2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

he sen 2000egöre hesaplıyorsun bende 2000 bidiğeri 4000olmalı
bidiğeri4000nin 2 katı 8000gibi olmalı diye hesap ediyorum
5+3üm bugün kese ve yolksac de gözüktü.ama kan değeri?
senin sat kaç keseyi gördünmü

bizde 18 inde gitcez inşaallah sat ne zamandı senn canım?

benim sat 3 kasım kızlar.. aslında ben kimyasal gebelik yaşadım .. hemen gebe kaldım..
ben ne kadar geç gidersek okadar iyi diye düşünüyorum
çünkü alttan muayene istemıyorum
ama anormal durum varsa hemen gidilmeli ALLAH korusun kanama falan..

canımm seni başka bi topikte gördüm tesadüfen ve takvimini de gördüm :nazar::nazar::nazar::nazar: masallah suphanallah hayırlı uğurlu olsun :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar: Rabbim tamamına erdirsin canım,görünce çook sevindim :KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederim canım benim :)) ALLAH hepimize yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin..

merhaba bende 2014 ağustos annesi olacam inş.
daha önce kasım 2011 annesiydim şimdi 2 yaşında bir prensesim var:KK16:

hg cnm hayırlı olsun yeni bebişin sağlıkla kucağına alırsın inş :)) belki bu sefer bi prens gelir :emir_bebek:

herkese günaydın.bugün moralim bozuk yardımınıza ihtiyacım var.dün akşam eve gittiğimde çok çok az pembe leke gördüm.sabah da kahverengi bi leke vardı.telaşlandım açıkçası ama henüz doktora gitmedim.korkmalı mıyım:KK43:(

canım telaşlanma ama yinede dr. a git bence için rahat etsin..

herkese günaydın.bugün moralim bozuk yardımınıza ihtiyacım var.dün akşam eve gittiğimde çok çok az pembe leke gördüm.sabah da kahverengi bi leke vardı.telaşlandım açıkçası ama henüz doktora gitmedim.korkmalı mıyım:KK43:(

yerleşme lekesi olabilir am ihmal etmemek lazım sadece kahve lekeyse sorun yok ama renk kırmızılaşırsa sorun var içinin rahat etmesi için pazartesiyi bekleme bence tedbir iyidir

merhabaaa...
eğer bebişim bi sürpriz yapmazsa bende ağustos annesiyim

hoş geldin hayırlı olsun

Az once tuvalette peceteye kahverengi akinti geldi bende de. Devami gelmedi. Doktoruma sordum yerlesme kanamasi olabilecegini yine de bugun dinlenmemi soyledi :KK43: cok korktum insallah onemli bir sey yoktur ve bebisim bana tutunmaya calisiyordur:KK43:

Tatlım normalde adet görmen gereken zamansa ve lekelenmeden öteye gitmediyse korkma, benimde adet günümde lekelenme oldu pet kullanmıştım hasta oluyorum diye, bebiş kendine yer beğeniyo

inş. canım bişey çıkıcağını sanmıyorum ufak bi lekelenmeyle ama, hepimizde biliyoruz lekelenme düşük tehlikesi oluyor en azından vitamin verir belki progestan verir önlemini almış olursunz...

yerleşme lekesi olabilir am ihmal etmemek lazım sadece kahve lekeyse sorun yok ama renk kırmızılaşırsa sorun var içinin rahat etmesi için pazartesiyi bekleme bence tedbir iyidir

canım telaşlanma ama yinede dr. a git bence için rahat etsin..

hepinize tşkler.tavsiyelerinize uyup doktora gidicem.sonuçları yazarım.iyi ki varsınız.herkese herşey anlatılmıyo malum.önümüzdeki 9 ay sizlerle daha rahat geçecek inş. :) :KK16: :KK16: :KK16:

Canım sen tablo yapabiliyorsan konuyu devralsan listemizi yapsan

keşke yapabilsem yapardım şimdiye kadar canım yaa
bilmiyorum ki:KK50:

Az once tuvalette peceteye kahverengi akinti geldi bende de. Devami gelmedi. Doktoruma sordum yerlesme kanamasi olabilecegini yine de bugun dinlenmemi soyledi :KK43: cok korktum insallah onemli bir sey yoktur ve bebisim bana tutunmaya calisiyordur:KK43:

tatlım benim inş yerleşme lekesidir..
yat bacaklarını yukarı dik..
ve bol bol dinlen su iç..

Slm arkadaşlar,öncelikle buradaki hamile arkadaşlarımın yavrularını sağlıkla kucaklarına almalarını,hamile kalmak isteyenlerin de hayırlı bir şekilde en kısa zamanda hamiş kalmalarını diliyorum...Ben de büyük ihtimal Ağustos annesi olacağım:)

Merhaba kizlar :)
Bugun 5+4 te bebisimizin kesesini gördük çok şükür :) rabbim herkese nasip etsin insallahh :)

hg cnm hayırlı olsun yeni bebişin sağlıkla kucağına alırsın inş :)) belki bu sefer bi prens gelir

hb teşekkür ederim .ilkinde içime kız olacak gibi geliyordu kız oldu.şimdide erkek gibi geliyor bakalım hayırlısı ve sağlıklı olsun yeter.

KULLANICI ADI
ANNENİN KAÇINCI BEBEĞİ
BEKLENEN DOĞUM TARİHİ
CİNSİYET ve BEBEGIN ISMI
KESİN DOĞUM TARİHİ
BEBEK DOGDU

Slm arkadaşlar,öncelikle buradaki hamile arkadaşlarımın yavrularını sağlıkla kucaklarına almalarını,hamile kalmak isteyenlerin de hayırlı bir şekilde en kısa zamanda hamiş kalmalarını diliyorum...Ben de büyük ihtimal Ağustos annesi olacağım:)

Merhaba kizlar :)
Bugun 5+4 te bebisimizin kesesini gördük çok şükür :) rabbim herkese nasip etsin insallahh :)

hg kızlar :) ALLAH sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

hg cnm hayırlı olsun yeni bebişin sağlıkla kucağına alırsın inş :)) belki bu sefer bi prens gelir

hb teşekkür ederim .ilkinde içime kız olacak gibi geliyordu kız oldu.şimdide erkek gibi geliyor bakalım hayırlısı ve sağlıklı olsun yeter.

inş canım hayırla sağlıkla :))

X