2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım başka doktora gitmek her zaman gerekli, dualarımız seninle, mutlaka haberdar et durumundan olur mu :26:

Mutlaka bir bildiği vardır doktorunun, endişe edilecek bir şey yok. muhtemelen daha net görebilmek ve ölçümlerini daha rahat yapabilmek için yapıyordur :)

tabiki ederim ama pek umutlu değilim malesef.. sadece yarın öbür gün acaba mı demek istemiyorum

beni alttan muayene etti son iki kez en son sordugumda bugünde son kez alttan bakacagini söyledi.

normalmi sizce?

beni hiç alttan muayene etmedi 5 haftalıkken bile karından muayene etti ve keseyi gördü ama sıkışık durumda en son da 12 haftalıkken 4 boyutlu ile baktı... belki alttan daha nettir.

Merhaba,
15 haftadayım cinsiyetini henüz öğrenemedim bir sonrki kontrolum 3 hafta sonra offfffff o zaman kadar nasıl beklicem bilmiyorum .. benim gibi olan arkadaş varmı 15 e kadar çoktan öğrenmiş herkez...

cnm merhaba bende de geçtiğimiz gn gittim ancak öğrenemedim. 1 marta gun verdi cinsiyet için.
17. haftamda öğrenmiş olucam inşallah:nazar:
sıkıntı etme saglıklı olsun da napalım,
insan çok merak ediyor haklısın ama bir o kdar da heyecan duyuyor,
bende bu heyecanın tadını çıkarıyorum şuan:KK76:

beni hiç alttan muayene etmedi 5 haftalıkken bile karından muayene etti ve keseyi gördü ama sıkışık durumda en son da 12 haftalıkken 4 boyutlu ile baktı... belki alttan daha nettir.

son kez disimi sIkacagim bugün belki de karnimdan ypar ultrasonu...cünkü 4 hafta sonra görmek istemisti ama randevuyu ayarlayamadik...

aynen bende bu durumdayım akşam olduğunda sanki bi yerlerim çatlıyo gibi:KK52::KK52::KK52::KK52:

hamile pantolonu deniyorum onlarda olmuyor,büyük geliyor hala ,ne zamana giyerim bilmiyorum:44::44: şimdikilerde sıkıyor ıdare etmeye çalışıyorum.:KK49::KK49:
Ben taytlarla ve eteklerle idare ediyorum esnek seyler tercih edebilirsin sende :) biraz daha karnim sisince bende h&m den hamile pantolonu alicam
beni 8.haftamdan sonra hep karından muayene etti canım..
Beni 5. Haftadan baslayarak hep karindan muayene etti canim.. Sanirim bazi doktorlar daha net gormek icin , bazilarida kilo problemi olan bayanlarda alttan bakiyo.. Ben alttan baktirmak hic istemedim bakmadi da cok sukur
kızlar merhaba. moralim inanılmaz bozuk. dün ikili test için doktora gittim bir heves ama daha bakar bakmaz kalbi atmıyor dedi. normalde 11+6 olması lazımdı ama 11+5 gözüküyordu. yani ya 1 gün önce durdu kalbi ya da bilmiyorum ihtimal vermek istemiyorum çok ama o an duyamadılar göremediler bişey oldu.. bugün başka bi hastaneden randevu aldım nolur nolmaz diye çünkü perşembe sabahı düşürücü ilaç içip kürtaja giricem :KK43:(( ilk bebeğimi de 7 haftalıkken kaybetmiştim nolur dua edin 13:00de randevum belki bi ümit atıyordur yeniden miniğimin kalbi :KK43:(

Canimmm cokkk uzuldum.. Sen tedbirini al yine de icin rahat etmesi acisindan.. Allah im guc versin size..

Ben taytlarla ve eteklerle idare ediyorum esnek seyler tercih edebilirsin sende :) biraz daha karnim sisince bende h&m den hamile pantolonu alicam

Beni 5. Haftadan baslayarak hep karindan muayene etti canim.. Sanirim bazi doktorlar daha net gormek icin , bazilarida kilo problemi olan bayanlarda alttan bakiyo.. Ben alttan baktirmak hic istemedim bakmadi da cok sukur

Canimmm cokkk uzuldum.. Sen tedbirini al yine de icin rahat etmesi acisindan.. Allah im guc versin size..

allah razı olsun canım.. siz siz olun bu pıhtı durumunun bir testi varmış yaptırın.. içiniz rahat etsin

kaç haftalık şu anda? bana 10. haftaya kadar sıkışık durumda gel demilerdi hep

valla anormal birsey olmadigi icin gitmedim ben bi daha...bakalim bugün ne diyecek doktorum...

soracagim bakalim bugün

Birde bişey sormak istiyorum kızlar.Normalde doktorlar birsürü vitamin ilacı magnezyum çinko vs.veriyorlar bildiğim kadarıyla ama ben 9. haftamdayım ve hala sadece folik asit kullanıyorum.Doktorum bana başka bir ilaç vermedi sizler ne kullanıyorsunuz?cumartesi günü kontrolüm var gerekirse gittiğimde isteyeceğim

kızlar merhaba. moralim inanılmaz bozuk. dün ikili test için doktora gittim bir heves ama daha bakar bakmaz kalbi atmıyor dedi. normalde 11+6 olması lazımdı ama 11+5 gözüküyordu. yani ya 1 gün önce durdu kalbi ya da bilmiyorum ihtimal vermek istemiyorum çok ama o an duyamadılar göremediler bişey oldu.. bugün başka bi hastaneden randevu aldım nolur nolmaz diye çünkü perşembe sabahı düşürücü ilaç içip kürtaja giricem :KK43:(( ilk bebeğimi de 7 haftalıkken kaybetmiştim nolur dua edin 13:00de randevum belki bi ümit atıyordur yeniden miniğimin kalbi :KK43:(

cnm dularımız senınle ..
inşallah kötü bi durum yoktur duyulmaması makına ile ilgili bişeydir.
inşallah gum gum atıyordur minık kalbi cnm:KK16:

canim allah hepimize hayirlisini versin biliyorum kaybetmenin ne aci oldugunu ama hersey allahtan o vererir o alir.bende bugun gidcm dktra bugn okuduklarim morelimi bozdu bi arkadasinda test sonclar iyi cikmamis valla kendimi dua ederek sakinlestirmeye calisiyorum.insanin derin yaralarini bi tek inanclar va dualar hafifletiyor. ben senin icinde dua ediyorum allah kabul ederse.ALLAHA emanet ol canim..

canim allah hepimize hayirlisini versin biliyorum kaybetmenin ne aci oldugunu ama hersey allahtan o vererir o alir.bende bugun gidcm dktra bugn okuduklarim morelimi bozdu bi arkadasinda test sonclar iyi cikmamis valla kendimi dua ederek sakinlestirmeye calisiyorum.insanin derin yaralarini bi tek inanclar va dualar hafifletiyor. ben senin icinde dua ediyorum allah kabul ederse.ALLAHA emanet ol canim..

Allah razı olsun arkadaşım sen içini ferah tut. biraz da kötüyü düşünmemek lazım ben de düşüne düşüne kendime zehir ettim güzel günlerimi.. Allahın izniyle senin herşeyin yolunda çıkacak inşallah merak etme benim de dualarım hep sizlerle

Birde bişey sormak istiyorum kızlar.Normalde doktorlar birsürü vitamin ilacı magnezyum çinko vs.veriyorlar bildiğim kadarıyla ama ben 9. haftamdayım ve hala sadece folik asit kullanıyorum.Doktorum bana başka bir ilaç vermedi sizler ne kullanıyorsunuz?cumartesi günü kontrolüm var gerekirse gittiğimde isteyeceğim

canım daha erken senin için, folik asite devam :) 11.haftadan sonra filan veriyorlar genelde vitamin ve demir hapını. hatta ben 13.haftamda başlamıştım. zamanı gelince doktorun söyleyecektir sana :)

canım daha erken senin için, folik asite devam :) 11.haftadan sonra filan veriyorlar genelde vitamin ve demir hapını. hatta ben 13.haftamda başlamıştım. zamanı gelince doktorun söyleyecektir sana :)
öylemiii tamam ozaman bende benim doktor pek ilgilenmiyor heralde diye düşünmüştüm:)teşekkür ederim cevabınız için folik asite devam öyleyse:KK54:

türkiyede intenet satisi varmi bilmiyorum

http://www.hm.com/de/subdepartment/LADIES?Nr=4294928862

bu linkten bakabilirsin
him baktim cnm en sonuncu pantolonu begendim :)

canim cok cok uzuldim hep korktugum bisey bu benim kan pihti sorunun oldugu icin.acaba sendede mi var ? Ben her gun kan sulandirici igne yapiyorum.insallah baska dr. KAlp atisini girur..kanaman lekelenmen filan var mi ?
beni alttan muayene etti son iki kez en son sordugumda bugünde son kez alttan bakacagini söyledi.

normalmi sizce?
cnm bana ilginc geldi ama dr. Sonucta vardir bi bildigi.

baslar cnm merak etme ben 5. Haftada baslamistim ama her dr farkli ..gittiinde bi sor bakim vvitamine baslayimm mi diye ?

X