2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar.Kasıklarımda ki ağrı için dr gittim akşam.Karnım ve kasıklarımda ki ağrı dizlerime vuruyordu.Herşey yolunda sadece benim kasılmalarım başlamış :KK43:
Dr iğne verdi.2 hafta vuruncam sonra yine görüşeceğiz zaten.Bu arada kızıma kız kardeş kesinleşti :))

Geçmiş olsun bugün sabahtan beri benim de bacağım ağrımaya başladı sonrada kasık ağrım hala devam ediyor kontrole 2 hafta var. Progestan ictim bir tane ne yapsam acaba

aneeeeeeeeee senin oğluşun mu oluyooo balımmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK55::KK55::KK55: oyun arkadaşı geliyo oğluşuna
Allah vatana size hayırlı evlat kılsın onu :KK16:

canım kız olsun erkek olsun benim olsun. kayınvalide hangi akla hizmet herkese erkek diye yaymış anlamadım.
bugün öğrendim onuda. cinsiyeti erkek demiş soranlara. anne belli değil ama dedim. benim gönlümden geçen o dedi.
saçımı yoldum sinirden :KK47:

Sağol canım :)
kaynanamdaki ne özgüvenmiş kız :)) deseydin boşuna para verip ultrasona girmeyim ben ozaman dr. bilemedi daha :))

ayyçamm bide benim göbişim çok kaşınıyo:KK59::KK59:
bebe yağı sürüyorum ama geçmiyo. anormal bişey mi bu :44:

hayır canım çok normal :KK1: büyüyor gbüşün :)) ama çatlayabilir dikkat et çok kaşınıyorsa bebe yağı işe yaramaz...
benim dr.um bana lierac ve mustela diye çatlak kemleri önerdi ama benim hala göbişimde yok kaşıntımda
olmuyorda fazla göbeğim o yüzden şuanlık gerek duymuyorum :) sen alabilirsin istersen

İyi akşamlar.Kasıklarımda ki ağrı için dr gittim akşam.Karnım ve kasıklarımda ki ağrı dizlerime vuruyordu.Herşey yolunda sadece benim kasılmalarım başlamış :KK43:
Dr iğne verdi.2 hafta vuruncam sonra yine görüşeceğiz zaten.Bu arada kızıma kız kardeş kesinleşti :))

hayırlı olsun canım
bu arada bişey dikkatimi çekti bebeği kız olanların genelinin 2. kızları :))

cnm çok geçmiş olsun,Allah yavrunu sana bağışlasın inş..:KK16:
benımde dun akşamdan beri regl sancısına benzeyen sürekli gelip giden ağrılarım var..
bende acile gitsem mi napsam ki, bende miyom yok çok şükür de bu kadar uzun sürmesi benı endişelendiriyor.
doktorum normal dedı geri rahım buyuyormuş. ama sürekli tekrar ediyor bir turlu geçmedi..

Sagolasin cnm anca kendimi toparladim da yzabildildim. Benim cok siddetliydi agrim ve 24 saat hic gecmedi. Apartopar acile gittik. Doktorumda boyle durumlarda gel dedi. Seninki rahim genisleme agrisina benziyor. Ama yinede bir gorun istersen cnm.

günaydin sevgili anneler,

dün bende acile gittim bebegimi gördüm...son günler cok stresli geciyor cok huzursuzdum...

karnimda sürekli bi batma hissediyordum sanki biri cimcik atiyormus igne batiriyormus gibi oluyordu...

bebegim iyiymis cok sükür ama sakinlesmem lazim ona bunu yapmaya hakkim yok biliyorum...

15. haftada bulundugu cinsiyet tahmini ne kadar dogrudur sizce?

Gunaydın herkese,gebelıgımın 17.haftasındayım ve hala progestan kullanıyorum,benım durumumda olan var mı uzun suredır progestan kullanan?

günaydınlaarr sevgili anne adaylarıı güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle...

bende şimdi bebişimin banyo temizlik ürünlerini aldım ..sağlıkla kullanırız inşaallah..:KK16::KK16::KK16:

MErhaba Kızlar,
Çok sık giremesem de takip etmeye çalışıyorum sizi.
Biz de 13+ 3 de cinsiyetimizi öğrendik.Kızım geliyorrrr...
Oğluma bir kız kardeş çok güzel oldu..

Adını da belirledim..ALYA NİSA olacak nasipse..
Asil,yüksek mertebedeki kadın anlamına geliyor.

Bnm sıkıntılarım bulantılarım azaldı.Sadece yorgunluk halsizlik hissi devam ediyor. göz kararmaları yaşıyorum çok sık.DR psikolojik olabilr dedi.Ama göz kararması nasıl psikoya bağlanır anlamadım.

Sizde de var mı?

X