2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bnmde aklıma gelmedi değil yaniii bende hiç kutlayamadım okulda haziran sonu doğum günüm.. olsun yazlık arkadaşlarıyla kutlarlar

ya evet sercem ortalarda yokkk merak ettim bende inşallah herşey yolundadr :18::18:

ayyy canım benimmmm çok sevindimmm hadi bakalım minnoşu görmüşsün darısı başıma
kıpırdanıyo muyduu? aayyyy yaa maşallahhh allahımm
vallahı guselım hareket halındeydı yaklastırdı doktor kucuck bısı mm soledı ama unuttum ultrason annemın cantasında kaldı :)
kucuck ayy fasulyemm dedım yok daha fasulye yok ancak mercımek tek tas tası kadar dedı yerım onu dedım
darısı basınıza aradaşlar 1 ay sonra gorcem ancak 12 haftalıktan sonra bır bebege benzemeye baslıyo

ayyy tektaşını taktın yani maşallahhhh ahahahaha süpermişşş walla yarın olsun hemen bende hayırlı haberlerle geliyim kızlarrr...
12 hafta demek.. zaman geçmio sanki ama yaa bekleyince zor oluo yaniii hemen insan görmek istio bebeğini...
acaba kime benzicek çok meraktayımmm yaa inşallah bana benzer ahahhahahahha

Eltim de hamile, aramızda 1 hafta ya var ya yok. Ama o tüm hamilelik belirtilerini yaşıyor Tansiyonu 6'ya 4'müş. Bayılıp duruyor sürekli. Kusmaktan yemek yiyemiyormuş. Şiddetli baş ağrısı var. İnanılmaz ağır bir hamilelik geçiriyor

Ben yarın doktorun söylediği vakte göre 8+0 olacağım, şükürler olsun hiçbir belirtim yok. Karnım şişmeye başladı azıcık, pantolon düğmelerimi açmaya başladım. Cumartesi kontrolüm var, heyecanla o günü bekliyorum :)

hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş.

benimde görümcemle bir hafta var aramda :) bakalım hangimiz önce doğurcaz. ya be 67 le başladım 65 e düştüm ama pantolonlar daraldı anlamadım vucudum su mu topluyor ki

arkadaşlar ben de 24 aralıkta hamıle olduğumu ögrendım, bat a 5 gün kala hcg degerım 15 cıktı progesteron degerım ıse 50. siz nasıl degerlendırrırsınız ? bugun tekrar kan verdım artış mıktarına bakılacak. progesteron 50 nasıl bır değer doktorum ıyı dedı gercı allaha sukur. değerleri benım değerlerime yakın çıkan arkadaşlar var mı ? sevgiler

merhaba arkadaşlar benim kahverengi kanamam oldu bi anda o kadar üzüldüm ki bebeğimi düşürdüm diye düşündüm sonra acilen doktora gittik keseyi gördük.. alttan bakarak bebeğim kalp atışlarını da gösterdi bebeğim düşmemiş ve kahverengi akıntıların çogu kadında olabileceğini söyledi sizde de oldu mu?

Kızlaarrrr yılbaşı programınız var mı? biz arkadaşlarla dışarda bi yemek yerizz sora eve gelir kağıt oynar falan takılırız dedikkk...
varsa farklı planlar örnek olsunnn bekliyorummmmm...

ahahah cılgın gececek o zamanlar hıc gecmesın bıle ısteyeceksın acele etme
kıme benzıycegını bende cok merak edıyodum ultrasonda 25 haftadan sonra gayet net anlasılıyo:)
4 boyuta gırersen 20-23 haftalardada renklı resım ve vıdeosunu gayet net goruyosun azcık sabır ılk tekme attıgında kıme bakarsan ona benzermıs ben esıme bakmıstım oglumda aynı oglum babanın kopyası :)) sende aynaya bak :)

öle mi diosun? tamam ozaman yavaş yavaş tadına varalım dicem ama ben çok tez canlı bi insanımdır yani...
ahahaha evet evet attığı anda suratına bakmadannn hoppp aynaya bakim ahahahah hele kayınvalidem falann yanımda olmaz umarım ilk tekme attığında o şokla allah korusun reflexle kaynanama falan bakarım ahahahhahahaa

Hadi bakalım hayırlısı ne güzel :))) benimde bugun 7+1 ama salı ultrasona gore 6+1di seninle aynı zamanlardayız. Beminde bir sonraki kontrol 3 Şubat'ta :)))

Valla ben progesterona takilmamak gerekmis onu öğrendim. Benim progesteron değerim 6 çıkmıştı ve ben hamile kaldım. Simdi 30 civarı ve doktor gayet iyi dedi

ahahahah kaynanı dogurana kadar eve alma o zaman kaynanalara olum
sende mı britus ben o kadar tez canlıyım kı esım sey derdı bana sen cocuk kıme benzıyo dıye 9 ay ıcınde tutamassın ceker cıkarırsın o bebegı derdı harbıden 9 ayını doldurmadı kuzu 38+3 de ole bır suprız yaptıkı bıze anı sancıyla sevgılıler gununde pırtladı kuzum ask bocugum benım buda temmuz sonunu zor cıkartır naha bakta gor ecmel demıstı dersın sabırsın ananın sabırsız evlatları acıl cıkıs kapısını zorluyolar cıkıpta ne etceklerse

evet canım son adet tarıhımız aynı 7 kasım :)
aa oda aynıymıs baksana gec vermısler sankı sen mı o tarıhe ıstedın benım 25 ocakta bı sonrakı

unutmadan kan tahlılı ıdrar tahlılı fılan ıstedı saglık ocagına gıdıcem bı hem hamılelıkten haberdar edeyım hemde onlar yapıosa yaptırayım bakayım ozele bosuna para vermeyelım

Son düzenleme:
karnım zıl calıyo ben gıdıyorm yemeğe operım sızlerı ordanda aıle hemsıreme ugrayayım saglık ocagına

bende 9. haftadayım 6.hatta 7. haftaya kadar ara ara oldu çikolata renginde akıntı gb dr sorun değil olur bazı hamileleiklerde demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…