2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydinnnn;
Güzel hamişler
Tombiş göbekliler
Halen kusmaya devam edenler
İştahı açıldıkça açılanlar
Hala karnı çıkmamış olanlar
Yemek yapmaya cesareti olmayanlar
Erkenden kalkıp çalışanlar
Öğlene kadar uyuyanlar..
Günaydın güzel annişler, günaydınn :KK52:

ne güzel bir Günaydındir o canım Resmen enerji depoladim :) sana da Günaydın...

günaydin sevgili anneler

umarim hepimiz icin kolay bi gün olur...ben iyice korkmaya basladim zira...

birazdan kahvalti yapacagim...

bugün doktorda randevumuz var bakalim bebisim nasil...en son 7 haftalikken gördüm....

türkiyede ikili test zorunlumu arkadaslar?

günaydın canım, gönlünü ferah tut, emin ol bebişin gayet iyi, kıpır kıpır el sallayacak annesine :21:

ikili test zorunlu değil burada, isteyen yaptırıyor, tercihe kalmış..

Gunaydin kizlar. Ben hamilelik başından bu yana 2.5 kg vermis olmama rağmen göbeğim yayıldı ve çıktı. Akşamları şişkinliktir diyodum, sabahlari geçiyodu ama son 3-4 gündür sabahlari da gecmiyo. Icime cekmeye calissam cekilmiyo, tas gibi. Kıyafetler sıkıyor, rahatsız olmaya başladım bile. Ben karnının çok büyümesini istemeyenlerdenim, hareket özgürlüğümu kisitlayacak veya catlak olacak diye tedirgin oldugum icin. Bu kadar erken olmasaydi bari :))

günaydın canım :) bence çok özel bir şey tadını çıkar :KK34: :KK49:

Gunaydin kizlar. Ben hamilelik başından bu yana 2.5 kg vermis olmama rağmen göbeğim yayıldı ve çıktı. Akşamları şişkinliktir diyodum, sabahlari geçiyodu ama son 3-4 gündür sabahlari da gecmiyo. Icime cekmeye calissam cekilmiyo, tas gibi. Kıyafetler sıkıyor, rahatsız olmaya başladım bile. Ben karnının çok büyümesini istemeyenlerdenim, hareket özgürlüğümu kisitlayacak veya catlak olacak diye tedirgin oldugum icin. Bu kadar erken olmasaydi bari :))

aynen bende bu durumdayım akşam olduğunda sanki bi yerlerim çatlıyo gibi:KK52::KK52::KK52::KK52:

hamile pantolonu deniyorum onlarda olmuyor,büyük geliyor hala ,ne zamana giyerim bilmiyorum:44::44: şimdikilerde sıkıyor ıdare etmeye çalışıyorum.:KK49::KK49:

ense kalınlıgı normal ultrason sonucları normal. Kan degerlerı ıyı cıkmadı. Bır cana nasıl kıyılır asla yapamam.
cnm bi baska yerde de yaptir istersen hatta git devlette yaptir.o cok milimetrik bi test oldugu icin yapan kisinin hatasi da olabiliomus.canini sikma kotu bile ciksa gayet saglikli bebekler diguyo ben cokk gordum oyle..

bitkisel olabileceği aklıma gelmişti aslında teşekkürler cnm :))

evet :KK12:

maşallah inş bana da iyi gelir ozaman :))

yoo neden sövelim ki sadece uyarmak istedim.. ben senin ban almanıda istemem..

anketi ekledim cnm :))

hayırlı olsun cnm :)

kıyamam yaa uzakmısın anne ve babana :KK50:

dolgit diye bir krem bel ağrım için canım ..

tatlım aslında yaptırmamanı öneririm ama eğer içim rahat etmez dersen
mutlaka araştır bu konuda işin ehli profösörler var
onlara yaptır sakın rastgele bir yere yaptırma
ALLAH yardımcın olsun...
ayca ayy ilac gibi geldin iki aydir boynum tutuk ve dolgit cok iyi gelio ama surmeye korktum vitek o gun artik dayanamadim azicik surdurdum.demek hamilelikte kullaniliniomus zararli degilmis oyle mi ?

bende ciddi bişi olduğunu düşünmediğim için sormamıştım ama yarın randevum var mutlaka sorar msj atarım sanada umarım olumsuz bişi değildir.
cnm dun sordum bebek baski yaptikca o agrilar okucak normal dedi oyle bi durumda dinlenmelisin hemen vucut yoruldugunun sinyalini verio dedi.ilac da yazamam zaten ictigin vitaminin icinde kalsiyum ve magnezyum var dedi.

türkiyede ikili test zorunlumu arkadaslar?
Hayir degil istersen yaptiriyosun ..

günaydın canım, gönlünü ferah tut, emin ol bebişin gayet iyi, kıpır kıpır el sallayacak annesine :21:

ikili test zorunlu değil burada, isteyen yaptırıyor, tercihe kalmış..

günaydın canım :) bence çok özel bir şey tadını çıkar :KK34: :KK49:

insallah gösterir cinsiyetini...

ben yaptirmayi düsünmüyorum bakalim fikrim degismezse...

doktorunuz kacinci haftadan itibaren sizi hangi sekilde ultrasonla muayene etti?

aynen bende bu durumdayım akşam olduğunda sanki bi yerlerim çatlıyo gibi:KK52::KK52::KK52::KK52:

hamile pantolonu deniyorum onlarda olmuyor,büyük geliyor hala ,ne zamana giyerim bilmiyorum:44::44: şimdikilerde sıkıyor ıdare etmeye çalışıyorum.:KK49::KK49:

Taytlar hayat kurtaricim oldu canim, 1 aydir sadece tunik ve tayt giyiyorum :)

en guzel beli lastikli esofman oluyo kizlar kot da giyersem dugmesini aciom.benimki tayta izin vermio sizinki giydiriyosa 9 ay onla gezin bence.

h&m den canim...ben yurtdisinda yasiyorum...en güzel secenekler orda var bence...gerci türkiyede belki imkan daha coktur...
hi ben de bakim cnm h &m ye ben bi kac uere baktim ama alici gozuyle degil ne varmis diye hep pacalari bol bol nefret ederim ben herzaman giydigim dar pacanin hamile olanini bulsam alirim dursun evde nasil olsa bu karin buyur :) aklima hic h&m gelmemisti gidimde bakim cnm.

Merhaba,
15 haftadayım cinsiyetini henüz öğrenemedim bir sonrki kontrolum 3 hafta sonra offfffff o zaman kadar nasıl beklicem bilmiyorum .. benim gibi olan arkadaş varmı 15 e kadar çoktan öğrenmiş herkez...

kızlar merhaba. moralim inanılmaz bozuk. dün ikili test için doktora gittim bir heves ama daha bakar bakmaz kalbi atmıyor dedi. normalde 11+6 olması lazımdı ama 11+5 gözüküyordu. yani ya 1 gün önce durdu kalbi ya da bilmiyorum ihtimal vermek istemiyorum çok ama o an duyamadılar göremediler bişey oldu.. bugün başka bi hastaneden randevu aldım nolur nolmaz diye çünkü perşembe sabahı düşürücü ilaç içip kürtaja giricem :KK43:(( ilk bebeğimi de 7 haftalıkken kaybetmiştim nolur dua edin 13:00de randevum belki bi ümit atıyordur yeniden miniğimin kalbi :KK43:(

kızlar merhaba. moralim inanılmaz bozuk. dün ikili test için doktora gittim bir heves ama daha bakar bakmaz kalbi atmıyor dedi. normalde 11+6 olması lazımdı ama 11+5 gözüküyordu. yani ya 1 gün önce durdu kalbi ya da bilmiyorum ihtimal vermek istemiyorum çok ama o an duyamadılar göremediler bişey oldu.. bugün başka bi hastaneden randevu aldım nolur nolmaz diye çünkü perşembe sabahı düşürücü ilaç içip kürtaja giricem :KK43:(( ilk bebeğimi de 7 haftalıkken kaybetmiştim nolur dua edin 13:00de randevum belki bi ümit atıyordur yeniden miniğimin kalbi :KK43:(

canım başka doktora gitmek her zaman gerekli, dualarımız seninle, mutlaka haberdar et durumundan olur mu :26:

beni alttan muayene etti son iki kez en son sordugumda bugünde son kez alttan bakacagini söyledi.

normalmi sizce?

Mutlaka bir bildiği vardır doktorunun, endişe edilecek bir şey yok. muhtemelen daha net görebilmek ve ölçümlerini daha rahat yapabilmek için yapıyordur :)

X