2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben kimsenin kendısını acayip hıssetmesı ıcın soylemıyorum herkesin kendı düşünceleri var ve bende bunu paylaşıyorum,hısseden benım yanı %100 bebeğim olduğunada eminim,bazısı hisseder bazısı hissetmez çok doğaldır...

Kizlar benim gibi sut ice bilmeyen varmi sutu icemiyorum artik adeta vaz gecdim sutden diye bilirim((

ben sütü severim içerim de ama çok şişkinlik yapıyo,çatlıyacak gibi oluyorum.Onun yerine her gün bir kase yoğurt yiyorum.Hazır yoğurt ama napıyım :)) bir de peyniri çok tüketiyorum.

aynen öyle canım.Ben bağırsak hareketiyle bebeğin hareketini ayırt edebilecek durumdayım çok şükür bu 1. 2.si bebeğimin hareketini hissediyorum dediğimize pişman ettiler neredeyse bu tepki neyin nesi anlamıyorum internetten araştırın vs.denmiş evet daha önce araştırdım kıpır kıpır atma şeklinde bebek hareketleri bağzen hissedilebilir yazıyor.Bende eminim bebeğimin hareketleri olduğuna herkes herkesin düşüncesine saygı duymalı

TEŞEKKÜR EDERİM Cevabın için.evet bizimki de dayanılmaz halde dr un verdiği kremleri kullanıyoır çaresiz allahım yardımcımız olsun hepimizin

ha bide 7.haftada hareketleri hissetmek mümkün değil demişler.Bunu bizde biliyoruz ve dikkat ederlerse sen 19.haftadasın ben 14+4 deyim

ha bide 7.haftada hareketleri hissetmek mümkün değil demişler.Bunu bizde biliyoruz ve dikkat ederlerse sen 19.haftadasın ben 14+4 deyim

biz bebeğimizin kalp atışlarını dinlemeye gitttiğimiz günün akşamı bende ewde uzanıyordum tam göbeğimin yakınlarında 3 defa arka arkaya ve hızla kalp atışı gibi pıt pıt hissettim,hem çok şaşırmış hemde sevınmıiştim yani gaz deıldı onu anlayabılıyor ınsan...o hıssetmeden sonrada bundan 2-3 hafta oncesınde hıssetmeye basladım...

Ben hissettiğim şeyde çok mutluyum ve onun bebeğim olduğuna eminim aynen senin dediğin gibi kalp atışı gibi pıt pıt atıyor belli bir yerde hissetmeyede devam edelim inşallah

Ben hissettiğim şeyde çok mutluyum ve onun bebeğim olduğuna eminim aynen senin dediğin gibi kalp atışı gibi pıt pıt atıyor belli bir yerde hissetmeyede devam edelim inşallah

inşaallah canım inşaallah hep sağlıkla hıssettırsınler kendılerını

selamlar....

ben 16 haftalık hamileyim 18.hafta kontrolum var..

ama aması var biz bulunduğumuz yerden gideceğiz yeni doktor bulmuştum canım sıkılıyor..

eşim kurum değişikliği yaptı.. 4 ay ankarada eğitimi var annesinde kalacak bende kış bitene kadar evleri sobalı en azından sobalar çıkana kadar ablamda kalacağım sanırım doktor kontrollerimde orada olabilir herşey o kadar karışık ki..

eşim ankarada istiyor ama şimdi martın sonunda kontrolum ablama gidecem oraya gelecem kayseride ablamda nasıl olacak bilmiyorum

ama benim sormak istediğim 20.haftada tetanoz aşısı olunuyor ya sanırım hepatit aşısı yapanlarda varmış ben şimdi kayseride olursam

sanırım haftata yada sonrakı hafta kesin gideceğim.. orada yaparlar mı bana nasıl olacak bu işler canım sıkılıyor çok yaparlar değil mi?

zaten şu durumda bile gezici olacam eşimden ayrı kalacam..çok stres var birde bu aşı meselesini düşünüyorum

yaparlar değil mi?

Son düzenleme:

kizlaaaarrr lutfen boyle algilamayin...size yalan diyorsunuz demiyor arkadas...sadece hiss etmeyenler var ve bundan cokkk rahatsizlar uzerine de bu yazilar olunca misal 7haftada hiss ettim diye o zaman onlar daha da kotu oluyor..buzdemi sorun var diye..sadece yaxilar ust uste gelfiyi icin boyle algilandii..evet oldugumuz durum pek hos degil cunki bende bazen bi sevinc icinde oluyorum size yazmaya geliyorum bakiyorum olumsuzluklar var yazamiyorum..kimseyi niye biri uzgunken sevincini paylasiyorsun demek de kimsenin hakki degil..sadece hiss edilmemesi normal hiss etmeyenlere de bilgi olsun diye yazmis...siz biz erken hiss etmisiz guzel bisey Insallah herkes o tekmrleri yer o mutlulugu yasar...
kimsenin de yaniltici haraketle bile sevinmesine kimsenin pisman ettiyi de yok buna hakki da yok..
bebislerimiz 1ci mucizelerimiz kalp atislari 2ci tekmeletii 3cu mucizelerimiz sagsalim dogmalariysa 4cu mucizeletimiz...hepimize nasip olsun her 4mucize Insallahh

bebislerimizle coooookkkk mutlu olalimmmmmmm

Kizlar benim gibi sut ice bilmeyen varmi sutu icemiyorum artik adeta vaz gecdim sutden diye bilirim((

ben de zorla günde 1 bardak içiyorum... bir arkadaşım da içemiyormuş küçük kutu sütlerle durumu kurtarmış, sen de dene, pipetle sıradan içecek gibi geliyormuş... ya da peyniri abart, yogurta dadan ama süt ürünleri tüket bi şekilde...

ben miniğimi dün gece hissettiimmmmmmm sırt üstü uzandım yarı oturur gibi elimi karnıma koydum biraz konuştum onunla sonra elimi bişey ittti ordan hemde bi kaç kere aynı yerden sonra sabaha kadar uyuyamadım tabi hem ağladım hem güldüm. kızlar resmen bi mucize var içimizde Allahıma binlerce kez şükürler olsun

bebişleri hissetmek çok güzel ben de sık sık hissediyorum ...artık pıt pıtları aştık daha bariz sertleşmeler oluyor döndüğünü hissediyorum ..ama hissedemeyenler de mutlaka vardır lütfen üzülmesinler herkes de farklı hamilelik süreci... mesela benim 20 hafta olucak göbüşüm çok çıkmadı hafif var evet bazen kafama takıyorum bazen de saçmaladığımı düşünüyorum ..akışına bırakmak gerek :)))

çok gzel bi duygu bu allah herkese nasip etsin...bnde 16 17 haftada hissetmeye başlamstm bebeğimi...cinsiyetini öğrendnmi?bana %80erkek dedi..erken hissediliomuş erkeklerr...

hamişler ben de süt içemiyorum canım sıkılıyo ama nesguikli de olsa içmek lazım.hem doktor demişti nesguikli süt bebeğe çok yararmış.ben de içemiyorum sade olunca kakao katıyorum öyle içmeye çalışıyorum ya da yoğurt yiyorum bol bol. içemeyenler yoğurt peynir ayran bunları bol yesin.yoksa kalsiyumlar dişten gider dişleri kaybederiz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…