2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim bence hiç üzme kendini çok şükür35 bitmek üzere inşallah bebeğin gelişimini tamamlamışki doktor doğumu engellemeyeceğini söylemiş bak.. Allah yardımcın olsun.. Allah sağlıkla seni evladına kavuştursun..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amin canım hepimizi inşallah. Kendimi garip hissettim sizinle paylaşmak istedim yazdığımdan beri biri cevap yazsa diye bekliyorum. Çok teşekkür ederim cevabın için, İçimi öyle bi rahatlattın ki anlatamam

Amin canım hepimizi inşallah. Kendimi garip hissettim sizinle paylaşmak istedim yazdığımdan beri biri cevap yazsa diye bekliyorum. Çok teşekkür ederim cevabın için, İçimi öyle bi rahatlattın ki anlatamam

Ah kıyamam ben sana😊canım benim Allah korusun Dr gelişiminde bi sıkıntı görse iğne ilaç desteği verirdi demekki bi sıkıntısı yok.. Benim bi arkadasım 2 gün önce normal doğum yaptı ama doktoru tam 2 haftadır doğumun gelecek diyip duruyordu ona onun da açılması yoktu ama bebek aşağıdaydı ve sancı da gözüküyordu ama 2 hafta o şekilde kaldıktan sonra bebek geldi. Bakalım seninki şe en hayırlı zaman da gelir inş.. Allah yardımcın olsun.. Allahım kimseyi o dar yolda bırakmasın bizi de inşallah..

Ay maşalah.. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.. Pek şeker yiğenimiz..

Aminn Teyzesi :KK19::KK19:

Gelmez gibi gördüğümüz onca aylar haftalar geçti..
Sonunda final ayına veya haftalarına geldik..

İçimizde farklı binbir duygu ile bekliyoruz..

Herhalde artık son günlerde düşünmekten bu hallere geldik..:KK52::KK52:

Kızlar merhabalar doktordan geliyoruz şimdi. Sabahtan beri kasıklarımda ara ara gelen bi ağrı vardı bi de biraz baskı hissediyodum. Doktorumu aradım 35+5 im şu anda gel hemen nst ye bağlayalım dedi. Gittik nst de düzenli ağrı çıktı :KK43: 0-100 arası gelip gitti ağrılar. Sonra alttan kontrol etmek istedi baktı açılmam yokmuş. Bu arada çatı muayenesinden çok korkuyordum o kadar da kötü bişi değilmiş kızlar sizin de merak ettiğinizi biliyorum.

Benim doktorum normalde çok rahat tiplerden, salı günü kontrolüm vardı, sen pzt gel dedi hatta yarın ağrın olursa yarın gel dedi. Her an gelebilir bebek ama küçük değil engellemek için iğne falan yapmıcam dedi. Bi yandan da zamanını da bekleyebilir dedi. Çok telaş yaptım çıktım ağladım. Şu an sakinledim şükür. Arada yine ağrım oluyo aynen devam. Çok panik içindeyim:18::18::18:

canım üzme kendını ısallah bızde o gunlerı goruruz hep tedırgınım..36 haftada dogan bebekler dogumu beklenen normal bebekler oluyor..erken dogum olarak bıle gorulmuyor..bu topıkte 29.haftasında doguran var :) defne bebek hayata sımsıkı tutundu ısallah daha da ıyı olucak.umutsuzluga dusme üzülme..

Kızlar merhabalar doktordan geliyoruz şimdi. Sabahtan beri kasıklarımda ara ara gelen bi ağrı vardı bi de biraz baskı hissediyodum. Doktorumu aradım 35+5 im şu anda gel hemen nst ye bağlayalım dedi. Gittik nst de düzenli ağrı çıktı :KK43: 0-100 arası gelip gitti ağrılar. Sonra alttan kontrol etmek istedi baktı açılmam yokmuş. Bu arada çatı muayenesinden çok korkuyordum o kadar da kötü bişi değilmiş kızlar sizin de merak ettiğinizi biliyorum.

Benim doktorum normalde çok rahat tiplerden, salı günü kontrolüm vardı, sen pzt gel dedi hatta yarın ağrın olursa yarın gel dedi. Her an gelebilir bebek ama küçük değil engellemek için iğne falan yapmıcam dedi. Bi yandan da zamanını da bekleyebilir dedi. Çok telaş yaptım çıktım ağladım. Şu an sakinledim şükür. Arada yine ağrım oluyo aynen devam. Çok panik içindeyim:18::18::18:

Canım bende bugun doktora gıttım. ne kasık agrım vardı ne baskı nst dede hıc bırsey cıkmadı ama bebegın bası cok asagıda dıye hem pruloton depot ıgne yazdı hemde akcıger gelıstırıcı ıkısnıde oldum. bende cok panık olmustum önlem olsun dıye sanırım yaptı doktor. bende cok telas yapmıstım agladım bır ton. ama onlar ne zaman geleceklerını bılıyor sanırım cnm hıc telas yapma. Bence ıstırahat etmelısın banada ıstırahat et dedı. canım belın ve kasık agrın olursa acılma olabılır dıye hemen hastaneye gıt cnm allahın ıznıyle hiç bişey olmaz, iççini ferah tutcanım benım...

Teyzoşları oğluşum bugün sabah çok hareketliydi bende kayıt ettim..
Maşaallah demeyi unutmayın..

:13:

Hey maşallah maşallah, seninki içeride böyleyse dışarıda nasıl olacak kimbilir:KK9::KK9: Bende benimkini hareketli sanıyordum, gerçi biz daha gerideyiz 35'e gelince bizimde böyle olurmu ki? Tekrar maşallah annesi nazar değmesin :nazar::nazar:

Canım hayırlısı olsun, doktor iğneye filan gerek yok diyorsa yavrucak iyi durumda demek ki. :nazar:Sıkma canını stres erken doğumu tetikleyebilir. Güzelce hastane için gerekli olan herşeyini hazırla. Ağrılarına dikkat et ama kendini çok kaptırma. Panik yapmanın sana faydası yok biliyorsun. Tüm bebekler 40. haftada doğacak diye birşey yok seninki de erkenci olabilir, yada erkenden geliyorum der ama gelmez kereta belli mi olur işleri?:KK16::KK16:

Yalnız ağrıların varsa her ihtimale karşı evde yalnız kalma derim ben. Var mı eşinden başka kimse? Anne, kardeş, kaynana :-)37:)? Yada sevdiğin bir arkadaş komşu yakınlarda? Mahallenin taksisinin numarasını da öğren (ben öğrendimde sanki :KK37:) Gerçi bebişler genelde sabaha karşı gelmeyi seviyor, o zamanda eşin evde olur zaten. Ay ne çok mesele yaptım hastaneye gitme işini :KK1::KK1: (Benim hastane uzakta biraz, stres yapıyorum ondan herhalde :KK1::KK1:)

İyi olacak herşey, pozitif düşünelim. Evrene olumlu mesajlar gönderelim. :KK9::KK9:

Evet uzun zamandır ilk defa dondurma yedim (diyabetti ama çok güzeldi) ondan enerjik hissediyorum kendimi :KK52::KK52:

Rabbim yardımcımız olsun..
Aynı endişeleri doktoruma sordum..
Bana merak etme..
Ama bebek gelirse ona HOŞGELDİN deriz dedi..

İçim çok rahatladı..

Hey maşallah maşallah, seninki içeride böyleyse dışarıda nasıl olacak kimbilir:KK9::KK9: Bende benimkini hareketli sanıyordum, gerçi biz daha gerideyiz 35'e gelince bizimde böyle olurmu ki? Tekrar maşallah annesi nazar değmesin :nazar::nazar:

İyi olacak herşey, pozitif düşünelim. Evrene olumlu mesajlar gönderelim. :KK9::KK9:

Evet uzun zamandır ilk defa dondurma yedim (diyabetti ama çok güzeldi) ondan enerjik hissediyorum kendimi :KK52::KK52:

Amin Güzel Teyzesi.. :KK1::KK1:sağlıkla büyüsünlerde başka birşey istemiyor insan..:KK31:

Dip Not:Oğluşum pek bir action.. :p
Yandı babişkosu yandı.. :KK36::KK36:

Ah kıyamam ben sana😊canım benim Allah korusun Dr gelişiminde bi sıkıntı görse iğne ilaç desteği verirdi demekki bi sıkıntısı yok.. Benim bi arkadasım 2 gün önce normal doğum yaptı ama doktoru tam 2 haftadır doğumun gelecek diyip duruyordu ona onun da açılması yoktu ama bebek aşağıdaydı ve sancı da gözüküyordu ama 2 hafta o şekilde kaldıktan sonra bebek geldi. Bakalım seninki şe en hayırlı zaman da gelir inş.. Allah yardımcın olsun.. Allahım kimseyi o dar yolda bırakmasın bizi de inşallah..

Valla içim rahatladı ya evet gelişimi zaten iyi gidiyodu bebeğimin bizimki de 2 hafta beklese sonrasını hiç düşünmicem:26:

Canim merak etme 35haftalik olmuş ne mutlu size yalnız başka topiklerde okuduğuma göre böyle nts de sancı çıkanlarda bazen hemen olmuyor merak etme. ..sen moralini bozma Canım benim

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canım üzme kendını ısallah bızde o gunlerı goruruz hep tedırgınım..36 haftada dogan bebekler dogumu beklenen normal bebekler oluyor..erken dogum olarak bıle gorulmuyor..bu topıkte 29.haftasında doguran var :) defne bebek hayata sımsıkı tutundu ısallah daha da ıyı olucak.umutsuzluga dusme üzülme..

Haklısın canım ya ben bişi çıkmıcak diye o kadar emin gittim ki doktorun söylediklerini duyunca şok oldum ama atlattım şimdi gelcekse de sağlıkla gelsin inşallah

Teyzoşları oğluşum bugün sabah çok hareketliydi bende kayıt ettim..
Maşaallah demeyi unutmayın..

:13:
[video=youtube_share;U5pn3dg55UQ]http://youtu.be/U5pn3dg55UQ[/video]

Masallh yavruna zor duruyor.orada:KK66:)
Benim kuzenim.iki.dogum yapti karninda hareketli olan dogunca coook sakin oldu.bi tekme bile atmayan hiperaktif otesi:KK66:))
Rabbim saglikli evlatlar nasip etsin hrpimize

Canım bende bugun doktora gıttım. ne kasık agrım vardı ne baskı nst dede hıc bırsey cıkmadı ama bebegın bası cok asagıda dıye hem pruloton depot ıgne yazdı hemde akcıger gelıstırıcı ıkısnıde oldum. bende cok panık olmustum önlem olsun dıye sanırım yaptı doktor. bende cok telas yapmıstım agladım bır ton. ama onlar ne zaman geleceklerını bılıyor sanırım cnm hıc telas yapma. Bence ıstırahat etmelısın banada ıstırahat et dedı. canım belın ve kasık agrın olursa acılma olabılır dıye hemen hastaneye gıt cnm allahın ıznıyle hiç bişey olmaz, iççini ferah tutcanım benım...

Tamam canım ben telaştan ne yapmam gerektiğini sormadan geldim istirahat ediyim o zaman. Pzt gidince de herşeyi soriyim ciğer geliştiriciden falan hiç bahsetmedi çünkü

Sabah tan aksam 9 a kadar tek damla bile idrar yapamadim yuzum elim ayagim sismeye basladi doktora gittik nst de sanci cikti bebegin kafasi asagida dedi sonda ile idrar torbami bosalttilar eve yolladilar idrar yapamama cok kotuymus

allah ikinizide korusun sağlık versin içini ferahlatacak dualar oku çok şükür doktorunda olumlu konuşmuş hem de oldukça ilgili ve güvenilir görünüyor çok şanslısın doktoruna güven

X