2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaslar pek fazla giremiyorum bulantilarim tam gecmeye baslamisti ki tekrar geri geldiler ev temizlik oglum bulantilar derken buraya firsat olmuyor...benim de kasik agrim oluuyor bugunde mideme sanki kramp giriyor yerimden zor kalkiyorum bu arada hala doktora gitmedim en son 6+4 de gitmistim haftaya gitmeyi planliyorum ins bi sıkıntı yoktur hepinizi cok opuyorum.....

miska...bende ilk bebegimin önce saglikli olmasini istiyorum elbette ama ilki kiz olsun istiyorum nedense...

al bendende okadar =) ben :123:eşim ve ailem herkez kız olsun umudundayız hayırlsı inşallah .Rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı evlatlar dünyaya getirmeyi nasip etsin.amin

Galiba kizsiz ev tuzsuz ev misali kiz bebik istiyoruz :) aslinda benim israrla ilk bebegimi kiz istememin sebebi, Allah ikinci bir çocuk nasip ederse, ikinci kiz da olsa erkek de olsa önemli olmayacak. Ama ikisi de erkek olursa kız hasreti ceker miyim diye düşünüyorum.

canım ben bebeğinizi beklerken sizi neler bekler diye tuğla gibi bi kitap okudum ama çok beğendim tavsiye ederim

Ben hamilelik ve dogumla ilgili kitaplarla birlikte, bebek bakimi ile ilgili kitaplar da okumayi düşünüyorum. Bebek kendi yolunu kendi çizer biliyorum ama zir cahil de olmayim diyorum :)

Ben hamilelik ve dogumla ilgili kitaplarla birlikte, bebek bakimi ile ilgili kitaplar da okumayi düşünüyorum. Bebek kendi yolunu kendi çizer biliyorum ama zir cahil de olmayim diyorum :)[/QUOTE]

Kesinlikle kaılıyorum sana :) ama önce hamilelikle ilgili öğrenelim de ardından da bebek bakımı ile ilgili kitaplara el atıcam inşallah bende ayyy çok şükür Allahıma yaaa

ben ilkinin kiz olmasini istiyorum sonrakinin ne oldugu önemli degil....

Selam arkadaslar nasilsiniz bendede kasik agrisi oluyordu ama bu hafta sukur olmadi hic. ben bu hafta13 haftalik oldum
bende kiz bebek cok isteyenlerdenim tabi benim 1tane oglum var insan 2.si degisik olsun istiyor. Rabbim gonlumuze gore verir insallah kizlarrr AMINNN. Tabi once rabbim saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin cumlemize insallahhhh

kızlar kasık ağrılarının sebebi rahmin büyümesi ve rahim etrafındaki bağların kasılması.bildiğimiz adet sancısı şeklinde hafif kasılmalar olması normal.rahim bebek için daha çok genişliyor

listeye benide eklermisiniz özel msj yazmıyorum

goncakav
son adetim 20,11,20013
bdt 28,08,2014
aksaray 24 yaşımdayım
ilk bebişim tek gebelik

sağol canım yeni gördüm mesajını ama doktor bana folik asit vermedi 11+4 oldum şimdi kullanıyım mı

bende haftaya çarşambaya 12+4 olacak randevum var ikili test için umarım bebişim sağlıklıdır oğluşum demek istiyorum bi kızım var bu da oğlan olsa ama rabbim bana neyi uygun gördüyse o olcak sağlık daha önemli

Ben hamilelik ve dogumla ilgili kitaplarla birlikte, bebek bakimi ile ilgili kitaplar da okumayi düşünüyorum. Bebek kendi yolunu kendi çizer biliyorum ama zir cahil de olmayim diyorum :)

Kesinlikle kaılıyorum sana :) ama önce hamilelikle ilgili öğrenelim de ardından da bebek bakımı ile ilgili kitaplara el atıcam inşallah bende ayyy çok şükür Allahıma yaaa[/QUOTE]

Bi de ben normal doğum, hatta müdahalesiz doğal doğum istiyorum, inşallah Rabbim nasip eder. Bununla ilgili de okumam, arastirmam, kurslara gitmem lazim ki bilinçli ve hazır olayim.

Allah hepimizin gönlüne göre, hayırlı, saglikli, uzun ömürlü, güzel huylu evlatlar versin.

Kesinlikle kaılıyorum sana :) ama önce hamilelikle ilgili öğrenelim de ardından da bebek bakımı ile ilgili kitaplara el atıcam inşallah bende ayyy çok şükür Allahıma yaaa

Bi de ben normal doğum, hatta müdahalesiz doğal doğum istiyorum, inşallah Rabbim nasip eder. Bununla ilgili de okumam, arastirmam, kurslara gitmem lazim ki bilinçli ve hazır olayim.

canım çok güzel düşünüyosun eğer imkan sağlayabilecek biryerde yaşıyorsan kesinlikle mükemmel olur bence

:)
tatlım sormabende öle zannediodum ultrason da küçk gözktü hesapladım 31 ağustos.. tam 9 ay 10 ğün :)

listeye benide eklermisiniz özel msj yazamıyorum hakkım yokmuş

dilekemre
son adetim 10,11,20013
bdt 17,08,2014
ş.urfa
29 yaşımdayım
2. bebeğim
tek gebelik

Istanbul'da yaşıyorum canim, parasını basınca her sey bulunuyo burda :) sorun, parasını basabilcem mi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…