2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Slm cnm bendede durum aynı bazen cok net hissediyorum bazen tık yok benimde 2. Bebişim bende 22 haftalıgım demekki olabiliyor ikimizde aynı seyi yaşadığımıza göre anormal bi durum yok

Son düzenleme:

Ben diycem valla gerisini kendi bilir.. Yapmazsa küserim, oğlumla takılırım onu bırakırım

ya sanki
2 gün önce daha cok hareket ediyor gibiydi..
hatta gecen gün baya bes dakika karnım oynadı dısardan görünüyordu
ama şimdi hissetmiyorum
günde 1 kere o da zor bela gaz mı bebek mi anlamıyorum

Bu ara fazla kalsiyum almaya dikkat ediyorum ben, tam kemik yapılarının güçleneceği zaman.. iskelet sistemi geliştikçe daha net duyabileceğiz hareketlerini, senin de aklında bulunsun.. Bu cuma randevum var akşam beşte gitmeden tatlı bişeyler yiycem, hareket edicem filan yine uyuyo olursa kötü olcak valla :) Doktoruma da soracağım gittiğimde, bi tuhaflık mı var bizde diye.. Çünkü bazı anneler öyle şeyler yazıyorlar ki benimkinde hiç öyle bir hareket yok, onlar mı abartıyo anlamadım

Slm cnm bendede durum aynı bazen cok net hissediyorum bazen tık yok benimde 2. Bebişim bende 22 haftalıgım demekki olabiliyor ikimizde aynı seyi yaşadığımıza göre anormal bi durum yok

Günaydın ben de 22+6 yim bazı günler ne kadar hareketli diyorum ama dünden beri çok sessiz öyle olunca da korkuyorum merak ediyorum

senin de 1 gün boyunca hiç hissetmediğin oldu mu?????
ay ne bilim korktum ben de
öyle hareket ederken birden kesilince korktum
inşallah normaldir

benimki de günde bi kere o da zor bela

Günaydın ben de 22+6 yim bazı günler ne kadar hareketli diyorum ama dünden beri çok sessiz öyle olunca da korkuyorum merak ediyorum

İnş iyidirler bebişler 2 hafta önce kontrolde sordum dr normal dedi buyudukce hareketlenecek dedi bi yerde de 28 haftadan sonra bebek hareket leri sağlığı hakında bilgi verir öncesinde cok istikrarlı olmayabilir diyordu

Kızlar herkese günaydın:

ben 4-5 gündür bagazlarım acıyodu şimdi de geniz akıntısı yaiıyorum üstüne bide öksürük var 23+6 günlük hamıleyim
saglık ocagındakı doktor bana tantun verde,oksabron öksürük şurubu bide lardopen verdı araızda bunları kullanna oldumu acaba:18:

senin de 1 gün boyunca hiç hissetmediğin oldu mu?????
ay ne bilim korktum ben de
öyle hareket ederken birden kesilince korktum
inşallah normaldir

Old cnm 2 gün bile net hareket etmediği zamanlar oluyor gaz mı bbebek mi bbilemiyorum buyudukce hhareketleneceklerdir

Tlf girince gözükmüyor cogu zaman yaa ben de 20+ 2 deyim ama hala hissetmiyorum yardimmmm yaaa ben cok panikliyorum dun gittim kalp atisi var dedi ac ildeki doktor o kadar panikliyorum yani

selaamm arkadaşlaarrr günaydın herkezee!!
bu hafta sonu kabus gibi geçti çok fena bi şekilde mide yanmam var :2: su içsem ateş içmiş gibi oluyorum .. neyse cumartesi gecesi sabah ettim oyle ugraşa ugraşa pazar günü dahiliye doktoruna gittim hamilelikte cok normal dedi oluyor dedi gaviskon verdi . onu içtim neyse bi nebze azaldı bu sefer dayanılmayacak şiddetli biçimde karın ağrısı başladı .. bu sefer gece 1 biz nobetçi kandın dogum dr aradık bi hastanede bulduk neyse bebişlerim iyimiş çok şükür ama sağ böbreğim hamileliğe baglı büyüme yapmış ağrıda bagırsaklarla ilgiliymişilk 3 4 ay mide bulantısından yiyemiyordum şimdi mide yanmasından yiyemiyorum cok vicdan azabı çekıyorum bu yüzden napıcam bilmiyorum

uzun araştırmalar sonucu bende aldım şimdiden..
önce bende avent begendim ama yakınımda o kadar çok elektirlikliden memnun kalmayan varki.
bırakıp medela aldıklarını söylediler.. sitelerden forumlardan araştırdım ve medelata elektirikliye karar kıldım..
ve daha uygun fiyatıı

Günaydın herkese kızlar bu şeker yüklemesi sağlık ocağında mi oluyor yoksa hastanede mi..ben gazi de hocalardan birine gitmeye karar verdim. Yani orada yapılır mi yoksa kendimiz sağlıkl ocağına mi gideceğiz benim aile hekimim yok bu tür şeyleri öğrenemiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eksikkk çok bir kıyafet dışındakiler birdeeeeeeee
offff offfff

ALDIKLARIM ALINACAKLAR
Ateş Ölçer tırnak,saç bakım seti
Biberon seti banyo kuvet, file,sünger
Gögüs Pompası puset
Banyo Bakım Ürünleri yeni dogan bez
Pişik kremi yeni dogan ıslak mendil
gögüs kremi hastane çıkışı
50'li süt saklama poşeti gögüs pedi
18 'li mavi kıyafet askısı emzik(ve kabı)
Yedek hastane çıkışı bebek detarjan
2 penye battaniye alt açma bezi(kullan at)
2 penye yelek battaniye kışlık
dış giyim zıbın 6 adet battaniye penye
6 agız silme mendil bir sürü zıbın, tulum,,, kıyafettttttttttt,ayakkabı.. corapppppppppp
Ana kucagı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…