2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gömlek dar çıktı bizim kısçe meydana :KK70:

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Valla ben giyiyorum dar dar çok hoşuma gidiyo :-))) göbüş çıktıkça daha bir keyifleniyorum, mutlu oluyorum.çok güzel bir hismiş :-)))Allah nazarlardan saklasın bebişlerimizi.

Ooo gobislerinizin masallahi var kizlar :)) genital temizlik konusunda benim daha bir sorunum yok öncesinde de lazere gidiyodum zaten oyuzden az ben esimle konusuyodum nasil olacak falan diye oda valla ben alirim dedi :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım olur böyle şeyler kendini sıkmaktansa aglamak daha iyi rahatlarsin bu gece bebişin bol tekme atar sana onunla rahatlarsin

Oyyyy senin gibisini yerim ben maşallah Allah nazardan korusun seni ve bebisini :KK66:

Kız yamuk çekmişin fotoyu ekranı döndüremiyorum ki görebileyim :-)))
Ben mi beceremiyorum ki ne...

Haha resmi yan kaydetmis buraya nedense bnde normal aslinda :)))

Ooo gobislerinizin masallahi var kizlar :)) genital temizlik konusunda benim daha bir sorunum yok öncesinde de lazere gidiyodum zaten oyuzden az ben esimle konusuyodum nasil olacak falan diye oda valla ben alirim dedi :))

Ben de lazer epilasyon yaptırmıştım 4 yıldır acayip rahatım

anamm hic sorma kiz gobegi biraktim ben kola basladim vurusu rahat oluyor cok acimiyor ama beze beze oluyor ve ufak ufak morariyor.lakin gecenlerde kolum su hale geldi.Eki Görüntüle 1078257 ondan sonra cnm kolum cok agridi kaldiramadim esimdedi yer kalmadi kolunda biraz gobege yapalim.onun uzerine 10 gun filan gibege yaptim simdi morluklar azaldi tekrar kola gectim.

ayyy ciddi misin hemen gidim makuaj filan yapim hazirlanim :)))

anamm maasallah ama dedigin gibi degil oyle kocaman filan degil gayet normal yani.

bugun bende ettim ve bende agladim bi ton bosverr yaa takma.

simdi cnm sen 1.5 kilomu aldin 7 mi ? Ben yanlis anladim sanirim. Valla insallah uyur ya yoksa cok zorlanirim :KK43:

tatlım ben toplamda 7 kilo oldum ama 6 aya bölersek ortalama her aya okadar kg düşüyor..
yani 6 ayda 7 kilo hamile bi bayana göre çokta fazla değil bence..

iyi aksamlar kizlar... canim arkadasim gecms olsun cok ktu olmus ya
icim acidi.kizlar sabhtn beri basm agriyo normalmi acaba
tansiyonum dusuk biraz ama simdi iyiyim.kizlar bide temizlivi nasil yapiyosunuz
ya ozellikle genital bolge varya napcm bilmiyirum yardm edin yaa
su spreyler falan varya nasil acba?akil verim lutfenn

canım bende sadece son ayda kuaförde yaptırırım diye düşünüyordum ama
son alışımda çok zorlandım.. birine göstermeye de utanıyorum
bakalım nolcak gitçez artık sire mecbur

Yavrum o çok fena morarmış ya, benim göbek de yer yer mor yani ama o kadar değil.benim göbek de öyle kocaman oldu ve gerim gerim gerildi ki tutamıyorum ki vurayım iğneyi.artık zor oluyo.bacağa geçmeyi düşünüyorum ama bakalım.sanki daha bir acır gibi geliyo bacaktan.kola cesaretim yok.görüncek morluklar kısa kolluda.yaz geliyor.amanın zor işmiş bu ya.
cnm bacakda yaptom ama benim bacagimda yumusak civik et (anlarsin demek istedigimi ) yok tutucak ondan zor oluyo bide acio ve de her delik morariyor.gobegimde ayni sekilde gerilince tutucak yer kalmadi ama kol arkasi kolay oluyorr.bide dr. Dediki bacaktan zor emilir kolaya veya gobege yap dedi.yarinkini bi kola dene bakalim esin tutsun sen batir.kolun arka tarafindaki yumusak ete dene.

Offf gerçekten kotu olmuş ama canim yaaaa sen ne iğnesi okuyosun boyle

kan sulandirici cnm tup bebek de pihti ihtimaline karsin vuruluo.

Kizlar bisey sorcam bide yaaa ben hapsirinca yada oksurunce alttan istemsiz biraz kaciriyorum öyle olan varmi :?

ohooo ben surekli isiyom :) habire camasir degisiyom :)

ay ben su ana kadar toplamda 11 kilo aldım
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
abo cnm ama dikkat et artik.

iyi aksamlar kizlar... canim arkadasim gecms olsun cok ktu olmus ya
icim acidi.kizlar sabhtn beri basm agriyo normalmi acaba
tansiyonum dusuk biraz ama simdi iyiyim.kizlar bide temizlivi nasil yapiyosunuz
ya ozellikle genital bolge varya napcm bilmiyirum yardm edin yaa
su spreyler falan varya nasil acba?akil verim lutfenn
cnm sanirim bana dedin gecmis olsun diye saolasin.bende de surekli bi bas agrisi var parol ya da minoset ic basini tulbetle bagla .. pencerenin onune gec derin nefes al ver.uyumaya calis... digerine gelince agda yapiom cnm.

Eki Görüntüle 1078486
Bende atayım kolajlamıştım hepsini instagrama atmıştım :) şimdi buraya :KK70: :KK70:

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
oyy sizin gobuslere maasallahhh baya hamile gibisiniz :)

Ben de lazer epilasyon yaptırmıştım 4 yıldır acayip rahatım

Ohhhh missss:KK12::KK12:

Kızlar ıyı aksamlar bişey sorcam ıkı gundur karnım sekil degiştiriyor ben bebek poposunu kafasını dayıyo dıye mutlu oluyodum biraz arastırdım aslında erken dogum habercisiymiş doktora gitmeme cok var bunu yasayan doktoruna danısan konusan var mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tatlım ben toplamda 7 kilo oldum ama 6 aya bölersek ortalama her aya okadar kg düşüyor..
yani 6 ayda 7 kilo hamile bi bayana göre çokta fazla değil bence..

canım bende sadece son ayda kuaförde yaptırırım diye düşünüyordum ama
son alışımda çok zorlandım.. birine göstermeye de utanıyorum
bakalım nolcak gitçez artık sire mecbur
hii simdi anladim tatlimm ben de toplamda 3 kilo aldim esime de kizlar gobeklenmis dedim sende son zamanlarda sisicen diyo :) heralde yani 3 kiloyla cocuk dogurucak degilim dedim :)

hii simdi anladim tatlimm ben de toplamda 3 kilo aldim esime de kizlar gobeklenmis dedim sende son zamanlarda sisicen diyo :) heralde yani 3 kiloyla cocuk dogurucak degilim dedim :)

olsun ama şimdi bu kadar alman avantaj senin için..
ben ilk gebelikte 10 kilo aldım
ama 48 kiloyla hamilee kaldım 58 le doğurdum yine çok zaayıftım yani :))
tabi bunun bana en büyük avantajı sezeryandan çabuk iyileşmem oldu
kilo oldukça iyileşme süresi uzuyor daha zor geçiyor bence sezeryan..

Kızlar ıyı aksamlar bişey sorcam ıkı gundur karnım sekil degiştiriyor ben bebek poposunu kafasını dayıyo dıye mutlu oluyodum biraz arastırdım aslında erken dogum habercisiymiş doktora gitmeme cok var bunu yasayan doktoruna danısan konusan var mı

Kaç haftalıksın canım? Bahsettiğin toplanmalar sertse hemen doktora git derim ben.sertse kasılma canım onlar.ilaç verir azalır yokolur merak etme canım.ama zaman kaybetme.

cnm bacakda yaptom ama benim bacagimda yumusak civik et (anlarsin demek istedigimi ) yok tutucak ondan zor oluyo bide acio ve de her delik morariyor.gobegimde ayni sekilde gerilince tutucak yer kalmadi ama kol arkasi kolay oluyorr.bide dr. Dediki bacaktan zor emilir kolaya veya gobege yap dedi.yarinkini bi kola dene bakalim esin tutsun sen batir.kolun arka tarafindaki yumusak ete dene.

kan sulandirici cnm tup bebek de pihti ihtimaline karsin vuruluo.

ohooo ben surekli isiyom :) habire camasir degisiyom :)

abo cnm ama dikkat et artik.

cnm sanirim bana dedin gecmis olsun diye saolasin.bende de surekli bi bas agrisi var parol ya da minoset ic basini tulbetle bagla .. pencerenin onune gec derin nefes al ver.uyumaya calis... digerine gelince agda yapiom cnm.

oyy sizin gobuslere maasallahhh baya hamile gibisiniz :)

Ohhhh missss:KK12::KK12:

Heee iyi bari tek isiyen ben değilim buna sevindim :))

bu hamıle gıyım cok pahalı ya bı elbıse 140 150 bu ne surda 3 4 ay gıyıcem dıyede veresım gelmiyo ama iyicede kılo aldım olmuyo kyafetlerım sız nerden alıyosunuz

Tas gibi oluo karnım ben dedıgım gibi poposunu koydu ya da bası diyodum tekmeler azaldı bugun neredeyse bu durum on kez oldu 23 haftamdayım:KK43:

bu hamıle gıyım cok pahalı ya bı elbıse 140 150 bu ne surda 3 4 ay gıyıcem dıyede veresım gelmiyo ama iyicede kılo aldım olmuyo kyafetlerım sız nerden alıyosunuz

Canım ben LCW den aldım tişörtler ve kot aldım.uygun fiyatları, oraya bir bak istersen.

X