2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese kızlar yazdıklarınızı okudum ve bu aşı işi baya kafamı karıştırdı pazartesi dr randevum var gidince bende sorayım bakalım ne diyecek :KK25:

Herkese merhaba ;
kızlar geceleri beraber geçirsek ne güzel olurdu dimi,pijama partisi gibi uyuyamayanlar buluşurdu :KK9:
şahsen berbat bi gece geçirdim.sbaha karşı dalmışım.eşime kahvaltı bile hazırlayamıyorum..sağa dön sola dön..rüyalar..:KK37:

sana kaçıncı haftada demişti erkek değişme olasılığı daha düşükmüş ama erken haftalarda yanılabiliyolar çünkü kızdada erkekdede aynı çıkıntı varmış

bana 12+3 de tahminde bulunmamı istermisin dedi dr. bende hayır dedim =) eşim olur deyince erkek gibi dedi ama kesin değil die uyardı martta randevum var kesin olarak ssoylıcek sanırım.

dediğin gibi erkek tahmin edince gelende değişiklik olmuyormuş, erken kız tahminleri tutmayabiliyormuş.

bana hiç doktoruna sor falan demediler direk girdik olaya bende normaldir olması gereken bişeydir diye hiç sorma gereği duymadım.tühh yaa:18::18::18:
korkma canım bişey olmaz sakin ol.Ben sadece merak ettim doktorunun haberi yokken aşıyı nasıl yaptı aile hekimliği diye.Sen doktoruna söyle aşı yaptırdığını ne diyecek bakalım ama ben bişey olmayacağına eminim içini ferah tut sonuçta bunu yaptıran birsürü insan var.

bana hiç doktoruna sor falan demediler direk girdik olaya bende normaldir olması gereken bişeydir diye hiç sorma gereği duymadım.tühh yaa:18::18::18:

doktorunu arayip sorma sansin yokmu en azindan kafan rahat eder?!

kısa süreli yatışlardan bişey olmaz onlar istisna mesela bende uzun süre sağ yada soluma yatarsam o kulağım uyuşuyor:KK9::KK9:oyüzden arada sırada dinlendirmek için yatılabilir ama kısa süreli.:KK34:

aynen bende o yöntemi uyguluyorum...

merhabalar bende Alllah izin verirse ağustos annesi olacağım..

son adet tarihım 20 kasım 2013

bdt 27 agustos...Allahım hayırlıysa kucağıma almayı nasip etsin inşallah...

9 aylık evliyim henüz bebek beklemiyorduk ama sürprız oldu :emir_bebek::emir_bebek:

dün dr. randevumuz vardı erkek olacak dedi..bizde eşimle hep öyle düşünüyorduk pek şaşırmadık

Allah herkesi evladına sağ salim kavuşmayı nasip etsin..

bana 12+3 de tahminde bulunmamı istermisin dedi dr. bende hayır dedim =) eşim olur deyince erkek gibi dedi ama kesin değil die uyardı martta randevum var kesin olarak ssoylıcek sanırım.

dediğin gibi erkek tahmin edince gelende değişiklik olmuyormuş, erken kız tahminleri tutmayabiliyormuş.
doktor tahminde bulunmamı istermisinz diyince hayır diyen hamişi de ilk kez görüyorum hahaha:KK9::KK9::KK9:ben olsam zorla doktora tahminde bulunması için baskı yaparım:KK52:bende şu an 12+4 üm çarşamba günü kontrolümüz var ve ben o gün 13+3 olacağım acaba cinsiyeti söyleyemezmi yaaaaaaaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:bende öğrenmek istiyorum artık.Sizin bebişinizde hayrlı olsun bu arada erkek dediyse değişme ihtimali düşük bence.Erkekdir o ufaklık:emir_bebek::KK16::KK16:

merhabalar bende Alllah izin verirse ağustos annesi olacağım..

son adet tarihım 20 kasım 2013

bdt 27 agustos...Allahım hayırlıysa kucağıma almayı nasip etsin inşallah...

9 aylık evliyim henüz bebek beklemiyorduk ama sürprız oldu :emir_bebek::emir_bebek:

dün dr. randevumuz vardı erkek olacak dedi..bizde eşimle hep öyle düşünüyorduk pek şaşırmadık

Allah herkesi evladına sağ salim kavuşmayı nasip etsin..

vaaavvv bir erkek annesi daha hayırlı olsun bebişiniz Allah tamamına erdirsin inşallah:emir_bebek::emir_bebek:

korkma canım bişey olmaz sakin ol.Ben sadece merak ettim doktorunun haberi yokken aşıyı nasıl yaptı aile hekimliği diye.Sen doktoruna söyle aşı yaptırdığını ne diyecek bakalım ama ben bişey olmayacağına eminim içini ferah tut sonuçta bunu yaptıran birsürü insan var.

evet burda iş arkadaşımda yaptırmıştı,hayırlısı bakalım,doktora ulaşabilirsem sorayım hemen...

Herkese merhaba ;
kızlar geceleri beraber geçirsek ne güzel olurdu dimi,pijama partisi gibi uyuyamayanlar buluşurdu :KK9:
şahsen berbat bi gece geçirdim.sbaha karşı dalmışım.eşime kahvaltı bile hazırlayamıyorum..sağa dön sola dön..rüyalar..:KK37:
canım ben hemen hemen hergün akşam saat 9 olunca olduğum yerde uyumaya başlıyorum istesemde partinize katılamam:KK9:çok miskinleştim ya Garfield ı geçtim:KK49::KK49:

canım 51,30 çıkmış gebe olabilirsin diye düşünüyorum ben.sonuçta bu değerde pozitif daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olurlar sana ama 4 gün kalmış adetine bekle sabret bakalım bence güzel haberler alacaksın hadi bakalım yaz buraya:KK16:

ınsallahhhhh canım benımmm ınsallahhhhhhhhhhhh oyledir. tabi yazarımm

aynen benimki erken kız tahminiydi :) bide genelde anlaşılmadığında kız demeyi tercih eiyolarmış galiba

14 haftadaki ne kadar doğru olursa :) değişiklik olursa artık bilemiyorum...

14.haftada söylüyorlar artık ya genelde hele ki bide doktorunuz iyiyse tecrübeliyse söyler yani benim dktorum çok ketun geç söyler ama o bile 15 veya 16.hafta dedi bana 15 de görünebiliyorsa 14 de de görünür.Ama yanılmışsa bize kızma doktoruna kız:KK9:hadi hayırlısı baklım

doktorunu arayip sorma sansin yokmu en azindan kafan rahat eder?!

aynen bende o yöntemi uyguluyorum...

sizin aşılarınız kaçıncı haftanızda yapışldı ? ben dün aile hekimliğine 20 mart a gün verdi şu anda 17. haftadayım o zaman 20. hafta olacak . siz biraz erken mi vuruldunuz ? ben 1 ay önce umre ye gittim o zaman 13. haftada idim . menenjit aşısı istediler. doktorum rapor verdi 16. hafta dolmadan hiçbir aşı yapılamaz dedi. korkutmak istemem ama bence bi muayene olun. bu aşı konusunu ben açmıştım zaten çünkü eğitim aldığım bi pedagog bayat tarihi geçmiş aşı yüzünden çocuğu otist oldu önceki yazılarımda var. bende hala kararsızım vurulup vurulmamakta.

doktor tahminde bulunmamı istermisinz diyince hayır diyen hamişi de ilk kez görüyorum hahaha:KK9::KK9::KK9:ben olsam zorla doktora tahminde bulunması için baskı yaparım:KK52:bende şu an 12+4 üm çarşamba günü kontrolümüz var ve ben o gün 13+3 olacağım acaba cinsiyeti söyleyemezmi yaaaaaaaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:bende öğrenmek istiyorum artık.Sizin bebişinizde hayrlı olsun bu arada erkek dediyse değişme ihtimali düşük bence.Erkekdir o ufaklık:emir_bebek::KK16::KK16:

doğru bende bi gariplik var :KK1: o an aslında uzun zamandır görmemiştim enson keseydi gördüğümde oyuzden eline koluna bakmaya çalışıyordum , ve tahmini erken geldi bana o düşünceyle gitmedim değişebileceğii düşündüğüm için kendimi kaptırmamak adına birden hayır dedim :KK1:

eşim ve ben kız istiyorduk tahminden sonraki bikaç saniyelik surat ifademiz görülmeye değerdi:KK33:

hayırlısı olsun ve sağlıklı inşallah ilk bikaçgün suratsız gezdim sonra kzıdım kendime insanlar evlat sahibi olmak için yıllarca uğraşıyor ben cinsiyete takılıyorum die :KK17: sonra hemen topladım kendımı kız yada erkek rabbim sağlıklı ,sıhhatli, hayırlısını nasip etsin ve cümlemize:KK16:

aynen benimki erken kız tahminiydi :) bide genelde anlaşılmadığında kız demeyi tercih eiyolarmış galiba

onun yerine hiç söylemeseler daha iyi kendini alıştırıp kız değil erkek yada diğeri dumur eder adamı.net bi şekilde görebiliyosa annede görebilmeli amann öylede olmuyo merak ediyo insan ne bilim :KK1: garip bi durum işde

X