2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba bugün işlerden fırsat bulup giremedim.. tablo olayında biraz karışıklık oluyor çünkü mesaj düzenleme butonu bir süre sonra kaybolduğu için.. sanırım kaybolmaması için ilk mesaj olması yani konunun benim olması gerek..
kazene mesaj attım ilgilenir okuyunca..
eğer bilen bir arkadaş varsa oda yardımcı olabilir öpüyorumm sizlerii..
bir aan önce şu topiği rayına oturtalımm:KK1:

kızlar merhaba bugün işlerden fırsat bulup giremedim.. tablo olayında biraz karışıklık oluyor çünkü mesaj düzenleme butonu bir süre sonra kaybolduğu için.. sanırım kaybolmaması için ilk mesaj olması yani konunun benim olması gerek..
kazene mesaj attım ilgilenir okuyunca..
eğer bilen bir arkadaş varsa oda yardımcı olabilir öpüyorumm sizlerii..
bir aan önce şu topiği rayına oturtalımm:KK1:

Canım kazen sana konuyu devreder anca öyle olur tablo, herkes sana özelden mesaj atsın diğer türlü sana zor olur sayfa sayfa okumak zorunda kalırsın:)

yas 24 sat 10.11.2013 bdt 18.08.2014
Rabbime sukurler olsun:KK16:
bende anne olucam canimda bir can buyutucem
cok guel duyqu yarin kan vericem
yine gelicem araniza
9 ay benden cekeceginiz var:KK1:
Rabbim evlatlarimizi korusun :KK16:

hoş geldin canım:) amin.

yas 24 sat 10.11.2013 bdt 18.08.2014
Rabbime sukurler olsun:KK16:
bende anne olucam canimda bir can buyutucem
cok guel duyqu yarin kan vericem
yine gelicem araniza
9 ay benden cekeceginiz var:KK1:
Rabbim evlatlarimizi korusun :KK16:

çok sevindim canım ya hayırlı olsun süper bi haber bu :KK66:

Dualarımız seninle canım,
Mutlaka başka bir dr ye git, emin ol iyice, bird kan testi yaptır 2-3 gün arayla, hcg değerinin artarak gitmesi gerekiyormuş, o da referans olur, ki doktor bunları istemiş olmalı senden, istemedi mi ?

istedi tabiki kan testide yaptırdım geçen salı günühcg 1975,7 çıktı.aslında 2 gün sonra gel dedi. ama ablam 2 çocuk annesi olarak mutlaka ilk aralar farklı doktorlara git dedi.çünkü bazı doktorlar yanıltabiliyor dedi. bende ilk önce devlet hastanesine gitmiştim çünkü evim çok yakındı. şimdide konya medicanada iyi bir doktor buldum. Rabbim kısmet ederse salı günü oraya gideceğim.her şey Allahtan canım :) :)

ya aslında ben gittim bu topikden de sanki gelicem gibi :44::44: bat 6 aralıkdı ama ben 3-4 aralık gibi bekliyodum 27 günde bir oluyorum çünkü..2 gün kala test negatif çıktı... bende hala yapmadım biraz daha beklicem...baş dönmem arttı , bel ağrım,koku hassasiyetim var vs..kim bilir bir kaç güne gelirim hayırlısıyla aranıza...:emir_bebek:

Merhaba kızlar,
Allah nasip ederse bende ağustos 2014 annesiyim.Hepimize sağlıklı,mutlu,hayırlı bir hamilelik süreci diliyorum.Allah yardımcımız olsun,bizleri korusun...:KK16::KK16:
çokkk sevindim tatlımm kocaman tebrik ederim sağlıklıca ve vaktinde kucaklaman dileğiyle :KK52::KK49::emir_bebek::nazar: bu arada çok pis kız hissediyorumm haberim olsun cinsiyet öğrendiğinde :KK9::KK16:

tüm dualarım sizler içinde geçerli arkadaşlar hepinizin bol keyifli sıkıntısız gebelik geçirmenizi dilerim vaktinde ve sağlıklıca kucaklayın inşallah :emir_bebek::nazar::KK16::KK55:

ya aslında ben gittim bu topikden de sanki gelicem gibi :44::44: bat 6 aralıkdı ama ben 3-4 aralık gibi bekliyodum 27 günde bir oluyorum çünkü..2 gün kala test negatif çıktı... bende hala yapmadım biraz daha beklicem...baş dönmem arttı , bel ağrım,koku hassasiyetim var vs..kim bilir bir kaç güne gelirim hayırlısıyla aranıza...:emir_bebek:

Allah gönlüne göre versin inş. hayırlısıyla sende hamilesindir ve buraya dahil olursun en kısa zamanda:)

kızzlar uzun uğraşlar sonucu tablomuzu oluşturdum..
1 buçuk saattir uğraşıyorum kızlar dün oluşturduğumuz tablo olmadı..
bide daha kapsamlı olsun demiş bir arkadaş beklentilere cevap versin istedim..
kaçıncı bebiş bölümü ekledim isteyen yazabilir düzenlerim..
atladıklarım gözden kaçırdıklarım varsa tekrarlasın lütfen birden olunca herkesi kaydetmek zor oldu
yazarsanız hemen eklerim..
gebelik durumu, ikizmi tek gebelik mi bunu belirtmek için..
bu kadar şimdilik hadi hayırllı uğurlu olsun hepiciğimizee öpüyorum :KK54:

bu arada kaydettiklerimin içinde bitane Bursa da olan yok :KK57:
ama izmirden var hilaltuğ :KK16: bende İzmir liyim hemşom :))
Bursa ya gelin geldim inş Bursa dan da gelenler olur topiğe :))

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 22-08-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Anne Adayı:KK49:Yaş
B.D.T.
Gebelik Durumu
Cinsiyetimiz:KK69:
aycaaaaaaa24Bursaikinci03.11.201310.08.2014
Kays_29Ankara01.11.201308.08.2014
Elt27Ağrı01.11.201308.08.2014
Hilaltuğ29İzmir31.10.201307.08.2014
diğeryarim25Konya24.10.201301.08.2014
Halozzy29İstanbul31.09.201307.08.2014
Silentgirl892402.10.201310.08.2014
Serçem892410.11.201318.08.2014
pearl848727İstanbul29.10.201306.08.2014
Tepeler30İstanbul29.10.201305.08.2014
Işıl25İstanbul09.11.201317.08.2014
hazan8627İstanbul29.10.201306.08.2013
benide eklerseniz sevirim tdt 05-08-2014

hayırlısı olsun canım sağlıklı olsunda :).ama çok heyecan var bende.doktora girerken sanki kpss sınavına girermişim gibi kalbim atıyor. rabbim herkese en hayırlı şekilde yaşatsın bu duyguyu..:KK49::KK54:

amin, heyecanlar bitmez:)

inşallah hamilesindir

arkadaşlar merhaba ben bu forumda pekte iyi değilim topik nedir acaba?

yani bu konu topik oluyor 2014 ağustos anneleri topiği:)

atladıklarım gözden kaçırdıklarım varsa tekrarlasın lütfen birden olunca herkesi kaydetmek zor oldu
eline sağlık canım ben özelden yazmıştım sana kolay olsun diye:) görmedin heralde

Sat: 25 ekim
Bebek: ikinci
BDT: 2 ağustos

Canım birde beklenen doğum tarihine göre sıralasan:KK16:

X