2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ah canım sadece iş yapma değil ki.. İnsanın yanında biri olması bile çok güzel. Sevdiklerinden uzakta, yalnız olmak çook zor

Orasi oyle tabiki ama.. yakininda olup yanliz olmakta cok zor.. biz baya kopuguz ailemle.. esimin ailesi de oyle.. cok kalabalik gibi gozuksede o kalabaligin icinde yanliziz neyseki yakinda iki tane melegim geliyor.. onlar arkadaş olucak bana

Orasi oyle tabiki ama.. yakininda olup yanliz olmakta cok zor.. biz baya kopuguz ailemle.. esimin ailesi de oyle.. cok kalabalik gibi gozuksede o kalabaligin icinde yanliziz neyseki yakinda iki tane melegim geliyor.. onlar arkadaş olucak bana

Oooo ikiz mi hem dee Allah sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah canım artık hiiç yalnızlık çekmezsin

Teyzoşları oğluşum bugün sabah çok hareketliydi bende kayıt ettim..
Maşaallah demeyi unutmayın..

:13:
[video=youtube_share;U5pn3dg55UQ]http://youtu.be/U5pn3dg55UQ[/video]

Son düzenleme:

hey maşaallah annesi maşallah....
benim bebişimde bu kadar hareketli olduğu zamanlar oluyor ama senin bebiş kadar olmadı hiç....

merhabalar arkadaşlar uzun zamandır giremediğim için çok fazla takip edemedim,sanırım bazı arkadaşlarımız doğum yapmış hepsinin gözü aydın sağlık sıhhat versin Rabbim,belki konuşulmuştur bilemiyorum ama doğum hikayeleri anlatılan bi topiğimiz yok sanırım yada varsa ben bilmiyorum , çok merak ediyorum arkadaşların doğum hikayelerini,inşaallah sağ salim darısı başımızaaa

Kızlar merhabalar doktordan geliyoruz şimdi. Sabahtan beri kasıklarımda ara ara gelen bi ağrı vardı bi de biraz baskı hissediyodum. Doktorumu aradım 35+5 im şu anda gel hemen nst ye bağlayalım dedi. Gittik nst de düzenli ağrı çıktı 0-100 arası gelip gitti ağrılar. Sonra alttan kontrol etmek istedi baktı açılmam yokmuş. Bu arada çatı muayenesinden çok korkuyordum o kadar da kötü bişi değilmiş kızlar sizin de merak ettiğinizi biliyorum.

Benim doktorum normalde çok rahat tiplerden, salı günü kontrolüm vardı, sen pzt gel dedi hatta yarın ağrın olursa yarın gel dedi. Her an gelebilir bebek ama küçük değil engellemek için iğne falan yapmıcam dedi. Bi yandan da zamanını da bekleyebilir dedi. Çok telaş yaptım çıktım ağladım. Şu an sakinledim şükür. Arada yine ağrım oluyo aynen devam. Çok panik içindeyim:18::18::18:

Canım benim bence hiç üzme kendini çok şükür35 bitmek üzere inşallah bebeğin gelişimini tamamlamışki doktor doğumu engellemeyeceğini söylemiş bak.. Allah yardımcın olsun.. Allah sağlıkla seni evladına kavuştursun..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay maşalah.. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.. Pek şeker yiğenimiz..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…