2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar moralim çok bozuk ikili testimın ultrason ıyı cıktı kan testım kotu cıktı. Doktor amnıyosentez dedı. Yaptırmalımıyım

Gebeliğin devamını sağlayan hormonun takviyelerini vermiş, kendince garantiye almak istemiş olabilir. Tehlikeli bir durum olsa sana mutlaka söylerdi. Şöyle yap şöyle yapma diye.. Bebek sende :)

çok sağol cevap verdiğin için.ben de garantiye almak istediğini düşünüyorum.yoksa en son 3 hafta önce 1 gün süren pembe akıntı olmuştu.geçmişti iğne olup hap içince.inşallah bebişlerimiz sağlıklıdır ve bizimledir

ense kalınlıgı normal ultrason sonucları normal. Kan degerlerı ıyı cıkmadı. Bır cana nasıl kıyılır asla yapamam.

bitkisel olabileceği aklıma gelmişti aslında teşekkürler cnm :))

Ohhh ne guzel, bebişleri gordugumuz gunun en guzel gunumuz

evet

cnm diğer vitamınlere göre daha kapsamlı bır vıtamınmış.
evet kabızlığa çok ii geldi

maşallah inş bana da iyi gelir ozaman :))

O gobuslere dogumdan sonra sinir olacksiniz emin olun simdi sirin gelrcekde o zaman gicik edrcek bnmde cikti ozrllikle aksamlari cok cikiyo simdiden 2 kilo aldim hic istemiyodum ama istahim fena tutamiyorum kendimi

hamişleeeeeeeeeeeerrrrrrr günaydııııınnn

bugün biraz uykucu moddayım sanırım. zor uyandım.midemde hafif hafif bulanıyor
geçsin artık bulantılarım yaaaaaaa

günaydin sevgili anneler

umarim hepimiz icin kolay bi gün olur...ben iyice korkmaya basladim zira...

birazdan kahvalti yapacagim...

bugün doktorda randevumuz var bakalim bebisim nasil...en son 7 haftalikken gördüm....

Benide ekleyin listeye Lütfen Ad Melek_melek 2014 yaş 32 Yer Antalya 2. bebek Son.A.Tar. 11.11.2013 Tahmin Doğ.Tar:18.08.2014 tek gebelik cinsiyet : Erkek

kızlar moralim çok bozuk ikili testimın ultrason ıyı cıktı kan testım kotu cıktı. Doktor amnıyosentez dedı. Yaptırmalımıyım

Allah yardımcın olsun. Korkma hepimizin başına gelebilecek bir durum. Doktor tüm riskleri göz önünde bulundurmak zorunda. Hiç düşünme bence yaptır. Benim eltiminde başına geldi aynı durum. amniyonsentezi yaptırdı bebişte hiç bir sorun çıkmadı, şimde maşallah oğlu 5 yaşında. İnşallah senin kide öyle olur.

benimde aynı canım sol tarafımda özellikle belimden bacağıma vuran bi ağrı var özellikle yürürken çok rahatsız ediyo ben pek önemsememiştim ama sen doktoruna sorma vaktin oldumu

bende ciddi bişi olduğunu düşünmediğim için sormamıştım ama yarın randevum var mutlaka sorar msj atarım sanada umarım olumsuz bişi değildir.

inşallah öyledir canım ya

Gunaydin kizlar. Ben hamilelik başından bu yana 2.5 kg vermis olmama rağmen göbeğim yayıldı ve çıktı. Akşamları şişkinliktir diyodum, sabahlari geçiyodu ama son 3-4 gündür sabahlari da gecmiyo. Icime cekmeye calissam cekilmiyo, tas gibi. Kıyafetler sıkıyor, rahatsız olmaya başladım bile. Ben karnının çok büyümesini istemeyenlerdenim, hareket özgürlüğümu kisitlayacak veya catlak olacak diye tedirgin oldugum icin. Bu kadar erken olmasaydi bari :))

ense kalınlıgı normal ultrason sonucları normal. Kan degerlerı ıyı cıkmadı. Bır cana nasıl kıyılır asla yapamam.

canim bende bugun gdiyorum ikili teste cok korktum ya dogru duzgun uyumadim valla bizim komsuyada senin gibi demisler sonra baska dktra gitmis massallahi var demis seninde alah yardimcin olsun...

canım bi arkadaşta senin gibi herşey normal ama kan değerleri sorunlu çıkmış ve doktor son günlerde aşırı bişey tüketip tüketmediğini sormuş testen bi gün önce canı portakal çekmiş çok fazla yarım kilodan fazla portakal yemiş ve çocuğuda gayet sağlıklı acaba sendede böyle bi durum olabilir mi ve başka bi doktora gitmende de fayda var bence

Kızlar bu arada ikili testle ilgili okuduğum bi seyi paylasmak istiyorum. Ikili test sadece düşündüğümuz gibi, bebekte down sendromu riski var mi diye bakmak icin kullanilmiyormus. Annenin gebelikte karsilasabilecegi problemler, kan uyusmazligi, bebekte gelisim geriligi vs gibi hayati önem taşıyan seylere de bakiliyormus. Lutfen yaptimamayi dusunen arkadaşlar tekrar düşünsün. Belki bebeğinizin ve sizin hayatını tehlikeye atacak, sağlığını tehdit edecek bir veri elde edilir ve erkenden çözümü bulunur. Lutfen ihmal etmeyin.

Evet CNm Cook haklısın Allah ıyı Dr larla karşılaştırsın.aslında özel devlet fark etmıyor ben özelde yaptırdım özelde doğurdun ılk ını bırden para koparmak ıcın ellerinden geleni yaptılar..gıttıgım devlet hastanesı cok kalabalık orda da cok beklıyorsun edıyorsun cok sıra var mesela ınsanın burnundan gelıyor özelde de ınsanı somuruyorlar ıkısıde bır yanı en azından devlette suan aksı Dr la karşılaşmadım şükür cunku devlette Dr karın bı burnu büyüyor bılırsın hakaretler vss Lee suana kadar cok karşılaştım ama suan gıttıgım Dr pek bır ıyı ve uyumlu saolsun oyle kötü Dr degıl o sebeple gıdıyorum bıde ne sorsan Cvp verıyor bı sorun olmadıgı sürece burada yaptırcam tetkıklerımı ama dogumu tabı özel hastane de düşünüyorum cunku devlete kimse ıcerıye alınmıyor doğumda eşımın yanımda olmasını ıstıyorum cunku..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…