2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim benim kasintimda hamilelikten dolayi oluyormus dr iki krem verdi ama isimleri farkliydi . Benim kremlerin icinde de hamileler kullanmasin yaziyodu druma sordum dayanabiliyorsan kullanma dedi. Kullanmiyorum bende. Ama kasinmaya devam

ben kaşınıyorum ve oraları yara yapıyorum, yaralarda sonra daha kötü olur diye korkuyorum...

Canım merhaba. Kontrolden iyi haberler gelmiş maşallah güzel kızına. Bu arada büyük bir adım atarak doğum katını da gezmişsin. Icin rahatlamıştır biraz daha sevindim:-)
Çok geçmiş olsun canım. Sonuçlar iyi çıkmış sevindim. Ilaclar hakkında bir fikrim yok ama

Sağol canım sonuçlar iyi de ilaçlar kafamı karıştırıyor :KK37:

kızlar ya gün içinde bebeklerin hareketi nasıl benim bebeğim gün içinde çok az tekme atıyor. aklıma şu kordon dolanması çok takılıyor Allah korusun da

Allah korusun öyle kötü şeyler getirme aklına, gün içinde hareketli isen pek hissedilmiyor canım

Herkese Merhaba Kızlar;

Bir bebeğim olacağını öğrendiğim günden beri bu konuyu takipteyim neredeyse :) Fakat ancak üye oldum

Zaman buldukça artık yazmaya, hamileliğim hakkında paylaşımlarda bulunmaya çalışacağım.

Benim muhtemel doğum tarihim 09.06.2014 fakat kızlar erken doğuyor diyorlar :) Bilmem artık ne kadar doğru :)

Yaklaşık 3 aydır çalışmıyorum, İşi bıraktığımdan beri sanki zaman daha yavaş geçiyooor :KK6: :KK6:

Ya da ben Bebeğimle kavuşmak için sabırsızlanıyoruuum :)

Bu arada İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum Batı bahat hastanesine gidiyorum

Hoşgeldin canım, bekliyoruz paylaşımlarını.

Çok şükür Rabbime iyiyiz.. Tabi herzaman için tehlikemiz var, rahimağzında hafif baskı varmış ama takılmıyorum o duruma, ayağa kalkınca olmuştur muhakkak, doktora gitmek için evden çıkıp taksiye bindiğim zaman zarfında ayakta kaldığım için olmuştur. Zaten hastanede sandalyeye binip gittim doktorun odasına, ayakta uzun süre kalmamam lazım kesinlikle... Bel kemeri ile karnımın altından ve ayrıca sırt desteği olan karnımın altından destekli bir kemerle iki kat sardım rahmimi üste almaya çalışarak... Bu şekilde bir uygulama ile ayağa kalkmayı da ilk defa bende uygulamışlar işe yaradı dedi doktorum... :) Detaylara dikkat ediyorum, doktor neyi yap, uygula dediyse yapıyorum harfi harfine... Gerisi Allah'ın takdiri...

canım doktorun ne derse yap tabi, allaha şükür iyi bir doktora denk gekmişsin, tekrar çook geçmiş olsun, inşaallah haftaya daha iyi sonuçlarla gelirsin...:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

Son düzenleme:
Canim benim kasintimda hamilelikten dolayi oluyormus dr iki krem verdi ama isimleri farkliydi seninkinden. Benim kremlerin icinde de hamileler kullanmasin yaziyodu druma sordum dayanabiliyorsan kullanma dedi. Kullanmiyorum bende. Ama kasinmaya devam

Kızlar selam,
Ben bugun kasıgımdaki acı için tekrar doktora gittim. 3 doktor bana tanı koyamadı :KK43:
Biri bir kitle var dedi, oteki yok kas zedelenmesi dedi, en nihayetinde lokal bir iğne oldum kasıgımdan 10 dk surdu yapması içinde aneztezik madde ve kortizon varmış, şifa olur inşaallah... Hala pek iyi değilim, pek yuruyemıyorum.
Şekerle ilgili de yukleme yaptırmayacağım ısrarlarımı doktorum kabul etti ve açlık-tokluk bakıldı...
Her ikşsi de normal olduğundan yuklemeye gerek duyulmadı, biliyordum duyulmayacağını zaten yıllardır hipoglisemiyle akraba olduk.

Bir de size bir sorum olacak. Malum kurutma ve utu odasını bebek odasına çevireceğimizden bir kurutma makinesine ihtiyaç duyacağız. Var mı kurutma makinesi kullanan ve tavsiye verebilecek olan? Olursa çok sevinirim kızlar :)

Geçmiş olsun canım, iğneyi niye vurdular canım, ağrınmı vardı? Şişlik geçsin diyemi yaptılar? Kurutma makinesi fikri iyi geldi banada bende o oda boş diye çamaşır asıp, ütü yaptığım odaydı, bendemi alsam ki, dur bi araştırayım bende,

Hayirli aksamlar bacilarim :KK16:
Bugun oglumu gordum bennnn :KK55:
Allah (c.c.) im o gozlerini acip kapatmasi yok muydu :KK52:
Gozlerini de oynatiyordu doktorum cok nadir yakaladigim goruntulerdendir dedi :KK76:
Oglum delikanli olmus teyzeleri 42 cm boyu 1.600 kusurlerde kilosu :nazar:
Masaallah cok guzel bir bebek dedi ve gelisimide 2 hafta ileriden gidiyor bu cok guzel annesi dedi :KK9:
Ogluna oldukca iyi bakiyorsun dedi :KK8:
Sanirim ben sadece ogluma calisiyorum teyzeler bana yediklerim yaramiyor :KK1:
Bu arada multivitamin kesinlikle kullanmiyorum ben....
Sabahlari kahvaltimda olmazsa olmazlarim yumurta, bal, koy yagi .....
Genel olarak hurma ceviz incir tuketiyorum bol bolda meyve ..... bunlardan hangileri bebegime yariyo bilmiyorum....
Neyse yaramazin ureme organida oldukca olusmustu torbasi falan gorunuyordu :KK17:
Bu arada normalde 28. Haftamda olmam gerekirken 30. Haftamdaymisim....
Bir daha ki kontrolumde 1 ay sonra....
Fakat bu hafta tekrar gidip kan uyusmazligi ignemi olacagim....
Bizden bu aylik haberlerde bunlar :KK42:

Gozlerini de oynatiyordu doktorum cok nadir yakaladigim goruntulerdendir dedi :KK76:
Masaallah cok guzel bir bebek dedi ve gelisimide 2 hafta ileriden gidiyor bu cok guzel annesi dedi :KK9:
Genel olarak hurma ceviz incir tuketiyorum bol bolda meyve ..... bunlardan hangileri bebegime yariyo bilmiyorum....
Neyse yaramazin ureme organida oldukca olusmustu torbasi falan gorunuyordu :KK17:
cnm masallah alahim ne guzel seyler. Bu yazdiklarin :nazar::nazar:bakalim benim oglusum nekadar olmus? Gidicem bu hafta cnm
Kızlar , kurutma makinesi önerisi olan yok mu ?:KK43:
Küsücem valla :KK43:

Canm kulanmiyorumki marka soyluyeyim sana:KK1::KK1::KK1::KK1:kusme cnm:))

Istabuldakiki anisler festki formda bulusma ayarliyoruz bize katilmak isteyen varmi puffum bi ugrarmisin oraya tatlm

OKUYUN LÜTFEN
ANNELERE BU NASIL BİR ŞEREF YA RABBİM

Efendimiz Sallallahü Aleyhi Vessellem buyurmuştur ki:
'' Kadın, hamileliğin de, doğum yapıncaya , bebeği sütten kesilinceye kadar, Allah yolunda hudutlar da nöbet bekleyen mücahit gibidir ( daima öylece sevap alır durur). Eğer bunlar arasında ölüverirse ona şehit mükâfatı ve ecri vardır. ''
'' Kadın hamile iken, bu onun için gündüz oruçlu, gece namazlı , rabbine gönülden teslim olmuş , mücahit
bir kimsenin ecir ve mükâfatı gibi mânen kazanç sağlayan bir durum hâsıl eder.''
'' Doğum ağrısı tuttuğunda, hiç bir mahluk onun ne kadar çok ecir ve mükâfat kazandığını hakkıyla idrak edemez. ''
'' Çocuk doğunca bebeğin sütü her soruşun da veya her süt vermede anasına, bir can ihya etmişcesine sevap gelir.''
''Çocuk büyüyüp sütten kesilme zamanı gelince, vazifeli melek her iki omuzuna vurarak der ki :
'' Hiç günahın kalmadı, pak oldun. Haydi hayata günahsız olarak yeniden başla.

Ne guzel haberler bunlar azerikizi masallah oglusuna :nazar: Bende yarin gidiyorum kontrole insallah guzel haberlerle donerim :KK16:

Selam kizlar 75 gram seker yuklemem vardi bugun.sekerli suyu icmek cok kotuydu ama korktugum kadar degildi cok sukur bunuda atlattik sonuclari yarin alicakmisiz.

Bu arada kilo soran anneler ben 27. Haftamdayim 57 ile basladim 63 oldum bu kadar almak istemiyordum sporda yapiyorum ama yinede aldim :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kızlar, facede yazışırken Ankrada yaşayanlar birgün toplanıp tanışalım diyoruz. Ankaralıları '2014 Haziran Anneleri' face grubuna bekliyoruz....iyi akşamlar herkese...

Kızzz ne kadar büyümüş bebeğin maşallah size. Boyuna posuna bin şükür:-) Dediklerinden ben de yiyorum ama bana da yarıyor onu napacagız bilemedim.
Sen daha önce de sormuştun galiba canım, ben Siemens in kurutma makinesinden memnunum demiştim. Kúsme bize pek kullanan yoktur belki
Selam kızlar, facede yazışırken Ankrada yaşayanlar birgün toplanıp tanışalım diyoruz. Ankaralıları '2014 Haziran Anneleri' face grubuna bekliyoruz....iyi akşamlar herkese...

Hayııır buluşmayın biz kıskanırız ama:-( şaka bi yana paylaşın fotoları da biz de görelim bütün göbeklerinizi:-)

vaaaavvvvv çok iyi yaaa 30.haftadasın şaka maka..maşallah canım:nazar:

Selam kizlar 75 gram seker yuklemem vardi bugun.sekerli suyu icmek cok kotuydu ama korktugum kadar degildi cok sukur bunuda atlattik sonuclari yarin alicakmisiz.

Bu arada kilo soran anneler ben 27. Haftamdayim 57 ile basladim 63 oldum bu kadar almak istemiyordum sporda yapiyorum ama yinede aldim :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oohhhh ne hoşşş sende atlattın inş sonuçlarda iyi gelir :KK34:

Istabuldakiki anisler festki formda bulusma ayarliyoruz bize katilmak isteyen varmi puffum bi ugrarmisin oraya tatlm

aaaah canımm yaaa 2 tane face grubu var haziran annelerinin.. Ben ilk açılan gruptayım en başından beri.. Sen 2.açılanı diyosun sanırım? :26:

kullanan yok heralde canım :KK1: bende kullanmıyorum ama annem almak istiyor ve baya kalite sever bi annem var :KK34: Mielle diyor başka bişey demiyor.. Süper makine Ama çokta pahalı

vaaaavvvvv çok iyi yaaa 30.haftadasın şaka maka..maşallah canım:nazar:

oohhhh ne hoşşş sende atlattın inş sonuçlarda iyi gelir :KK34:

aaaah canımm yaaa 2 tane face grubu var haziran annelerinin.. Ben ilk açılan gruptayım en başından beri.. Sen 2.açılanı diyosun sanırım? :26:

kullanan yok heralde canım :KK1: bende kullanmıyorum ama annem almak istiyor ve baya kalite sever bi annem var :KK34: Mielle diyor başka bişey demiyor.. Süper makine Ama çokta pahalı

cnm bi ara yazismistik ordan ama bi baksan diyorum tatlmm

X