2014 Aralık Anneleri

canım imkanın varsa tekrar git bakalım dra sancılarım arttı de

ya dr vermem,iş galiba ilgilenmemş bile progestanı hemen hemen herkes kullanıyor. Bence bi kutu alıp düzenli içmeli ,bebeğin tutunmasını sağlıyor . Sen neden öyle dedin ki.

canım progestanı tekrar dr kontrolünde bırakması gerekiyo allah korusun mazallah ilacı bırakınca sıkıntı çıkar

bak canım ağrı ilk baslarda oluyo bende de bel ve karın ağrısı vardı ilerledikçe geçti. su an sadece bel ağrısı var hafif.güzel düşün bu normal olan ağrıyı çekiyo olabilirsin. sadece yat öyleyse sen dinlendikçe emin ol kanaman yavaş yavaş geçecek. hiç kalkma hep uzan inan bu cok önemli.sadece tuvalete kalk.banyo yapma sakın ve maydanoz yeme.lekelenme bi çok kişinin basına geliiyo hep uzanıp dinlenenler genel olarak atlatıyor.

canım benim Rabbim yardımcın olsun bol bol dinlen aklınada kötü getirme

Canım geçmiş olsun çok bende Almanyadayım biliyorum doktorlarını banada henüz doğru düzgün bakmadılar anlamıyorum nasıl bu şekilde bakıyorlar ya hiç bir bilgide vermiyorlar sormasak ağızlarını bıöak açmıyor .

Canım almanyada progesyan vermiyorlar onların araştırmalarına göre bir işe yaramıyormış çünkü ( bende türkiyeden getittirdim birine kullanıyorum şuan

kızlar daha önce çatlak önleyiciler ile ilgili konuşmuştuk. ben lierac kullanmaya başlamıştım ama dün dr um ilk üç ay o tarz kremler önermiyorum kesinlik dedi.kakao yağı aldım bende. haberiniz ola

Banada doktorum 3.aydan sonra.kullan demisti canim yazmistim burayada

Bu arada endokrin icin hastaneye gittim ama doktorlar seminere gitmisti geri dondum hemde merkeze gitmistim bosu bosuna..cuma tekrar gidicem cumarteside bebegimi gormeye gidicez insallah

kızlar saçımda oldukça beyazlarım var,kına yapmak istiyorum 3 ayı beklemem gerek heralde,
boya zararlı ama kınadan tam olarak emin değilim.varmı bilgisi olan?

kızlar saçımda oldukça beyazlarım var,kına yapmak istiyorum 3 ayı beklemem gerek heralde,
boya zararlı ama kınadan tam olarak emin değilim.varmı bilgisi olan?

Benimde beyazlarım çok fena belli oluyor ben doğuma kadar beklerim boya için ama kına yakılır heralde zararlı olduğunu sanmıyorum ama ben bekliycem mecbur

Canım recetesiz alabilrisin ben aldım bir kutu zaten bunu devlet ödemiyormuş privat alıcaksın yani mecbur. Benimde lekelenmem var 5. Haftadan beri geçmedi ama hep yatıcaksın dediler bana yatıyorum sürekli en ufak bir harekette geliyo zaten

kızlar bulantı için limon yemekte sakınca var mı? kahve ve limon düşük yapıyormuş diye duymuştum.doktora kahveyi sordum çünkü hergün mutlaka bir fincan içerim.dr güne 2 fincana kadar zararı yok dedi.gerçe şimdi buntıdan ve iştahsızlıktan canım kahve bile istemiyor. ama limonu yemediğim için sormamıştım. şimdi bulantım var limona ihtiyacm var ve korkuyorum acaba zararı var mıdır die?

Öylemi canım, ,hiş bilmordum.ismi ne ilacın...sende kanama nasıl.bende ilk pembe ve kahveydi.bugün kıpkırmızı.ama az lekelenme gibi. ..bide ben sanki dün Durchfall oldum.ama tamda olmadım.offfff kötüyüm. Her şeyde belirti arıyorum. .düşüyor diye üzülüyorum

Öylemi canım, ,hiş bilmordum.ismi ne ilacın...sende kanama nasıl.bende ilk pembe ve kahveydi.bugün kıpkırmızı.ama az lekelenme gibi. ..bide ben sanki dün Durchfall oldum.ama tamda olmadım.offfff kötüyüm. Her şeyde belirti arıyorum. .düşüyor diye üzülüyorum

sağol canım, doğru söylüyorsun. ben de aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum. inşallah Allahın izni ile güzel şeyler olacak hepimiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…