2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim plasenta rahmin agzini kapatiyo olmasi gereken yerde degil yani her an kanama ve erken dogum riskim var o yuzden hareket yasak mumkun oldugunca fiziksel aktivitem az :KK43: ama plasenta 6. Aydan sonra asil yerini buluyomus bnmki tam kapattigi icin doktirum kesin sezeryan olacaksin dedi ama bnm yine de umudum var dua et sen de sorunsuz dogsun bebegim zamaninda ve saglkli 😔

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnş canim herşey yolunda gider merak etme sen Allahim seninde bebisinin de hep yaninda olsun herşey istedigin dende güzel mükemmel hayirlisiyla saglikli sihhatli dünya güzeli bebisini zamaninda kucagina almak nasip etsin dualarim seninle

İnş canim herşey yolunda gider merak etme sen Allahim seninde bebisinin de hep yaninda olsun herşey istedigin dende güzel mükemmel hayirlisiyla saglikli sihhatli dünya güzeli bebisini zamaninda kucagina almak nasip etsin dualarim seninle

Sagol tatlim dua edip beklicez guzle dileklerin icin tesekkur ederim :KK66:

Bugun ne kadar sakin bu sayfa sasirdim

bugun herif gunu ya ondan boyle :)

anaaammm çok tatlı :)) ya ama bayağı yukarı çıkmış gibi .. bende mi sorun var benim hala aşağıda:)

nasıl oldun canım?
yapi meselesi canim herkesinki farklidir mutlaka.

Sağol canim benim hemen düzeldi işte ama yazık günah yani hormonlardan mi nedir ağlama uzun sürdü. Bugün kitap aldik dahi çocuk yetiştirmek diye oradada yazıyor ben daha başlayamadim eşim hamile ya hemen okumaya başladı hamilelik döneminde esinizle tartışma oluyorsa kaçının yazıyor gösteriyor artık dikkat etmeye çalışacağım benim ev durumundan kaynakli böyle tepkilerimde değişti..artık yazarak tartışacaz
can can dikkatini ceken yerler olunca bize de yaz kitaptan ok :KK66:

Kizlar bide ebebekde üni bayb yeni doğan islak mendil 12 paket 50 liraya aldim uygun herhalde bide chicco emzik var anne meme ucuna en çok benzeyenmis indirimden iki tane 22 liraya aldim aklinizda olsun heee bide bu a101 den büyük küvet alanlar benim gibi onlar için file varmis ama arastirip bulmak lazim eğer bulan olursa bende dahil yazalim :KK66:)

ben de bugun metroda baktim uni baby yeni dogan alicam 3 lu pakette vardi kaca oldugunu hatirlamiyom esimde hepsini bi aliriz deyince almadim.kuvete gelince cnm ben de aldim filesini de aldim ama bizin kuvetler normalden buyuk cokti file kısa kaldi.eni oldu da boyu kisa oldu annem de ek kumas dikti ona makinada.eger sen de alirsan ve kisa gelirse ben sana fotosunj yollarim nasil buyutuceginin.acaba buyukleri varmi bilemiyom bence standart dir fakat sungerden bisiler de satilioda ben bebek o pis suyun icinde kalsi istemiom havada dursun ostoyon fileyle.

Canim telden girdiginde ekranin en altinda full ite yazior ya ona tikla ya da mobil site yi off a getir o zaman laptopdaki ekranin aynisi oluyor.yarin bi dene olmazsa anlatirim tekrar.

bugun herif gunu ya ondan boyle :)

yapi meselesi canim herkesinki farklidir mutlaka.

can can dikkatini ceken yerler olunca bize de yaz kitaptan ok :KK66:

ben de bugun metroda baktim uni baby yeni dogan alicam 3 lu pakette vardi kaca oldugunu hatirlamiyom esimde hepsini bi aliriz deyince almadim.kuvete gelince cnm ben de aldim filesini de aldim ama bizin kuvetler normalden buyuk cokti file kısa kaldi.eni oldu da boyu kisa oldu annem de ek kumas dikti ona makinada.eger sen de alirsan ve kisa gelirse ben sana fotosunj yollarim nasil buyutuceginin.acaba buyukleri varmi bilemiyom bence standart dir fakat sungerden bisiler de satilioda ben bebek o pis suyun icinde kalsi istemiom havada dursun ostoyon fileyle.

Ayyy sen diyince simdi aman bende istemem o sungerden gerçi onun kirinden ne olacak yerim onu ben ama yinede gerek yok file daha mantikli bencede bugün e bebek mağazasinda calisan kiza sordum ordada bizim aldiklarimiz gibi büyük küvet vardi dedim bunlara gore file varmi bizde yok ama olduğunu biliyorum dedi eğer denk duserde bulursam ne ala yoksa senin yaptigin gibi ek yaptiricam isterim senden resmi isterim ozaman hatta sen koy ben kaydedeyim kalsin :KK66:)

Ayyy sen diyince simdi aman bende istemem o sungerden gerçi onun kirinden ne olacak yerim onu ben ama yinede gerek yok file daha mantikli bencede bugün e bebek mağazasinda calisan kiza sordum ordada bizim aldiklarimiz gibi büyük küvet vardi dedim bunlara gore file varmi bizde yok ama olduğunu biliyorum dedi eğer denk duserde bulursam ne ala yoksa senin yaptigin gibi ek yaptiricam isterim senden resmi isterim ozaman hatta sen koy ben kaydedeyim kalsin :KK66:)

Cnm file yatak odasinda posetlerin icinde herif uyuyor :) yarin koyim tamam mi ? Bulabilirsen al cnm bulamazsan da cok da kasma ben 5 tl ye aldim file yi ek yapicak imkanin yoksa da yaptiriverirsin biyerde.

Tamam canim sen ne zaman müsait olduğunda koyarsin tesekkur ederim ben dikiş konusunda çok becereksizimde düğme bile dikemiyom desem oha diyebilirsin:KK70: ama annem ne güne duruyor tabi ona hallettirim cokda ugrasmam aramakla :))

Herkese iyi geceler kizlar bizde yatiyoruz artik hepiniz opuldunuz :))

Bu arada kızlar bişey soracağım size.Sizin eşleriniz nasıl?Yani benim eşim bebek yapalım diye başımın etini yedi yaptık ama hala 1 çöp bile almadı şöyle özenipde oğluma şunu alıyım bende falan demiyo hiç.Ben ondan daha fazla ilgileniyorum.Bebek mağazalarına girmiyor bile gezerken hemen çıkıyo ve üzülüyorum ben bu duruma.Çocuğun herşeyini ben düşünmek zorunda kalıyorum.Eşim şu an ders çalışıyor haziranda sınava girecek çok yoğun vakti yok diyorum bazen ama.Dışarı çıktığımızda da hadi gel oğlumuza bişey alalım demesini istiyorum hiç oralı değil bahsi bile geçmiyor yani.:KK47:

kıs takılma ne güzel karışmıyor ...ya walla biz kadınları anlamak gerçekten zor kimmimiz karışamasından dert yanarız kimimz karışsın isteriz ...ben en ince ayrıntısına kadar eşim tarafından giydiriliyorum çocuklarımda öle malesef kendi başıma gidipte oğluşuma içime sine sine bişey alamıycam galiba bilmiyom arkedeş ne etçez ya hepsi ayrı bi dert .. :KK43:

Gunaydin hamişler :) ise gidecek tum anne adaylarina kolay gele 😉 bir pazartesi sendromu daha...

Bu arada kızlar bişey soracağım size.Sizin eşleriniz nasıl?Yani benim eşim bebek yapalım diye başımın etini yedi yaptık ama hala 1 çöp bile almadı şöyle özenipde oğluma şunu alıyım bende falan demiyo hiç.Ben ondan daha fazla ilgileniyorum.Bebek mağazalarına girmiyor bile gezerken hemen çıkıyo ve üzülüyorum ben bu duruma.Çocuğun herşeyini ben düşünmek zorunda kalıyorum.Eşim şu an ders çalışıyor haziranda sınava girecek çok yoğun vakti yok diyorum bazen ama.Dışarı çıktığımızda da hadi gel oğlumuza bişey alalım demesini istiyorum hiç oralı değil bahsi bile geçmiyor yani.:KK47:

Sorma.. Bizim kadar değiller maalesef.. Benim ki çok duygusal, çocuğun kıyafetlerine bakınca ağlayacak gibi oluyor ama kıskanıyor da sanırım.. Erkek bebek belki de ondandır, geçen çok tatlı kot bir tulum aldım, alırken filan çok ilgilenmedi, sonra benim o kadar kıyafetim yok demeye başladı filan, eve geldik tuluma bakarken gözleri doldu... Anlayamadım gitti adamı.. Sanırım biraz kıskanıyo, erkek evlat anneye düşkün olur derler ya, kız istiyodu zaten ben erkek istiyodum, beni mi kıskanıyo, yoksa bu durumumu çözemedim henüz :KK1:

sanırım bu mesajı üstüme alabilirim :))) ya hakikaten senin laptop iyiymiş, böyle kendi kendine konuşur gibi bir havan var :KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:yaaa şimdi laptop dan girip baktım da ben ne yapmışım öyle yaaaa nerelere yazmışım cevapları.İyi ki başka bir topiğe yazmamışım cvp ları yanlışlıkla:KK9::KK9:

kıs takılma ne güzel karışmıyor ...ya walla biz kadınları anlamak gerçekten zor kimmimiz karışamasından dert yanarız kimimz karışsın isteriz ...ben en ince ayrıntısına kadar eşim tarafından giydiriliyorum çocuklarımda öle malesef kendi başıma gidipte oğluşuma içime sine sine bişey alamıycam galiba bilmiyom arkedeş ne etçez ya hepsi ayrı bi dert .. :KK43:

oda avartmış canım ya off evet ortası yok maalesef :KK43:

Sorma.. Bizim kadar değiller maalesef.. Benim ki çok duygusal, çocuğun kıyafetlerine bakınca ağlayacak gibi oluyor ama kıskanıyor da sanırım.. Erkek bebek belki de ondandır, geçen çok tatlı kot bir tulum aldım, alırken filan çok ilgilenmedi, sonra benim o kadar kıyafetim yok demeye başladı filan, eve geldik tuluma bakarken gözleri doldu... Anlayamadım gitti adamı.. Sanırım biraz kıskanıyo, erkek evlat anneye düşkün olur derler ya, kız istiyodu zaten ben erkek istiyodum, beni mi kıskanıyo, yoksa bu durumumu çözemedim henüz :KK1:
ahahahhahah oda ilginç:KK52::KK52:benimde oğlum olacak.Yoksaaaaaaa acaba aaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bizdeki sebepdemi o ki
b

hamişler günaydın napıyosunuz bakıyım siz:KK33:Ben saat 10:00 da ayrıntılı ultrasona gideceğim Eyüp Ekiciye çok heyecanlıyım umarım herşey güzel geçer.:KK16:

X