2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aa sen erken almışsınnn :)

Evet canım :)

Bi an gerçek sandım heeee kötüsünnnnn ��dicektim ne oluyoz ya tırscaktım yani ��

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rüyamda normal doğum yapıyodum hem de evde :) Ama ikizmiş filan bir tanesini doğurdum,sonra dedim ki 'aaaa hiç acımıyomuş,ne kadar kolaymış!' :)
Kafa güzel ya,artık ne rüyalatr ne rüyalar :)

Bu arada ben de birazdan kontrole gidicem.Bu ay nerdeyse hiç kilo almadım.Biraz tırsıyorum:18::18::18::18::18:

Son düzenleme:
İstanbul anadolu yakasındaki arkadaşlar hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz yazarsanız çok sevinirim, bir de doktorunuzun ultrason cihazı 4d ise belirtirseniz sevinirim. Cevaplayanlara şimdiden çok teşekkürler
Herkese hayırlı ve sağlıklı doğumlar

Medical park başar Önal cihaz 4d canım

kadıköy acıbadem baha celal doğana gidiyorum, cihaz 4d ama 4d olmasının fotoğrafı renkli vermek dışında bi esprisi var mı bilemiyorum.

Göztepe medical park dimi? Orayı ben biraz paracı diye duydum ama var mı öyle birşey, bir doktor söylemişti ama kurum doktorumuzdu sanırım

Evet Göztepe medical park hastane ücret konusunda pahalı ama doktorumdan çok memnunum hastane de tertemiz odalar tek kişilik bir de doktorum gereksiz hiçbir test istemiyor örneğin kimi doktorlar ikili testten sonra gerek yoksa bile üçlü dörtlü test de istiyor bizzat tanık oldum ama doktorum öyle degil ilgili istedigim zaman arayabiliyorum insanı sakinlestiriyor kibar ve en önemlisi güvenilir bu arada gereksiz muayeneye de cagirmiyor

Canim ben gecen2 hafta once grip oldum.ates agri hersey vardi doktorumayanamazsan parol veya minoset alabilirsin dedi.bebege gecmez bunlar dedi.korka korka 3 kere ictim gunde bir tane..ama odum koptu bisey olacak diye bebegime..ama ates ve agri daha cok zarar verir diye mecbur kaldim.ama doktoruna sormadan sakin kullanma belki ozel bir durumun vardit

doktorun kim canım? ben orayı ilk 1 ay gittim, daha önce de hamile değilken bikaç kez gitmiştim ama sonra bıraktım. ücretinin hakkını vermiyorlardı ben kendi açımdan konuşuyorum 10'da olan randevuma 11.30'da alınınca ve gerekli gereksiz testlere maruz kalınca bıraktım.

Çok sağol canım, baktım şimdi biraz kendisine, preeklampsi ile ilgili araştırma ve yayını da varmış çok sevindim, bu sebepten kaybı olunca insanın çok tedirgin oluyor, Allah kimsenin başına vermesin.
Ben zaten hem Zeynep Kamile gitmeyi planlıyorum bir de özel de takip olunayım istiyorum. Çünkü araştırdıkça şunu gördüm ki öyle veya böyle her doktor hakkında kimisinin şikayeti olmuş ve onlarda insan ve hata yapabilirler sonuçta, o yüzden tek hekime öylece kendimi teslim edemem ben artık, kendimi bırak bebeğimi mümkün değil edemem.
Sizlerin de az kaldı artık, umarım sorunsuz, zamanında doğumlarınız olur.

doktorun kim canım? ben orayı ilk 1 ay gittim, daha önce de hamile değilken bikaç kez gitmiştim ama sonra bıraktım. ücretinin hakkını vermiyorlardı ben kendi açımdan konuşuyorum 10'da olan randevuma 11.30'da alınınca ve gerekli gereksiz testlere maruz kalınca bıraktım.

ben Yeditepe Üni hastanesine gidiyorum, kozyatağı E'te. genel olarak memnunum ama DR.'um aniden istifa etmiş, hastalarına haber bile vermedi, ben yapı olarak rahat bi insanım dr. dr. gezmeyi yeğlemedim hastane başka bir dr.'a yönlendirdi adamı da sevdim onla dvm ediyorum (bayan doktor takıntım vardı, sanırım yendim) önceki dr.umda bu da Doçent.
Ultrason cihazımız 4D sanırım. görüntü ya da ölçümlerinde sorun yok diye tahmin ediyorum. yalnız bu hastanenin SGK ile anlaşması yok. yani özel sağlık sigortaıs yoksa biraz tuzluya gelebilir...

Ben de maltepedeyim, yakın olur aslında. Şu anda gittiğiniz doktorun ismi nedir acaba?
Ben de doktorum durduk yere beni endişelendirsin istemiyorum, ama bir zahmet bir sorun olduğunda da ne olduğunu idrak etsin. Edemeyecek çok doktor var maalesef piyasada.

Yeditepe'de hastada sorun varsa bunu idrak edemeyecek Dr. yok bence... sizin özel bi durumunuz mu var? bu hastanede gerçekten yakın bir takip söz konusu. tabii kimse yüzde yüz garanti veremez. ben iyi derim, başkası kötü. şimdiki doktorum Doçent Dr. Gazi Yıldırım, gerçekten sıcak kanlı henüz 2 kere görüştük ama insanın içini rahatlatan bir yaklaşımı var. önceki dr.umda çok sevimliydi ama ne oldu bilmiyorum. s

Ben de ağustos annesi olacaktım ama 30 Nisanda ağır preeklampsi nedeniyle ölü doğum yaptım maalesef
Yeni yeni anlıyorum ki 3 hafta boyunca şikayetlerim gitgide artmasına rağmen ikimizi de çok zor duruma soktuktan sonra Çapaya yönlendirdi beni doktorum, durumun ciddiyetini çok geç idrak etti maalesef. Kaderin önüne geçilmiyor, ben bunları yaşamak zorundaydım ve yaşadım ama daha tedbirli olmak istiyorum bundan sonra.
Gazi Yıldırımı da bir araştırayım, teşekkürler

Son düzenleme:

başınız sağolsun büyük geçmiş olsun. Dr. gerçekten önemli, inşallah yeni seçeceğiniz Dr. ve kurum sizi zamanında doğru birşekilde yönlendirir.

başınız sağolsun büyük geçmiş olsun. Dr. gerçekten önemli, inşallah yeni seçeceğiniz Dr. ve kurum sizi zamanında doğru birşekilde yönlendirir.

Çok teşekkür ederim. Allah sağlıkla zamanında bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah sizin de.

Bu arada Anadolu yakasında doktor tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim.

sezaryan epidural oldugunda memnun kalan varmı?
birşey ihssetme gibi bir şey söz konusu dğildir dimi
peki sakinleştiric veriyolarmı
nortmal şarltar tansiyon ve heyecan epidural olsa bile kaldırmaz kalp

ben normal doğumda epidurali düşünüyorum doktoruma danışıcam gittiğimde ama bende tansiyon ve kansızlık vardı bunlar etkenmi acaba olmamasında

Çok teşekkür ederim. Allah sağlıkla zamanında bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah sizin de.

Bu arada Anadolu yakasında doktor tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim.

ben Anadolu ykaasında pendik civarında oturuyorum yüzyıl hastanesi Neslihan şeker tavsiyem ben onda doğum istiyorum aksilik olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…