2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

rezil olsun zaten. hangi akılla erkek bebeğini üstün tutuyor.
Allah biliyor ya erkek derse bile doktor, ''bebek cinsiyetini göstermiyor galiba kız olabilir dedi doktor'' diyerek azıcık üzmek istiyorum onu.:KK19:

bencde braz akli basina gelsin ne sacma bi düşünce erkek olunca ne değişiyo önemli olan sağlikli olmasi..Rabbim hayirlisini nasip etsin diyeceğine erkek diyo millete..kiz olursa torunu olmuyomu ne farkediyo oda oğlundan bi parca can değilmi Rabbim sana sabirversin cnm

Ayyyyy iyice gıcık oldum bu ne yaa sen onun isteğine göremi doğuracakmışsın sipariş üzerinemi oluyormuş bebek????saçmalamanın dibine vurmuşlar boşver ya cahillik gerçekten Allah akıl fikir versin ne diyim

canın sen bence kaynananın söyledıgı hiçbişeyi kafana takma hamılelıgının tadını cıkar cınsiyet ne fark eder allah saglıkla kucana almak nasıp etsın sakın uzulme baskaları ne derse desın:KK16:

ya öyle olacak diye düşünmüyorum . Ama teyzemin kızı 6 aylık doğurdu ve 3 ay bebeğinden ayrı kaldı. Iser istemez insan etkileniyor hamile iken çevresinden. Ama benim oğlum çok güçlü ben eminim bundan çünkü 1 ay önce umre ye gittim. Beni hiç üzmedi çok şükür. O annesinden daha güçlü ki bana güç veriyor... O yüzden işte biraz korkacağız biraz sevineceğiz bu kalan ayları haftakarı da böyle bitireceğiz inşaallah ...

ooo maşallah çocuk daha doğmadan şanslı umreye gitmiş yarım hacı sayılır desene..galiba sadece annesi biraz fazla telaşlı o kadar:18:

senin randevunda haftayaydı dimi... sabır sabır yaa sabır işte naparsın bitcek gitcek inşallah.. ben bu aşı olayını doktora gidince sorucam. ama yaptırmamakta doğumda enfekte olmaya yol açabilir iyice araştırıp ona göre karar verelim. benim yengem sağlık ocağında hemşire ona da bir sorarım...
benim randevum çarşamba günü canım 6 gün kaldı bakalım.Evet iyice araştırmak lazım sen yengene sorarsan bize de haber ver canım olur mu?

dikkat etsin yamulmasın eltin :KK9:
biz bebişlerimiz ne olursa olsun mutlu olacağız o kesin canım :KK16:

yani ben baskalarina tahmin yürütmelerini istiyorum keyfi ama onun israrli bi sekilde erkek demesi sinir bozuyor...

valla gerisini kendi düsünsün...kadin türkiyeden süpriz bi sekilde misafirim geldiginde bile biliyordum icime dogmustu diyor ortada birsey yokken...her an yamulabilir yani anlayacagin...

ya öyle olacak diye düşünmüyorum . Ama teyzemin kızı 6 aylık doğurdu ve 3 ay bebeğinden ayrı kaldı. Iser istemez insan etkileniyor hamile iken çevresinden. Ama benim oğlum çok güçlü ben eminim bundan çünkü 1 ay önce umre ye gittim. Beni hiç üzmedi çok şükür. O annesinden daha güçlü ki bana güç veriyor... O yüzden işte biraz korkacağız biraz sevineceğiz bu kalan ayları haftakarı da böyle bitireceğiz inşaallah ...
canım teyzenin kızı neden 6 aylık doğurdu sıkıntı mı oldu rahatsızlandı mı ?nedeni neydi?

Sabah afp testine kan vermek için kontrole gittim kızlar, maşallah oğluşum bacak bacak üstüne atmış keyif yapıyordu :emir_bebek: 180 gr olmuş, boyunu söylemiyor artık doktor. Ama baş, karın çevresi ve bacak boyu haftasındaymış maşallah. Kesedeki su iyiymiş, plasenta yukardaymış, her şey yolunda çok şükür. 17+2'yiz bugün, 1,3 kg almışım 10 günde :KK52: Dikkat etmem lazım bundan sonra..

Son düzenleme:
kıyamam ya sizin kayınvalidenizde kusura bakmayın ama çok saygısızmış küçücük bebeğe bile saygısı yok eşiniz bişey demedi mi annesine boşverin siz onu eminim kimse onu diye sizi dinlicektir...
eşime annesiyle konuşmasını söyledim bakalım. bende cinsiyetini öğrenince söylemicem bi süre daha.
bencde braz akli basina gelsin ne sacma bi düşünce erkek olunca ne değişiyo önemli olan sağlikli olmasi..Rabbim hayirlisini nasip etsin diyeceğine erkek diyo millete..kiz olursa torunu olmuyomu ne farkediyo oda oğlundan bi parca can değilmi Rabbim sana sabirversin cnm

çok haklısın canım. aklım zihnim bu düşünceyi almıyor zaten.
bizler bebeğimiz sağlıklı olsun diye neler yapıyoruz. ne önemsiz kuku mu pipi mi düşünmek :KK1:

Ben daha hiç 3 boyutlu görmedim, normal siyah beyaz ultrasonda görüyorum. 29 Mart'ta detyalı tarama için randevu aldım, ilk kez 3 boyutlu göreceğiz :)

ya insan anlamıyor değil mi...çok uyuz oluyorum ben bu duruma...

29 marta çok var ama söyle doya doya izle :)

Sabah afp testine kan vermek için kontrole gittim kızlar, maşallah oğluşum bacak bacak üstüne atmış keyif yapıyordu :emir_bebek: 180 gr olmuş, boyunu söylemiyor artık doktor. Ama baş, karın çevresi ve bacak boyu haftasındaymış maşallah. Kesedeki su iyiymiş, plasenta yukardaymış, her şey yolunda çok şükür. 17+2'yiz bugün, 1,3 kg almışım 10 günde :KK52: Dikkat etmem lazım bundan sonra..

canım afp testi ne oluyor :)))

bu arada maşallah bacak bacak üstüne filan atıyor sıpa yerim onu ben

ooo maşallah çocuk daha doğmadan şanslı umreye gitmiş yarım hacı sayılır desene..galiba sadece annesi biraz fazla telaşlı o kadar:18:

evet aynen öyle. çünkü bu bebeği 2 yıl bekledim. 2 kere aşılama yapıldı ikiside negatif di. Sonra kendiliğinden eylül ayında bi kan gebeliği geçirdim. Doktorum vücudun hamile kalmak istiyor dedi. Ekimde yine kendiliğinden aşılama yada hiçbir ilaç kullanmadan hamile kaldım. Ben umre yi ayarladım tam o hafta bebeğimi öğrendim. Insan zor bulunca kaybetmekten çok korkuyor. Sorun bu sanırımmm...

canım maşallah bebişine gözün aydın hepimizin sonuçları böyle güzel çıksın inşallah:KK16:

afp testi ne canım?? maşallah tosun paşaya:))) herşey yolunda darısı bütün hamilelere..
bu arada kilonu sende takip ediyor musun? toplamda ne kadar aldın?

canın sen bence kaynananın söyledıgı hiçbişeyi kafana takma hamılelıgının tadını cıkar cınsiyet ne fark eder allah saglıkla kucana almak nasıp etsın sakın uzulme baskaları ne derse desın:KK16:
aminnn canım. bu cahilliği takmamakta fayda var. Allah hepimizin evladına önce sağlık versin. daha ne isteriz biz anneler :KK16:
o cennet kokusu ne eksik ne fazla hepsinde yok mu zaten :KK16:
yani ben baskalarina tahmin yürütmelerini istiyorum keyfi ama onun israrli bi sekilde erkek demesi sinir bozuyor...

valla gerisini kendi düsünsün...kadin türkiyeden süpriz bi sekilde misafirim geldiginde bile biliyordum icime dogmustu diyor ortada birsey yokken...her an yamulabilir yani anlayacagin...
senin eltiyle benim kayınvalideyi buuluşturalım . paraya para demezler tahminleriyle :KK9:

canım çok sevindim her şeyin yolunda olmasına :KK16:
bu afp testini ilk defa duyuyorum:26: bizlere de zaman gelecek mi bu test için? hiç bahsi geçmedi çünkü

canım teyzenin kızı neden 6 aylık doğurdu sıkıntı mı oldu rahatsızlandı mı ?nedeni neydi?

sıkıntının ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz böyle şeyler pek sorulmuyor. Ama sanırım iyi beslenemedi bebğin kalp atışları zayıflayınca aldılar sezeryanla yani ben bu kadarını biliyorum en azından.

X