2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar,
ben de pek giremeyenlerdenim. Hem çalışıyorum, hem de bu ara soğuk algınlığıyla uğraşıyorum. Bebeğime zarar vermeden ilaçsız atlatmaya çalışıyorum. Bebeğimin bugün 8+0 olması lazım, ama ultrasonda 7+4 çıktık. sizde de böyle oldu mu? ama doktor çok güzel geçtiğini söylüyor gebeliğimin. Daha yolun başındayız... Rabbim hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin...

yaa bende bu sefer göbüş istiyorum ne güzel sen hevesini almışındır
tahmin ederim o gece nasıl zor geçmiştir canım ALLAHtan yine 1 gece ya aylar olsaydı
kafa bulandırmaya gerek yok..

Merhaba arkadasim.bu aralar bende usutmusum idrar yolalrimi.doktorum antibiyotik verdi bu iltihaplar dusuge sebep olabilit dikkat et diye 2 gun ilac kullandim hemen kanamam basladi ve kestim..ne yazikki simdide bol su icerek atlatmaya calisiyrum.rabbim yardimiz olsun calisirken kendini korumak zor oluyot ister istemez bulasiyr birilerinden veya disari gir cik kapiyruz sifayi.rabbim saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

kizlar bisey soracagim aranizda cihaza baglanip kalp atisini duyanlar kacinci haftasi duydu acaba doktorum bu hafta dinleyecegimiz soyledi.heyecan korku hepsi bir arada))

cihaza bağlamadı beni doktor ama 6+1 günlükken ultrasyonla bakarken dinletti kalp atışlarını çok derinden geliyodu ama duyduk minik kalbinin atışlarını

merhaba herkese Rabbime şükürler olsun bende inş ağustosta meleğime kavuşmak için sizler gibi dua ile gün sayanlardanım...

cihaza bağlamadı beni doktor ama 6+1 günlükken ultrasyonla bakarken dinletti kalp atışlarını çok derinden geliyodu ama duyduk minik kalbinin atışlarını

Banada 6.hafta sonuna dogru usg de gosterdi ama bisey anlamadim simdi cijaza baglarsam bebege zarar dedi bu haftaya atti bakalim heyecanla bekliyrum rabbim hepimize nasip etsin saglikla kucagimiza almayi insallh

aynı dertten muzdaribiz iştah konusunda canm..
sancılarda normal.yola çıkma konusunda doktorun ne dedi merak ettim.ilk 3ay dolmadan sakıncalı derler ya genelde.
15saatte fazlaymış..:26:

Evet canim fazla ama mecburum
arabayla gidicez dua edin bana nolur
dr dinlene dinlenne gidersen Allahinnda izniyle birsey olmaz dedi kala bilirsen kalman daha iyi dedi ama elden ne gelir(( burda yalniz kalmam imkansiz gibi

merabalar kizlar..arada okuyup cikiyorum ama okadar halsiz hissediyorumki kendimi yazmaya halim olmuyo..ben henuz bebisimi hic goremedim..2,5 haftadir randewu bekledigim doktorumun hastaneden ayrildigini bildirdiler..randewum iptal olmus.okadar canim sıkıldiki..hastaneye doktor aramaya dewam..yrn semtimdeki bi ozel poliklinige gidip bskicam bebisime..bosa bekledim bunca zamandir..hasta olan arkadaslar cok gecmis olsun.

canım ben daha dün duydum. Ama ultrason cihazından duyduk atışları. Bebeğimizin kalbi güp güp güp diye çok net atıyordu. Boğuk falan değildi. Ben aç gitmiştim belki o yüzden öyle olmuştur. 1 hafta önce de başka bir doktorda vajinal ultrasonda kalp atışlarını görmüştüm.
Rabbim bu hastalıklı havalarda bizi ve bebeklerimizi korusun...

Son düzenleme:

canım kötü denk gelmiş sana..
dr. ayarlamak çok zor yaa
insanın istediği gibi gönlüne yatan bir dr. bulması çok zor
inş iyi bir dr. bulursun canım..
sanırım bende değiştircem dr.umu kalleş karı

bu arada kızlar ben inanılmaz kabızlık çekiyorum yaa
artık ağrı yapmaya başladı bana sinir oluyorum hee
birde benim ki sadece ya deli gibi spor yapınca ya da 4-5 km yol yürüyünce düzeliyor
şimdi de bunları yapamıcama göre yandım ben
len ne zor şu bayan olmak hee

Tesadüfün böylesi:)
Benm randevu öğlen bir buçuktaydı hatta kendisi de biraz rahatsızmış iki gibi geldi

aaaaa-aaaaaaaaa benim randevumda 2 deydi. ikiye doğru oradaydım. bir kut saçlı bir bayan vardı yeni hamile. birde eşiyle gelen biri vardı yeni hamile olarak dikkatimi çeken onlardan birimiydin yoksa?? :))) bu arada ikili testini ne yapacasın neye karar verdin?

Ben daha önce kabızlık neyken bilmezken hamilelikte mahvolmuştum insallah bunda da böyle olmaz... kadın olmak gerçekten cok zor yaaaaa

günaydınlaaaarrr güzel annelerrrr ve miniklerrr...

günaydın bacıııııııımmmmmmmm ve minişiiiii

Arada gidiyo o agri sonra yeniden geliyo... Allahin izniyle bsy olmaz bebislerimiz bizi birakmaz insallah amin :)

Canım hiç korkma, gelip gidiyor o ağrı. Sakın kafana takma olur mu.

ay vallahi içim çok rahatladı çok teşekkür ederim hepinize Allah razı olsun çok şükür diğer belirtilerim var miğde bulantım falan Allahım evlatlarımızı bizlere bağışlasın inşallah

günaydınlar annecikler ve mini kuzuları

sanada çok geçmiş olsun canım gerçekten zor diş ağrısı allah düşmanımın başına vermesin antibiyotikte etki etmiyor hala ağrıyor birde boğazlarım şişti gripte olmuşum başımı omuzlarımda zor taşıyorum arka arkaya hapşuruyorum öksürüyorum yutkunamıyoru. ya benim hapşuruğum çok kuvvetli oluyor bebeğim ne çok korkuyordur ben hapşurdukça zıplıyordur resmen birde antibiyotik enfeksiyonu idrar yoluna mı indirdi anlamadım yanma oluyor sanki enfeksiyon varmış gb ve mantada oluştu ben hasata hamile bir kadınım diyerek ortada dolaşır oldum

rabbim hep güzel heyecanlar yaşatsın yanlız bebek karında nasılsa doğuncada öyle oluyor bayağı hareketli bir bebeiş olacak haberin olsun :)

yaa bende bu sefer göbüş istiyorum ne güzel sen hevesini almışındır
tahmin ederim o gece nasıl zor geçmiştir canım ALLAHtan yine 1 gece ya aylar olsaydı
kafa bulandırmaya gerek yok..

merak etme olucaktır benim oğlumda 6 aylıkken dar eteklerimi giyebiliyordum kimse hamileliğimi anlamıyordu ikincide maşallah 4. ayda karşıdan daha hamieyim die bağırıyordu göbişim şimdi üçüncüde 3 aylığım karnım 8 aylık gb üstelik ben 67 le başladım şuan 65 im

Gunaydinn guzel anneler
Biz haftasonu bebisimizi gorduk 1.83 cm olmus :) doktora gittigim gun 8+0 dim..ama ultrasonda yine fazla cikti iki gun.. Ben hesabi neye gore yapicam Anlamadim valla ?

benimki de 1 hafta arkadan gidiyor.neden acaba anlamadım.heralde geç döllenmedir.cuma günü 7hafta 4 gün gözüktü.crl ise1.28 cm olmuş.canım sıkıldı ama doktor olabilir bir hafta oynar dedi.ben neye göre bebişimin haftasını bilicem anlamadım ya...heralde zamanla kendi zamanını yakalar inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…