2014 Aralık Anneleri

benim bulantılarım çok çok fena...ağzıma lokma atsam lavaboya koşuyorum...eczaneden zofer diye bi ilaç aldım şimdi...ilk hamileliğimde işe yaramıştı...bunda da yarar inşallah..yalnız baya pahalı...içinde 10 tane var , 60 lira...ama geçirirse değer..dayanılmaz bi bulantı çünkü...

canım dr a danıştın mı

kızlar çok kötüyüm, hastaneye gidiyorum iyi diyib yolluyorlar...ben çok kötüyüm ama ya.ağrım felaket.belim karnim.kanamada az az geliyor.düşük yapıyorum. 100% eminim..ilaç bile vermediler bana..o kadar halsizim ki anlatamam. ..ne yapmam lazım. Ne yapıyim söyleyin...

canım dr a güüvenmiyorsan vakit kaybetme başka bi dr git düşük yaptığını düşünme sakin pozitif düşün

Kızlar çok kötüyüm, hastaneye gidiyorum iyi diyib yolluyorlar...ben Çok Kötüyüm ama ya.ağrım felaket.belim karnim.kanamada az az geliyor.düşük Yapıyorum. 100% eminim..ilaç bile vermediler bana..o kadar halsizim ki anlatamam. ..ne yapmam lazım. Ne yapıyim söyleyin...

cnm öncelikle geçmiş olsun. dr gördü mü bebeği ultrasona girdin mi yani. ama geçmeyen ve şiddeti artan ağrıya kanama eşilk ediyorsa ciddi bir durum. nasıl hiç ilaç vermeden yolluyo anlamadım. hiç kalkma yat bence ve başka bir dr a görün

merhaba arkadaşlar ben 10 haftalık hamileyim sabahtan beri sağ kasıkta ağrım var benim gibi olanınız var mı?

canım benimde ağrım oluyo ama çok hafif adet sancısı gibi
BİRAZ DENLEN GEÇMEZSE DRUNU ARAYABİLİRSİN

Son düzenleme:
Kızlar çok kötüyüm, hastaneye gidiyorum iyi diyib yolluyorlar...ben Çok Kötüyüm ama ya.ağrım felaket.belim karnim.kanamada az az geliyor.düşük Yapıyorum. 100% eminim..ilaç bile vermediler bana..o kadar halsizim ki anlatamam. ..ne yapmam lazım. Ne yapıyim söyleyin...

canım progestan bile mi kullanmıyorsun. hemen başka bi dr a git ne rahatlık bu doktorlardaki kendi canları değil ne de olsa !

yolunda canım. görürsün inşallah.insan gözyaşlarını tutamıyo. 2 buçuk cm olmuş bebikim ellerini sallıyordu müthiş bi duygu.allah herkese yaşatsın :KK49::nazar:

amin amin. 2. de olsa aynı heyecan. en son gördüğümde aynen bi fasülye tanesi gibiydi. şimdi ellerini kollarını kafasını hareketlerini görecek olmak çok heyecanlandırıyor beni :) zaman geçmez bana bugün artık :)

benim dün karın ağrım vardı,gece rahattım şimdi yine var.geçen hafta da ağrımıştı doktora gittiğimde söyledim,normal dedi.şimdi iki gün sürünce merak etmeye başladım.var mı sizde bu durumu yaşayan?

canım adet dönemleri geldiğinde rahim programlanmış gibi aynı hareketleri yaparmış kasılmalar vs gibi drlar normal diyorlar

hatta 9 ay boyunca adet görenler bile olabiliyormuş

kızlar ben şuan 6+3 üm. mide bulantım hiç yok,oğlumda çok erken başlamıştı bulantılarım.
2 gün sonra kontrolüm var gelişmiyomu diye korkularım var :KK43:
kalp atışları duyulur inşallah siz kaçıncı haftada duydunuz kalp atışlarını?

ben 6+6 da duydum tahminen seninde duyulur canım inşallah

kızlar daha önce çatlak önleyiciler ile ilgili konuşmuştuk. ben lierac kullanmaya başlamıştım ama dün dr um ilk üç ay o tarz kremler önermiyorum kesinlik dedi.kakao yağı aldım bende. haberiniz ola :KK3:

anlamadım ki nasıl iş. nasıl dr. progestan kullanıyomusun canım. düşük tehditlerinde önerilen sudur.yataktan hiç kalkma sadece tuvalet için kalk.sakın banyo yapma.eğer içmiyorsan eczaneden bi kutu proogestan aldır eşine tok karnına sabah akşam iç

anlamadım ki nasıl iş. Nasıl dr. Progestan kullanıyomusun canım. Düşük tehditlerinde önerilen sudur.yataktan hiç kalkma sadece tuvalet için kalk.sakın banyo yapma.eğer içmiyorsan eczaneden bi kutu proogestan aldır eşine tok karnına sabah akşam iç

canım ama progestanı bir içer bir içmezse sıkıntı çıkar

canım dr a güüvenmiyorsan vakit kaybetme başka bi dr git düşük yaptığını düşünme sakin pozitif düşün

cnm öncelikle geçmiş olsun. dr gördü mü bebeği ultrasona girdin mi yani. ama geçmeyen ve şiddeti artan ağrıya kanama eşilk ediyorsa ciddi bir durum. nasıl hiç ilaç vermeden yolluyo anlamadım. hiç kalkma yat bence ve başka bir dr a görün

canım progestan bile mi kullanmıyorsun. hemen başka bi dr a git ne rahatlık bu doktorlardaki kendi canları değil ne de olsa !

anlamadım ki nasıl iş. nasıl dr. progestan kullanıyomusun canım. düşük tehditlerinde önerilen sudur.yataktan hiç kalkma sadece tuvalet için kalk.sakın banyo yapma.eğer içmiyorsan eczaneden bi kutu proogestan aldır eşine tok karnına sabah akşam iç
Hepiniz çok sağolun...hiç bir şey vermediler ya.3 tane doktor.biri bile bir şey yazmadı..ben Almanyadayım.bu yüzden reçetesiz vermezler hayatta....ne yapıcağımı iyice şaşırdım...cuma ultrason a girmişdim sadece nokta kadar kese vardı...bide dün girdim...kese büyümüş ve embriyo da gözüküyordu.kalp atışı yoktu ama....öylece bakıb yolladilar.ama şuan ağrım var. ..hemde baya.kanama çom değil ama var.ağrıyla beraber olduğu için bence kesin düşük. Eminim ben:KK43:

çok sağol canım benim, doktor öyle olumsuz konuşunca bozuldu benim moralim inan. sanki yakında düşük yapacakmışım da buna kendimi hazırlamalıymışım gibi konuşunca bu hale geldim. inşallah dediğin gibi olur canım. ben de güzel düşünmeye çalışıyorum inan. şimdi daha iyiyim hatta. çok sağol verdiğin moraller için. Allah büyük, inşallah bize bağışlar yavrularımızı.

dr dan dr a ne kadar fark oluyo işte , benim bi düşüğüm olmuştu. dr buu kez hamile kalınca beni bu konuda cok uyardı hep moralini yüksek tutup güzel düşünecekmişim . nasıl düşünürsen öyle etkilermişsin bebeği. güzel düşün canım dünyada rızkı varsa Rabbim kucağına almayı nasip eder. hamileliğin keyfini çıkar. selam ve dua ile

X