2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benimkini ultrasonla ölmüştü doktor farklı farklı bakıyorlar. .aslinda bana olmasi gereken ve benimkinin ölçüsünü demişti ama unuttum o an başka şeyleri düşünüyordum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anladim cnm sagol bu gitmeme ben de bi sorayim

Canım ben daha hiç bişi almadım kayda değer.liste yaptım , 27. Haftadsn sonra alıcam.yazlık şeyler alıcam, pamuklu ve penye tulumlar bodyler zıbınlar falan.

Ya benim bu kiyafet konusunda çok kafam karisiyor valla eylül ekim kasim yazlik mi yoksa kislikmi benim icin tam muamma oldu saftirik bir durumdayim hevesimde kaciyor sirf bu yuzden daraliyorum valla offff kendimede bisey bulamiyom zaten :eek:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ya benim bu kiyafet konusunda çok kafam karisiyor valla eylül ekim kasim yazlik mi yoksa kislikmi benim icin tam muamma oldu saftirik bir durumdayim hevesimde kaciyor sirf bu yuzden daraliyorum valla offff kendimede bisey bulamiyom zaten :eek:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım 0-3 aylıkları mevsımlık al 6-9 aylıkları kıslık bence...yanı ben öyle yapıcam cunku bebek kucuk olucak hepten yazlık gıyemez..zaten azıcık ele avuca gelınce kıs gelıcek.bende daha hıcbırsey almadım 7 aydan sonra alıcam..cok rahatım nedense sankı o cocuk dogmayacakmıs gıbı :KK1::KK1::KK1::KK1:

canım 0-3 aylıkları mevsımlık al 6-9 aylıkları kıslık bence...yanı ben öyle yapıcam cunku bebek kucuk olucak hepten yazlık gıyemez..zaten azıcık ele avuca gelınce kıs gelıcek.bende daha hıcbırsey almadım 7 aydan sonra alıcam..cok rahatım nedense sankı o cocuk dogmayacakmıs gıbı :KK1::KK1::KK1::KK1:

Tesekkur ederim canim biraz daha rahatladim simdi :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

arkadaşlar sayfanın yanlarında selpak mesane pedi reklamları var ya son aylarda onlardan alalım bari olası kaçırmalara karşı :KK70:

Anladim cnm sagol bu gitmeme ben de bi sorayim

Tesekkur ederim canim biraz daha rahatladim simdi :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bende bitane ince tulum aldim kisa kollu şortlu giyebilir heralde küçük olcak daha ama :/ bide zibin alayim diorum kisa kollu cok sıcak olursa giydirirm

arkadaşlar sayfanın yanlarında selpak mesane pedi reklamları var ya son aylarda onlardan alalım bari olası kaçırmalara karşı :KK70:

Bende şimdi gördüm, haberim yoktu. Alıp denemeliyim nasılmış. Benim akıntılarım çok fazla hergün 3-4 kez çamaşır değiştiriyorum. Çamaşırlar yıkanmaktan eriyecek :)

Birde ayça; ilk sayfadaki listeyi güncelleyeceğin zaman beni de ekler misin? :KK1:

Sujini... Yaş 37.... Şehir İstanbul... Cinsiyet Erkek... Tahmini doğum tarihi 30 ağustos... SAT tarihim 23 kasım... İlk bebeğim... Normal yollarla oldu çok şükür...:emir_bebek::nazar: Çok sağol :KK3:

Bu arada bugün cumartesi olmasına rağmen laboratuvar amniyosentez sonuçlarını göndermiş ve çok şükür herşey normal görünüyor. Artık kuzum için gönül rahatlığı ile alışveriş yapmaya başlayabilirim.:nazar:

Birde yazdıklarınızı zevkle okuyorum, şimdi hamile olmayan yada çocuğu olmuş büyüten birilerine durumlarım abartılı geliyor. Bir hamilenin halini ancak bir hamile anlıyor yani bence o yüzden ferahlıyorum yazılanları okuyunca hepinize teşekkürler ve rahat hamilelikler dilerim :KK52::KK71:

kızlaaaaaaaaaaaaarrrr
bişey sorcam
bugün sabah akıntım su gibi geldi
çok korkuyorum
bişey olur mu???????????????
böyle bişey yasayan var mı
kızımla oturuyordum yerde oyun oynuyorduk
ayağa kalktım sıcak sıcak bişey geldi
bi baktım iç çamaşırım ıslanmış
çok korktum
normalde akıntı oluyor ama bu su gibi ıslaktı
:KK43:

Bende şimdi gördüm, haberim yoktu. Alıp denemeliyim nasılmış. Benim akıntılarım çok fazla hergün 3-4 kez çamaşır değiştiriyorum. Çamaşırlar yıkanmaktan eriyecek :)

Birde ayça; ilk sayfadaki listeyi güncelleyeceğin zaman beni de ekler misin? :KK1:

Sujini... Yaş 37.... Şehir İstanbul... Cinsiyet Erkek... Tahmini doğum tarihi 30 ağustos... SAT tarihim 23 kasım... İlk bebeğim... Normal yollarla oldu çok şükür...:emir_bebek::nazar: Çok sağol :KK3:

Bu arada bugün cumartesi olmasına rağmen laboratuvar amniyosentez sonuçlarını göndermiş ve çok şükür herşey normal görünüyor. Artık kuzum için gönül rahatlığı ile alışveriş yapmaya başlayabilirim.:nazar:

Birde yazdıklarınızı zevkle okuyorum, şimdi hamile olmayan yada çocuğu olmuş büyüten birilerine durumlarım abartılı geliyor. Bir hamilenin halini ancak bir hamile anlıyor yani bence o yüzden ferahlıyorum yazılanları okuyunca hepinize teşekkürler ve rahat hamilelikler dilerim :KK52::KK71:

Gözünaydın canım , çok sevindim.Allah nazardan saklasın bebişini ve seni :nazar::nazar:

kızlar az evvel tuvalette farkettim dış genital bölgemde şişlikler var,internette araştırdım,ağrısı falan sanırım varis..:KK50:
Allahım millet 3-5 taneyi nasıl doğuruyor.ikinci çocuğuma hamileyim ve şimdiden perte çıktım diyebilirim.:KK53:
buraya bile kaç kere yazmışımdır bu cümleyi:
" Var mı benim gibi olaaannnnnnn:KK43: "

kızlaaaaaaaaaaaaarrrr
bişey sorcam
bugün sabah akıntım su gibi geldi
çok korkuyorum
bişey olur mu???????????????
böyle bişey yasayan var mı
kızımla oturuyordum yerde oyun oynuyorduk
ayağa kalktım sıcak sıcak bişey geldi
bi baktım iç çamaşırım ıslanmış
çok korktum
normalde akıntı oluyor ama bu su gibi ıslaktı
:KK43:

Ben idrar yolu enfoksiyonu geçirdiğim de ilaç bitiminde bir iki defa oldu su bosaldi resmen Korktum ama akinti yuzunden olabileceğini düşündüğümden hemen telaslanmadim oyuzden tekrar selpak koydum takip ettim bidaha gelmedi sonra doktoruma sordum ayni dusundugum gibi akinti bosalmasi dedi hani iyilesme habercisi gibi seninkide akintinin bosalmasi gibi bisey olabilir oyuzden o sivi geldikten sonra ya selpak koy yada iç camasirini kontrol et bak geliyomu yine su seklinde eğer devam ediyorsa doktoruna git canim ve maalesef yine fitil kullandim bitti simdi uç gündür her sabah yine akinti bosaliyor :KK43:(

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar az evvel tuvalette farkettim dış genital bölgemde şişlikler var,internette araştırdım,ağrısı falan sanırım varis..:KK50:
Allahım millet 3-5 taneyi nasıl doğuruyor.ikinci çocuğuma hamileyim ve şimdiden perte çıktım diyebilirim.:KK53:
buraya bile kaç kere yazmışımdır bu cümleyi:
" Var mı benim gibi olaaannnnnnn:KK43: "

Benim ilk bebeğim sanki benimkide sis gibi sen diyince düşündüm simdi heeee acaba bendede mi varis oldu bi sakincasi varmi bunun agrim sizim yok gecen hafta alttan muayenede oldum görse doktor söyler miydi ki :?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: evet evet alalım..bu hamılelık gazlı çişli birsey yaptı bızı :KK17::KK17::KK17::KK17:

Bende de ayni sorun var maalesef akinti bi yandan hapsirinca cis bi yandan ama hem doktorum hem de eğitim hemsirem ped kullanimini kesinlikle istemiyor. Bende havlu peçete koyuyorum çünkü calisiyorum durmadan onu degistiriyorum. Gecen selpak koydugumu söyledim doktoruma onu bile istemedi mantara sebebiyet verebilir diye ancak islak kaliyorum diyince selpak için kullan ozaman dedi

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben idrar yolu enfoksiyonu geçirdiğim de ilaç bitiminde bir iki defa oldu su bosaldi resmen Korktum ama akinti yuzunden olabileceğini düşündüğümden hemen telaslanmadim oyuzden tekrar selpak koydum takip ettim bidaha gelmedi sonra doktoruma sordum ayni dusundugum gibi akinti bosalmasi dedi hani iyilesme habercisi gibi seninkide akintinin bosalmasi gibi bisey olabilir oyuzden o sivi geldikten sonra ya selpak koy yada iç camasirini kontrol et bak geliyomu yine su seklinde eğer devam ediyorsa doktoruna git canim ve maalesef yine fitil kullandim bitti simdi uç gündür her sabah yine akinti bosaliyor :KK43:(

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

doktoru aradım günde 2 den fazla olursa şakır şakır akarsa
hemen gel dedi
sabah oldu sadece
ama iç çamaşırım baya ıslandı hatta pijamama geçti biraz
çok korktum
gün içinde bir daha olmadı
doktorum test varmış ondan al yap dedi
akan sıvı amnion sıvısı mı yoksa normal akıntı sıvısı mı ondan al yap dedi..
al sense diye bi test
ped gibi çamaşırına koyuyorsun rengi yeşil yada mavi olursa tehlikeli hemen doktora
değişmiyorsa normal.iyi yani

http://www................../AL-SENSE-AMNIYOTIK-SIVI-SIZINTISI-TEST-PEDI,PR-4472.html

endişesi olanlar varsa bence alsınlar

Bende de ayni sorun var maalesef akinti bi yandan hapsirinca cis bi yandan ama hem doktorum hem de eğitim hemsirem ped kullanimini kesinlikle istemiyor. Bende havlu peçete koyuyorum çünkü calisiyorum durmadan onu degistiriyorum. Gecen selpak koydugumu söyledim doktoruma onu bile istemedi mantara sebebiyet verebilir diye ancak islak kaliyorum diyince selpak için kullan ozaman dedi

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım bende günlük ped kullanmıyorum ben uzun zamandır havlu peçete kullanıyordum sürekli atılıyor oda mı mantar yapıyor ..

hemen gel dedi
sabah oldu sadece
çok korktum
al sense diye bi test
ped gibi çamaşırına koyuyorsun rengi yeşil yada mavi olursa tehlikeli hemen doktora

http://www................../AL-SENSE-AMNIYOTIK-SIVI-SIZINTISI-TEST-PEDI,PR-4472.html

Aaaa supermis hic duymamistim iyi olduğu öğrendiğim inş lazim olmaz tabi ama aklima yazdim saol canim seninde inş akintidir merak etme

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

hemen gel dedi
sabah oldu sadece
çok korktum
al sense diye bi test

canım geçmiş olsun inşallah tekrarlanmaz.

sayfa acılmıyor google ne yazacaz canım belki lazım olur aklımızda bulunsun

X