2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

şunlara bak ay
cahillik mi bu anlamadım ki. bide bunu bi kadının yapması insanı daha da üzüyor.
herkese kız diyelim de görsünler

size sonuna kadar katılıyorum arkadaşlar . ama benim kide tam tersine bebeğim erkek olacak kayınvalidem ilk öğrenince suratı düştü ben kız istiyordum dedi. ne diyeceğimi bilemedim. biz bebek için 2 yıl bekledik rabbim hayırlısı ile verdi şimdi o erkek diye üzülüyor. millet erkek ister benimki tam aksine kız olsaydı diyor. bence ne yaprsak yapalım onları mutlu etmek imkansizzzzz. bu arada o ekşi tatlı hikayesi de yalan bence . çünkü ben ekşi yiyorum. doktorum 4 hafta önce %90 erkek dedi . hem ne farkeder kız erkek sağlıklı sıhhatli alsak kucağımıza yeter . kız da aynı erkek de.

cnm ben de cok arastordim ses dalgasi ile calistigi icin herhangi bi zarari yokmus.

aaaaa inanmiyorummmmm saka gibi :)

cnm once normal bakio sonra 4 boyutlu bakio.

Kocan soylemez mi annesigillere ?

canım sen bayağı bir şey yaşamışsın. o yüzden böyle strese girmişsin yaa...... Allah yardımcın olsun ama içini ferah tut Allahın izniyle bişey olmaz inşallahhh...

evet magnezyum eksikliği yol açıyor hep o ağrılara. sevindim... amaaannn biz kadınların endişesi derdi bitmez... :))))

Ayyyyy iyice gıcık oldum bu ne yaa sen onun isteğine göremi doğuracakmışsın sipariş üzerinemi oluyormuş bebek????saçmalamanın dibine vurmuşlar boşver ya cahillik gerçekten Allah akıl fikir versin ne diyim

teşekkür ederim.. tam aynıyız biz de 13+4:)) seni çok iyi anlıyorum hatta belki de bu dünyada beni en iyi sen anlıyorsundur, seni en iyi ben anlıyorumdur. ben de her doktora gittiğimde kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor... her seferinde diyorum bu randevum güzel geçsin bir daha panik olamyacağım ama yok... doktora gidiyorum birkaç gün sonra etkisi geçiyor gene vesveseler başlıyor ben de elimden geldiğince dua etmeye çalışıyorum. Rabbim inşallah bu sefer yüzümüzü güldürsün:) bu hikayemiz mutlu sonla bitsin inşallah..

ay fıstığını yerim ben onun kız evlat gibi hayırlısı var mı ya
benim babam en çok kızlarımı, kız torunlarımı seviyorum der hep.

hem eltine noluyor onun erkek evladı mı var?

o hislerinde yanilmazmis...müneccim mübarek ama rabbim büyük...ermis gibi konusmasini bosa cikaracak insallah...tövbe tövbe....

2 oglu bi kizi var...

senin randevunda haftayaydı dimi... sabır sabır yaa sabır işte naparsın bitcek gitcek inşallah.. ben bu aşı olayını doktora gidince sorucam. ama yaptırmamakta doğumda enfekte olmaya yol açabilir iyice araştırıp ona göre karar verelim. benim yengem sağlık ocağında hemşire ona da bir sorarım...

aynen canım. sağlıklı olsun, bizlere hayırlı evlat olsunlar yeter ki.
şimdi sen söyleyince anladım ki bizden ne çıksa zaten memnun olmayacaklar
sorun biziz sanırım

merhaba:) teşekkür ederim.. inşaalah Allah tüm hamilelerle beraber bizi de sağlıkla sıhhatle mutlulukla evladımıza kavuşturur. ayrıca kilo almamanız bence çok güzel.

Amin cnm insallah..Bencde güzel ama ilk hamilelikte insan gòbiş olsun istiyo :) beklicez artik bakalim :)

Ben daha hiç 3 boyutlu görmedim, normal siyah beyaz ultrasonda görüyorum. 29 Mart'ta detyalı tarama için randevu aldım, ilk kez 3 boyutlu göreceğiz :)

inşaallah canım inşaallah...

canım içini ferah tut benim eşim hastanede prematüre ve yenidoğan bebekler için ilaç serum hazırlıyor,işallah sağlılık bi şekilde zamanında alırsın kucağına,ama eşimin anlattığına göre tıp gelişti ilerledi bişey olmaz,sen iyi düşün iyi olur işallah

kıyamam ya sizin kayınvalidenizde kusura bakmayın ama çok saygısızmış küçücük bebeğe bile saygısı yok eşiniz bişey demedi mi annesine boşverin siz onu eminim kimse onu diye sizi dinlicektir...

cnm ben de cok arastordim ses dalgasi ile calistigi icin herhangi bi zarari yokmus.

aaaaa inanmiyorummmmm saka gibi :)

cnm once normal bakio sonra 4 boyutlu bakio.

Kocan soylemez mi annesigillere ?

hangisi doğru bilemedim şimdi canım. uzmanlar ikiye ayrılmış olacak
doğal bilimcilerin savundukları da fazlası zarar.

ya öyle olacak diye düşünmüyorum . Ama teyzemin kızı 6 aylık doğurdu ve 3 ay bebeğinden ayrı kaldı. Iser istemez insan etkileniyor hamile iken çevresinden. Ama benim oğlum çok güçlü ben eminim bundan çünkü 1 ay önce umre ye gittim. Beni hiç üzmedi çok şükür. O annesinden daha güçlü ki bana güç veriyor... O yüzden işte biraz korkacağız biraz sevineceğiz bu kalan ayları haftakarı da böyle bitireceğiz inşaallah ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…