2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun aycaaa bol bol limon te cnm inşallah hafif ve hemencecik atlatirsin .... İlk hamileliğin ne rahatmiş değerini simdi anlıyorum bende en ufak bi durumda vücut direncimi kaybediyor gibiyim Allah beterinden saklasin....

tatlım ben de bunda çok rahatım ilk hamileliğim zor geçmişti.. ALLAH a şükür bugün daha iyiyim

canım multivitaminlerin içinde de var tabi ama 100 mg kadar. bizim günlük ihtiyacımızsa 350-360 mg. aslında kalanını besinlerden de tamamlayabilirsin.. badem kabak çekirdeği filan ye bol bol.. netten bak nelerde var diye ona göre tüket

bu arada doktoooooorrr hastan senin hakkında neler diyo burda varyaaaa .... karı diyo hemde hain karı:KK1::KK1::KK1:

kıızz duymasın 5 ay sonra kesçek bayan beni :KK9::KK9:

günaydın herkese :KK71::KK71::KK71:

geçmiş olsun canım... aman dikkat et. bu aralar bahar havasına aldanıyor insan ama sinsice üşütüyor inanki.:2:
limonu tuzla yee
ımmmm canım çekti bak şimdii :KK39:

hayırlı haberlerle gel canım. inşallah öğrenirsin :KK16:

yiyorum canım severek hemde :)

Şok şok şok
10.haftadan beri erkek diye direten dr. Um bebegin kesinlikle kzi olduğunu söyledi. ...

gerçekten de şok olmuş canım.. ben bu teknoloji ve o haftadan sonra şaşırma olmaz artık diyordum ama demekki olabiliyormuş
hayırlısı olsun listede değişeyim :KK1:

kızlar,
ufak ufak başladım alışverişe.. dah çok şey almak istiyorum insan heyecanlanıyor ama erken diyede alınmıyor.
ama ilk aldıklarım bunlar... bugun biberonlarıda geldi.. çok sevindirici :)

canım hayırlı olsun cicileriniz ben de ateş ölçer alcam çok kullanışlı oluyor..

pipisi mi düşmüş yoksa kuzucuğunun:KK1:
şaka bir yana oluyor böyle şeyler. keşke bu kadar emin konuşmasaymış doktor.
benim ablama da 9 ay boyunca kız dediler, erkekimiz geldi :KK1:

hayda :KK70:D sizindemi bizimde bi akrabanın öle oldu
oğlan doğdu lila hastane çıkışı :KK1:

kızlarrrr ben geldimm :KK16: herşey yolunda çok şükür bebeğimde gayet sağlıklı kilosu 145 gr boyu 14 cm cinsiyetini öğrendik bu arada çok şükür paşamız geliyoooo :emir_bebek: :KK1::KK1:

hayırlı olsun cnm ekliyorum seni hemen :)

kızlar çok sayfa var hepsini okuyamıyorum
gözümden kaçan bişey varsa haber verin :KK53:

Bu bel AĞrisI beni öldürecek :KK43: yatarken bile agriyor sirt ustu yatinca rahatliyorum oda sakincali ... Gece bi uyaniyorum ki yine sirt ustu yatmisim.., bu gece yastik koyucam sirtima donmiyim diye....

Bu bel AĞrisI beni öldürecek :KK43: yatarken bile agriyor sirt ustu yatinca rahatliyorum oda sakincali ... Gece bi uyaniyorum ki yine sirt ustu yatmisim.., bu gece yastik koyucam sirtima donmiyim diye....

evet canım aynı durumdayım bende sırt üstüde yatamıyoruz
beş ay nasıl geçicek bu şekilde bilmiyorum yan yatmaktan maf oluyor insan
ALLAH yardımcımız olsun
boşuna hamileyken gündüz oruçlu gece namazlı sevabı almıyoruz biz :KK49::KK49:

evet canım aynı durumdayım bende sırt üstüde yatamıyoruz
beş ay nasıl geçicek bu şekilde bilmiyorum yan yatmaktan maf oluyor insan
ALLAH yardımcımız olsun
boşuna hamileyken gündüz oruçlu gece namazlı sevabı almıyoruz biz :KK49::KK49:

Amin canim haklisin zor geçecek gibi ama Allah sabrinida verir bebisleri saglikli kucaklarimiza aliriz inşallah...

Kizlaaar acaba facede kapalı bi grupmu acsak 2014 ağustos anneleri olarak paylasimlar daha rahat yapilir ve takip edilir ben çözemedim bu kadinlar klübü işini :/

Amin canim haklisin zor geçecek gibi ama Allah sabrinida verir bebisleri saglikli kucaklarimiza aliriz inşallah...

amin cnm :KK16:

Kizlaaar acaba facede kapalı bi grupmu acsak 2014 ağustos anneleri olarak paylasimlar daha rahat yapilir ve takip edilir ben çözemedim bu kadinlar klübü işini :/

sitede bu tarz şeylerden bahsetmek yasak..
hem siz ban alırsınız hemde konu kapanır :KK34:

aaa bende teraziyim:))) eşim balık... ben genelde enerjik insanları sevmişimdir ama anne babaya rol biçen bir velette düşünemiyorum :))):KK1::KK1:

ben annem babam kardeşim oğlum hepimiz kovayız ilk defa değişik bir burç aslan burcu :)) yalnız çok fena okuduğuma göre aslanlar yandık :))

ayy nebilim banamı zor gelio siz uzun zamandır tanısıyomusunuz nezaman açtınız bu grubu ?

canım kasımın başından beri neredeyse var bu grup :):) burda tanıştık ya da tanışmaya çalışıyoruz hala :KK1:

ben annem babam kardeşim oğlum hepimiz kovayız ilk defa değişik bir burç aslan burcu :)) yalnız çok fena okuduğuma göre aslanlar yandık :))

canım kasımın başından beri neredeyse var bu grup :):) burda tanıştık ya da tanışmaya çalışıyoruz hala :KK1:

ben biraz geç kalmışım ozaman :)) alışcaz tanışcaz artıkk

Bu forumu biraz geç farkettim sanırım :) Bende Ağustos ayında kısmetse anne olacağım. Geçen hafta cinsiyet öğrendim bir kızım olacakmış :)) ki en baştan beri kız olduğunu hissediyordum. Şimdiden hepimize sağlıklı yavrumuzu doğurmayı nasip etsin Allah.

Artik Dr larin dediğine güvenin kalmadi gerçekten hergun bi değişik haber duyuyorum.... Bence bide başka Dr a git cnm netlik kazanması için kiz yada erkek farketmez sağlık önemli ama boyle değiştirmeleri çok sinir bozucu....
gittim tatlim iki ayri dr.a daha kiz dedi onlarda :KK66:

Herkesin hamileligi hayirli olsun insallah..Size bisey danismak istiyorum ben 13+5 haftalik hamileyim sabahdan beri sol göğsüm ara ara sizliyor yaniyor gibi bu normal mi acaba sizdede oldumu boyle birsey korktum biraz

Herkesin hamileligi hayirli olsun insallah..Size bisey danismak istiyorum ben 13+5 haftalik hamileyim sabahdan beri sol göğsüm ara ara sizliyor yaniyor gibi bu normal mi acaba sizdede oldumu boyle birsey korktum biraz

benimde sızlama ve iğne batması gibi oluyor
sütlerdendir sanırım :KK1:

Bu forumu biraz geç farkettim sanırım :) Bende Ağustos ayında kısmetse anne olacağım. Geçen hafta cinsiyet öğrendim bir kızım olacakmış :)) ki en baştan beri kız olduğunu hissediyordum. Şimdiden hepimize sağlıklı yavrumuzu doğurmayı nasip etsin Allah.

canım hayırlı olsun kızın :))

Bn 50 kiloyla basladim simdi 16+2yim 4 kilo aldim o ark larin bana ne der artik malesef bir cagla sikel bi ebru sanli olamadik :)

Ben ilk ay 5 kilo aldım yaaaa ama şimdi koruyorum, hatta vermişim bile. Mide bulantım olmadı hiç o avantaj oldu, ben hamile olduğumu bilmiyosum bir ara iştahım değişti sadece canım abur cubur, et yemekleri filan yemek istedi e tabi sonra gelsin kilolar. Mide bulantısı olanlar için çok zor kilo almadan geçirmek o ayları, ne kadar kusuyor olsan da mideden hepsi çıkmıyo, sakinleştirmek için bi dah abişiler yiyosun, huzursuz hissediyosun filan. Oluruz belki bir ebru şallı çağla şikel benim umudum var.

X