2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım sen benim yazdıklarımı anlamadın sanırım ....aynı fikirdeyiz yani...iyi okumalısın... bu msjın güzel ama bana değil de shrmirac arkadaşımıza yazman gerekiyordu ...çünkü ben kullanıyorum bu ilacı....net bir şekilde bana iyi niyetle kullanma diğen arkadaş o.... herkez istediği ilacı kullanır burdan kimseye ilaç tavsiyesinde bulunamayız asla.... sonuç olarak herkez sağlık için kullanıyor...

benimki genzimden geliyor ama dişlerimi hamilelik öncesi bakımdan geçirdim dişle alakalı bi sorunum yok ama genzimden gelen damar çatlaması vb. gibi bi akıntı bu

canım nasıl yani 79,90 mı???? butik bebe de 19,90 bence yanlış bakmışsındır butik bebeye bak bide
Ben yenidogan setine bakmistim, senin dedigin de set mi yok yoksa tek biberon mu?

Canim yazdiklarini cok iyi okuyarak senin icin soylemiyorum yanlis anlama diye yazimda belirttim zaten.. Konu ile ilgili en son sen yorum yapmissin o sebeple senin yazini alintiladim.. Ayni fikirde oldugumuzun farkindayim

pufpufum niye böyle dediğimi hatırladın mı, temmuz topiğinden biri de sana selam yollamıştı şimdi bu arkadaşta yollayınca yok artık dedim ama o seni dışardan tanıyomuş

evet canım hatırlıyorum ama dışardan birebir tanışmıyoruz,burdan tanışıklığımız oldu ve sık sık haberleşiyoruz o manada

Selam güzel anneler...
Bu gün çok yorgun hissediyorum gerçi hep öyleyim ama nedense bugün hiççç halim yok. öpüyorum sizleri. Allahım yavrularımızı korusun. Amin.

Kizlarrrr hiç araştıranınız oldu mu ? Biberon yenidoğan için hangi markayı tavsiye ediyo kullananlar? Ben avent ile dr. Brown arasında kaldım
hic bilmiyorum cnm daha bakmadim en son zamanlarda alirim heralde.

Benim göğüslerimdeki ağrı da azaldı, süt şeyleri dediğin ne ki acep bende de oluştu mu :)
ya cnm dun gogus ucumda sivilce gibi sut noktalari olurya adini bilmiom ondan vardi bugun baktim yok :)

herkese iyi günler mide bulantılarınız geçtimi kızlar
hic olmadi cok sukur canim...

Kesin ogrenirsin cnm dr. Un bi giciklik yapmazsa :)
merhaba arkadaslar ben de 10 hafta 3 gunluk gebeyım canlarımmm:)ama ara ara kasık agrım oluyo tedırgın oluyorum akıntım da oluyo tabı.gecelerı ansızın uyanıyorum ve tekrar uyumam zor oluyoooooo
ben sordum normalmis kasik agrisi cnm ben de de var.

aaaa benim hep burnum kanadi ama sakir sakir degil peceteye silfiimdebkanli oluyordu cnm havalardan sandim.sonra da agzima bi kan tadi geliodu esime dedim ki bi baksana dis etim mi kaniyo yoo dedi.
Demekki dogruymus...
selam kızlar yarın doktor randevum var ve ikili tarama yapılacak... aranızda yaptıran var mı nasıl yapılıyor
cnm bise yok dr normal muayene edio ense kalinligini olcuyor sonra da kan veriosun.

ahhh kizlar cok vahimim karnimin catlamasini gectim igne vuruyorum karnima ekim ayindan beri gunde 3 4 ignem artik bire dustu ama karnimda yer bitmis sirf beze.kola baslamistim ora da mahfoldu dr. Da azcik karnina basla kolun dinlensin dedi simdi karnimdaki igne yerleri nasil kasinio kirmizi losyon surdum bi ise yaramio bebe yagimda bitti halis zeytinyag surucem azicik az sonra.
yok cnm alttanbakmaz bebek uygun pozisyonsa degilse ya sana oksur diyor zira oksurunce bebek kipirdanio.yada ultrosionu titretiyo bebegi hareket ettiriyo bi sekilde cok vcok biraz sonra bakalim der.
ayyyy bayildimmm hemen diger topikte paylasmam lazim.keske bizimde boyle makinamiz olsa :)

Bende bu gece ani uyanmalar sonra uykuya dalamamalar bir tek bende var sanıyordum, demek bu da hamilelik belirtilerindenmiş :)

Ayy okudum cnm cok guzel ama bize imkansiz be cnm yani kendi adima imkansiz ne bizdeki dr.lar boyle anlayisli ne kocalar :) herseyimiz stres onun gibi nerden rahat oalalim :))

Canim neden öyle diyosun, imkansız olur mu hiç. Bu doğal doğumu yaptiran bi doktor var Istanbul'da, sen nerdesin bilmiyorum ama. Hakan Coker doktorun adi, ben onunla mutlaka bir görüşmeye gidicem. Ama pahalıdir diye tahmin ediyorum, doğumu onunla gerçekleştiremesem bile, bu konuda pek cok eğitimleri var, onlara katilicam. Sen de eşini ikna edip, beraber gidebileceginiz dogum kurslari bulabilirsin, eminim senin neler yasadigini/yasayacagini anlarsa eşinin tutumu da farkli olur.

Bende bu gece ani uyanmalar sonra uykuya dalamamalar bir tek bende var sanıyordum, demek bu da hamilelik belirtilerindenmiş :)

Galiba vücudumuz bizi bebiklere hazirliyo :) zirt pirt uyanacaksin kadin, uykuya alışma diyo :))

kuzu analari nasilsiniz..arada okuyorum iisiniz iyi:) folic asiti aksam yatarken de alsam oluyo dimiii..sbhlari icince cok bulaniyorum da..siz nasi kullaniyosunuz

cnm gaziantepdeyim eminim yoktur :) olsa da tatlim benimki zaten tup bebek allah o gunleri gostersin sezeryana da raziyim.zaten bildigim tup bebek de normal dogum yaptiiolar.insallah sen gidebilirsin.

kuzu analari nasilsiniz..arada okuyorum iisiniz iyi:) folic asiti aksam yatarken de alsam oluyo dimiii..sbhlari icince cok bulaniyorum da..siz nasi kullaniyosunuz

Canim ben de sabah içtiğimde hemen kustugum için doktoruma sordum, gece yatarken al farketmez dedi, gece iciyorum. Daha ne kadar icicez bu folik asiti ya, bebegin noral tuplerinin olusumu bitti gecen haftalarda?

cnm gaziantepdeyim eminim yoktur :) olsa da tatlim benimki zaten tup bebek allah o gunleri gostersin sezeryana da raziyim.zaten bildigim tup bebek de normal dogum yaptiiolar.insallah sen gidebilirsin.

Canim kucagina sag salim gelsin de, nasil geldiği ikinci planda :) ikiniz de iyi olun yeter.

miska saol canim..ayin 15inde randewum war icme artik der diye tahmin ediyorum ama bilemiycem tabi..

bide hareket hissetmek isteyen sabirsiz arkidislerim..ben kizimda 5. ayda hissemistim..hareket filan diil bayaa bi tekmeyi çakmisti:)

hic faretmrz cnm ne zaman icersen onemli degil.

Amin canimmm cok saol hepimiz insallah

merhaba, aranıza yeni katıldım. Uzun zamandır takip ediyordum fakat katılmak ancak nasıp oldu.
30 yaşındayım,,kocaelideyim, ılk cocuguma hamileyim,son adet tarihi:24.10.2013 bdt :01.08.2014 , cinsiyet henüz belli değil :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…