2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

KULLANICI ADI:KK49:
SON ADET TARİHİ
BDT
CİNSİYETİ:KK69:
aycaaaaaaa24Bursa03-11-201308-10-2014

kızlar sağolsun gurbet güzeli arkadaşımız sayesinde ben tabloyu hazırlayabildim
herkes tablodaki istenen bilgileri yazsın ben kaydedeyim :))

Hazan86. 27. Istanbul. 29.10.2013.06.08.2014

Acaba ikizleri ayrica belirtsek mi? Birkac tane ikiz vardi galiba?

Bir de 2012 agustos anneleri basliginda daha kapsamli bir tablo vardi, biraz daha detay eklesek mi acaba?

:KK49::KK49::KK49: merhaba selamlar ağustos anneleri :) ya benim ya 31 temmuz yada 01 ağustos çıkıyor doğum tarihi..bende ağustosa gelim dedim :) bende 2 hafta önce idrar testinde pozitif çıktı.. ama ilk gebelik olunca hemen 1 hafta sonra doktora gittim yani geçen hafta salı. küçük bir kese görünüyor dedi. salı günü başka bir doktora gideceğim. dua edin kızlar bir sorun çıkmaz inşallah :)

:KK49::KK49::KK49: merhaba selamlar ağustos anneleri :) ya benim ya 31 temmuz yada 01 ağustos çıkıyor doğum tarihi..bende ağustosa gelim dedim :) bende 2 hafta önce idrar testinde pozitif çıktı.. ama ilk gebelik olunca hemen 1 hafta sonra doktora gittim yani geçen hafta salı. küçük bir kese görünüyor dedi. salı günü başka bir doktora gideceğim. dua edin kızlar bir sorun çıkmaz inşallah :)
Dualarımız seninle canım,
Mutlaka başka bir dr ye git, emin ol iyice, bird kan testi yaptır 2-3 gün arayla, hcg değerinin artarak gitmesi gerekiyormuş, o da referans olur, ki doktor bunları istemiş olmalı senden, istemedi mi ?

Az once tuvalette peceteye kahverengi akinti geldi bende de. Devami gelmedi. Doktoruma sordum yerlesme kanamasi olabilecegini yine de bugun dinlenmemi soyledi :KK43: cok korktum insallah onemli bir sey yoktur ve bebisim bana tutunmaya calisiyordur:KK43:

Canım inşallah dinilenince geçmiştir leke kırmızı olmadığı sürece sorun yok rahat ol

keşke yapabilsem yapardım şimdiye kadar canım yaa
bilmiyorum ki:KK50:

tatlım benim inş yerleşme lekesidir..
yat bacaklarını yukarı dik..
ve bol bol dinlen su iç..
canım anladım düşünmen yeter:)
Slm arkadaşlar,öncelikle buradaki hamile arkadaşlarımın yavrularını sağlıkla kucaklarına almalarını,hamile kalmak isteyenlerin de hayırlı bir şekilde en kısa zamanda hamiş kalmalarını diliyorum...Ben de büyük ihtimal Ağustos annesi olacağım:)
hayırlı olsun hoş geldin:)
Merhaba kizlar :)
Bugun 5+4 te bebisimizin kesesini gördük çok şükür :) rabbim herkese nasip etsin insallahh :)

gözün aydın canım darısı pıt pıtlara:)

kızlar sağolsun gurbet güzeli arkadaşımız sayesinde ben tabloyu hazırlayabildim
herkes tablodaki istenen bilgileri yazsın ben kaydedeyim :))

eline sağlık canım istersen özelden yazalım sana gözünden kaçmamış olur:)

hoş geldin aramıza ilkler gününü bile geçirir erkekse özellikle:)

yas 24 sat 10.11.2013 bdt 18.08.2014
Rabbime sukurler olsun:KK16:
bende anne olucam canimda bir can buyutucem
cok guel duyqu yarin kan vericem
yine gelicem araniza
9 ay benden cekeceginiz var:KK1:
Rabbim evlatlarimizi korusun :KK16:

Son düzenleme:
Tebrik eden bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum :) hepimiz güzel sağlıklı bi 9 ay geciririz inşallah ve bebislerimizi sağlıkla kucagimiza alırız :)

X