2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ya arkadaşlar bişey sorcam.Benim bebiş çok yer değiştiriyo,bi sağda bi solda,bi altta bi üstte.Böyle olan varmı,bu durum normalmi?

Ya arkadaşlar bişey sorcam.Benim bebiş çok yer değiştiriyo,bi sağda bi solda,bi altta bi üstte.Böyle olan varmı,bu durum normalmi?

benimkide öyle sürekli yer değiştiriyor değişik hareketler yapıyor bazen karnımdan çıkmak ister gibi harektler yapıyor normaldir heralde bişiolmaz inş.

Canım kaçıncı haftandasın? Benim de öyle.

İyi geceler bugün çok iş yaptım evdede ofiste şimdi kasıklarıma batma oluyor tamda dinleneceğim zaman hareketlenmeye başlıyor sizdede öyle oluyormu ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim henüz kesin bişi yok çok büyük ihtimal ciddi çok sayıda miyomlarım var bu nedenle ama hep bi umut var rahim ağzındaki miyomun küçülmesi gibi
olsun biz de doğumdan kuğu gibi çıkalım :)

ne şanslısın ayça bir bilsen yerinde olmak isteyenler var :)
dr la nasıl gidiyor memnun musun

Benimde çok komik duruyor zayıftım hamile kalmadan önce şimdi tişört içine plastik top koymuşsun gibi duruyor

Ben mutluyum aslında çıksın kocaman :) ben normal dogum istiyorum bir sorunum olmazsa ama bakalım ne zamana nasip olacak dogum :)

allah bebeklerimize sağlık versin de ister büyük olsun ister küçük olsun göbekler umarım herşey dilediğin gibi olur ben de normal isterdim

ay napcaz biz
zor nefes alıom
ama hata da bende
cok yiyorum
hele her akşam illa 2 tane donurma gidio
şimdi magnum espresso ya sardım

Valla geçen haftaya kadar çok üzülüyordum çok kilo aldım diye.ama artık çok takmıyorum.napalım yani olsun boşver.aldığımız gibi vermesini de biliriz canım.bebişler iyi olsun yeter ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…