberlerini alırız inşallah..

anaaaaamm ben heycanlandım ayy bizdden biri doğum yapıcak düşünsenize ay inş sağ salim olur ilk yavrumuz rabbim yar ve yardımcısı olsun melodinin:18::18::18:

canlarım 1melodi arkadaşımızın suyu gelmiş gece..şuanda hastanede sezeryan için bekliyomuş..bizlerde bol bol dua edelim arkadaşımızı yalnız bırakmayalım inşallah

Bende şimdi gördüm facede umarım sağlıklı doğar bebeğimiz..İlk bebeğimiz geliyor yerim ben onu ne durumda acaba çok merak ettim inşallah habersiz bırakmaz bizi.Allah yardımcısı olsun inşallah dua edelim kızlar..

sabah işe geldiğim gibi beynimden vurulmuşa döndüm...Allahım nolur arkadaşımıza yardım et....bebeğimiz sağ salim annesine annesi yavrusuna kavuşsun...nolur Allahım...lütfen hepimiz dua edelim..ne yapacağımı bilemedim..elimden gelsede yanına gidebilsem..nolur Allahım nolur yardımet..

ilk bebeğimiz gelicek kızlar ve sağlıkla yaşıcak tüm güzel enerjimizi melodiye verelim...tüm dualarımızı..evde olanlar yasin okusun bişiler yapsın..ALlahım yanında olsun tüm melekler yanıda olsun arkadaşımızın..
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Rabbime çok şükür...
Bebeğim çok iyiymiş,
benim de sağlığım iyiymiş.
Yatacağız yine ama daha rahat hissediyorum, inşaallah bu haftayı da atlatalım, hedef 32. haftaya ulaşmak...
Bu hafta, bebeğimin 27. haftası...
Hayırlısı hakkımızda...
Umutluyuz, mutluyuz kızlar...
Kilo çok almamış kızım ama boyu uzamış... Çok şükür herşeye... Geçen hafta 850 gr. idi, bu hafta 900 olmuş. Boyu da 31 cm. idi geçen hafta, bu hafta 35 cm. olmuş. Yüzünü de gördük yine elleri yüzündeydi kızımın, sanırım dokunsal bir yapısı olacak annesi gibi, yüzü babasına benziyor dedi doktorum :) Rüyamda gördüğüm gibi çıktı, babasının yüzü gibi yuvarlak, tombul suratlı benim kızım... Babasını her özlediğimde kızımı seyrederim ben de... Suyumuz da bir sıkıntı yokmuş çok şükür... Bacaklarımda yatmaktan dolayı çok feci pişik oluşmuştu, doktorum çok şaşırdı sen bunun acısına nasıl dayanıyorsun dedi, Trosyn adlı mantar kreminin tamamını pişik olan bölgeye ve zaten pişikli bölge genital bölgeye yakın olduğundan genital bölgeye ve vajene de sür dedi bol bol, ilaç tüpünü bitirene kadar... Daha sonraki zamanlarda da Sudocrem adlı pişik kremini ve pudra kullan dedi. Haftada bir Batiodin adlı batikonlu suyla genital bölgeyi ve vajeni temizle dedi. Ameliyat sonrası mikrop kapılmasın diye... Biraz uğraşacağım, acı çekeceğim ama bebeğim için herşeye değer... Bundan böyle her hafta doktor kontrolüm var. Herşeyin daha da iyi olacağını düşünüyorum. Mutluyum, Rabbime şükür...

dün yazdın saat 5 civarı ve bak ne güzel haberler verdin..
yine öle olucak canım arkadaşım..
tüm haziran anneleri olarak yanında ve duacınız..
kızın tutunacak sana ve hayata o ilk merhaba dediği andan itibaren çok güzel çok sağlıklı olacak inşallah.. Ve bu sayede hayat boyu güçlü olucak hiçbi zorluk onu yıldırmayacak..

İlk bebeğimiz geliyor bugün çok acaip heyecanlıyım 😍 resmen empati kuruyorum seni çok iyi anlıyorum.. Yürekten duacınım ve mutlu haberlerini doğumunun hikayesini okumak için sabırsızlıkla bekliyorum
:KK48:

Kızlar 2-3 gündür buraya uğrayamıyordum, yine 10 sayfa 10 sayfa sekerek okudum.
1 Melodinin suyu gelmiş, rabbim yardımcısı olsun, ben de aramızdan birinin doğum yapacağına inanamıyorum.
Azerikızı, oğluşuna maşallah diyorum, her şey çok güzel görünüyor... :nazar:
Kilo konusu konuşulmuş, ben 75 ile hamile kaldım şimdi 89 um. 14 kilo aldım ben napim :KK37:

Cuma günü şeker yüklememiz vardı, dün doktoru aradım sonuçları anlattı.
İdrar tahliline göre kum döküyormuşum. Bel va kasık ağrısı yapar, idrarda yanma yapar dedi.
Bol su içmemi önerdi. Şeker testi normal çıkmış, bir sorun yok dedi, çok şükür.
Kan hapını aksatmadan kullanmama rağmen alt sınırda çıkmış, sakın hapını aksatma dedi.
Bugün de tiroit sonuçlarımı bekliyorum...

Herkese sağlıklı mutlu günler diliyorum, bugün bütün kalbimle 1 melodi arkadaşın yanında olacağım...
İnşallah sağlıcakla sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip eder rabbim....

Melodimm Allah yardımcınız olsun inşallah güzel haberler gelir, yazıları okurken heycan ve korkuyu bi arada yaşadımm ELim ayağım titriyor resmenn :KK43: Bebişlerimizin ablası sağ sağlimm gelicek yürekten inanıyorumm, Dualarımız Sizinlee canlarımm :nazar: Neslihan bizi habersiz bırakma arkadaşım, benim facede kimseler ekli değil burdan takip edicem :/

Melodi canım benim okudum gozlerim durmuyor, duamiz seninle. Bu kadar hamilenin duası seninle, bebis in ve sen iyi olacaksınız inş o minicik kuzu annesinin yanında olacak, o hepimizin kuzusu oldu güzel haberlerini sabırsızlıkla ve duayla bekliyor olacağız.

Inşaallah teyzesi, uslu uslu büyüsün sonuna kadar inşaallah... Şeker yüklemesi testin de çok güzel geçer inşaallah... Bu testten sonra sadece annenin haftada bir tansiyon takibi ve iki haftada bir tokluk şeker takibi olacak... Başka bir sorun çıkmazsa testlerden kurtulacaksın yani :) inşaallah başka da bir sıkıntın çıkmaz tatlım... Sizler iyi olun kızlar, dualarınızı bekliyorum bol bol...
ay inşalah cnm ya sıkıldım zaten su bu test yaptırmaktan

OKUYUN LÜTFEN
ANNELERE BU NASIL BİR ŞEREF YA RABBİM

Efendimiz Sallallahü Aleyhi Vessellem buyurmuştur ki:
'' Kadın, hamileliğin de, doğum yapıncaya , bebeği sütten kesilinceye kadar, Allah yolunda hudutlar da nöbet bekleyen mücahit gibidir ( daima öylece sevap alır durur). Eğer bunlar arasında ölüverirse ona şehit mükâfatı ve ecri vardır. ''
'' Kadın hamile iken, bu onun için gündüz oruçlu, gece namazlı , rabbine gönülden teslim olmuş , mücahit
bir kimsenin ecir ve mükâfatı gibi mânen kazanç sağlayan bir durum hâsıl eder.''
'' Doğum ağrısı tuttuğunda, hiç bir mahluk onun ne kadar çok ecir ve mükâfat kazandığını hakkıyla idrak edemez. ''
'' Çocuk doğunca bebeğin sütü her soruşun da veya her süt vermede anasına, bir can ihya etmişcesine sevap gelir.''
''Çocuk büyüyüp sütten kesilme zamanı gelince, vazifeli melek her iki omuzuna vurarak der ki :
'' Hiç günahın kalmadı, pak oldun. Haydi hayata günahsız olarak yeniden başla.

ne guzel bır yazı ınsallah hepımızı gunahlarımızdan af oluruz

Hayirli aksamlar bacilarim :KK16:
Bugun oglumu gordum bennnn :KK55:
Allah (c.c.) im o gozlerini acip kapatmasi yok muydu :KK52:
Gozlerini de oynatiyordu doktorum cok nadir yakaladigim goruntulerdendir dedi :KK76:
Oglum delikanli olmus teyzeleri 42 cm boyu 1.600 kusurlerde kilosu :nazar:
Masaallah cok guzel bir bebek dedi ve gelisimide 2 hafta ileriden gidiyor bu cok guzel annesi dedi :KK9:
Ogluna oldukca iyi bakiyorsun dedi :KK8:
Sanirim ben sadece ogluma calisiyorum teyzeler bana yediklerim yaramiyor :KK1:
Bu arada multivitamin kesinlikle kullanmiyorum ben....
Sabahlari kahvaltimda olmazsa olmazlarim yumurta, bal, koy yagi .....
Genel olarak hurma ceviz incir tuketiyorum bol bolda meyve ..... bunlardan hangileri bebegime yariyo bilmiyorum....
Neyse yaramazin ureme organida oldukca olusmustu torbasi falan gorunuyordu :KK17:
Bu arada normalde 28. Haftamda olmam gerekirken 30. Haftamdaymisim....
Bir daha ki kontrolumde 1 ay sonra....
Fakat bu hafta tekrar gidip kan uyusmazligi ignemi olacagim....
Bizden bu aylik haberlerde bunlar :KK42:
ayy masalh senın oglunaaaaa ne kadarda buyumussssss benımkı daha sneınkının yarısı kadan :KK52: ama 3 hafta gerıyız senden :KK34: guzel guzel buyusun sen bu gidişle 5 kılo dogurucan galıba:KK9:
Bende şimdi gördüm facede umarım sağlıklı doğar bebeğimiz..İlk bebeğimiz geliyor yerim ben onu ne durumda acaba çok merak ettim inşallah habersiz bırakmaz bizi.Allah yardımcısı olsun inşallah dua edelim kızlar..

ayyy rabbım saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın ıcım bı rtuhaf oldu herseyın hayırlısını ısteyelım kım bılır sımdı nasıl ve ne duygular ıcındedır :26::KK43:

dün yazdın saat 5 civarı ve bak ne güzel haberler verdin..
yine öle olucak canım arkadaşım..
tüm haziran anneleri olarak yanında ve duacınız..
kızın tutunacak sana ve hayata o ilk merhaba dediği andan itibaren çok güzel çok sağlıklı olacak inşallah.. Ve bu sayede hayat boyu güçlü olucak hiçbi zorluk onu yıldırmayacak..

İlk bebeğimiz geliyor bugün çok acaip heyecanlıyım 😍 resmen empati kuruyorum seni çok iyi anlıyorum.. Yürekten duacınım ve mutlu haberlerini doğumunun hikayesini okumak için sabırsızlıkla bekliyorum
:KK48:

ay evet yaaa ilk bebeşimiz geliyor :) çok heyecanlı...

arkadaşlar melodi orda şuan..yakın olan gidebilecek olan varmı ki destek için gidebilse...pendik bölge hastanesi..

Hayirli aksamlar bacilarim :KK16:
Bugun oglumu gordum bennnn :KK55:
Allah (c.c.) im o gozlerini acip kapatmasi yok muydu :KK52:
Gozlerini de oynatiyordu doktorum cok nadir yakaladigim goruntulerdendir dedi :KK76:
Oglum delikanli olmus teyzeleri 42 cm boyu 1.600 kusurlerde kilosu :nazar:
Masaallah cok guzel bir bebek dedi ve gelisimide 2 hafta ileriden gidiyor bu cok guzel annesi dedi :KK9:
Ogluna oldukca iyi bakiyorsun dedi :KK8:
Sanirim ben sadece ogluma calisiyorum teyzeler bana yediklerim yaramiyor :KK1:
Bu arada multivitamin kesinlikle kullanmiyorum ben....
Sabahlari kahvaltimda olmazsa olmazlarim yumurta, bal, koy yagi .....
Genel olarak hurma ceviz incir tuketiyorum bol bolda meyve ..... bunlardan hangileri bebegime yariyo bilmiyorum....
Neyse yaramazin ureme organida oldukca olusmustu torbasi falan gorunuyordu :KK17:
Bu arada normalde 28. Haftamda olmam gerekirken 30. Haftamdaymisim....
Bir daha ki kontrolumde 1 ay sonra....
Fakat bu hafta tekrar gidip kan uyusmazligi ignemi olacagim....
Bizden bu aylik haberlerde bunlar :KK42:

maşallah oğluşuna canım:nazar::nazar::nazar: heycanlanıyorum ya bebişler böle büyüyünce:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canim Allah yardimciniz olsun bebegin sikica saglicakla tutunsun sana insallah. Hayirli haberlerini bekliyoruz guzel arkadasim dualarimiz seninle

Penfik bölge hastanesine yakın olan varsa giderse çok moral olur..yok mu gidebilecek olan

Melodimm Allah yardımcınız olsun inşallah güzel haberler gelir, yazıları okurken heycan ve korkuyu bi arada yaşadımm ELim ayağım titriyor resmenn :KK43: Bebişlerimizin ablası sağ sağlimm gelicek yürekten inanıyorumm, Dualarımız Sizinlee canlarımm :nazar: Neslihan bizi habersiz bırakma arkadaşım, benim facede kimseler ekli değil burdan takip edicem :/

tmm cnm elimden geldiğince haber vermeye çalışırım

X