2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

he daha varmış Ekim annesi senii :)) Ama Eylül olur herhalde büyük ihtimal! teşekkürler sana da hayırlı doğumlar. bi an panik oldum geciktin sandım iyi iyi vakit varken araştırmak gerek.

Canım brüt maaşın 3/2 sini Ziraat bankasına yatırıyorlar doğum izninin bitiminden yaklaşık 1-2 ay sonrasında. Dolayısıyla maaşın tavan rakamı geçmiyorsa net ücretin ile neredeyse aynı oluyor.

Brüt maaşın 3/2'si iyiymiş :)
3/3'ü olsa daha iyi olurdu tabi :))
Ama doğum izni bittikten 1-2 ay sonra yatması kötü. Önce yatırsalardı masraflarımızı karşılardık. Yani doğumdan sonrasına kadar maaşsız kalıyoruz anlaşılan.

Allah yardımcınız olsun canım çok zor bir dönemden geçiyorsunuz inşallah sağ salim atlatacaksınız bunuda. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip eder inşallah

Insallah kizlar amin sag olum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

he daha varmış Ekim annesi senii :)) Ama Eylül olur herhalde büyük ihtimal! teşekkürler sana da hayırlı doğumlar. bi an panik oldum geciktin sandım iyi iyi vakit varken araştırmak gerek.

Doğumum 1 ekim ama dediğin gibi büyük ihtimal eylül olur :)))
Eylülün 10'undan sonra bekleyebilirmişiz :) Bu beni çok heyecanlandırıyor. Siz doğum yapın ki sıra bize gelsinn :))))

Amin canim insallah cok sag ol Rabbim seni ve bebegini de korusun allah bagislasin canim evet dedigin gibi onlar daha güçlüler bizden...

Amin Inşallah canim aniden bir sey olmasin kuzum saglikla ciksin insallah. Sizler icin de duaciyim.

1-2 ay sürmeyebiliyor kızlar, benim iş yerindeki arkadaş Amerika'da doğum yaptı düşünün sigortadan para alabilecek mi şüpheliydi yani, geldi 15 gün içinde yatmişti diye biliyorum. kontrol ederiz artık ara ara. bir de dediğim gibi şirketinizle anlaşabilirseniz iyi olur.

Ayaklarim cok şiş kizlar dr a gittim tuzu tamamen kes tansiyonuna dikkat et bebek karninda ölür dedi diger dr 3 hafta geri diodu bu dr 1 hafta geri dedi ultrason ölçümünde. kan ve idrar tahlili verdi nst ye girdim ilk defa 5 te sonuclarini alcam bakalim.ne dicek

Evet aslında anlaşılabilir.. Öncesinde paraya çok ihtiyaç olacaktır. Gerçi sonradan da lazım olur, ilaç gibi gelebilir :))

geçenlerde bahsetmiştim böbreğimde büyüme var her an ameliyat olabilirim diye.
büyüme hat safhaya ulaşmış yarın ameliyat oluyorum. basit bir operasyon diyor dr um. anestezi alamayacağım azcık zor olcak sanırım.
erken doğumu tetikleme ihtimali var. zaten bunca zaman bekleme nedenimiz bebeğin 32. haftayı görmesiydi. bu yüzden kadın doğumda yatıcakmışım. doğum çantamı da hazırlayıp yanıma alıcam inş vaktinde gelir kızım. içim bir garip. dualarınızı benden esirgemeyin. inş güzel haberlerle ağrısız sızısız gelirim. böbreğimde kalıcı hasar olucakmış ama amacımız böbreği kaybetmemek. kızıma bir şey olmasın başka bir şey istemiyorum esasında. ama ona bakabilmem için benim de sağlıklı olmam lazım.

Canım şirketinle anlaşsan güzel olurdu (yani özel sektörde misin bilmiyorum ama). Yoksa dediğin doğru bir müddet maaşsız kalınıyor maalesef :26:

Kizlar gitdim usgye ve bebegimin tam kilosu 2350 qr hep gitdigim doktor bu inanin dunkine nekadar kizdim icimde bu dr soyledim dun bana 3 kilo ddediler diye oyle birsey katiyyen yok dedi..icim rahatladi dun uyuyamamisdim yimekde yimedim korkumdan ama sukur iyi hersey nirmal biraz suyumuz artmis onuda suyu azalt biraz yoluna girer dedi... bu arada DEFNE BEBEGE ve yeni dogurmaga giren arkadasimiz ismini unutdum sualarimiz sizinle Rabbim evlatlarinizi korusun sagsalim evinize gelsinler insallah hersey gonlunuzce olsun evlatlarimiz sagsalim kucagimizda olsun

Canım Allah kolaylık versin , inşallah doğum olmadan sağsalim evinize dönetsiniz...bizi haberdar et canım...

Epey dır foruma giremiyorum zaman su gıbı akmış yakında doğurmaz hatta doğuran varmış şaşırdım Allah analı babalı büyütsün ıns ben de hastane çantamı vs hazırlıyorum yavaş yavaş cok cok az kaldı heyecanlanıyorum ıkıncı mınık bakalım nasıl olcak

Biz de senden haber bekliyorduk , sevindim canım , için rahatlamıştır , dün yiyemediğin yemeğin yerine bugün şöyle güzel bi ziyafet çek canım...

Adamına göre muamele mi var arkadaş, bizim ofiseki arkadaş 2 ay peşlerinde süründü de anca alabildi Yakarım oraları vallahi

Kız merve güldürdün kız beni Allah da seni güldürsün kişileri karıştırdın kız , doğum yapan akabe değil , dmsdmf nickli arkadaşımız doğum yaptı...
aaaaaaaaaaaa yorumu yazarken kime yazdığıma hiç bakmıyorum tövbe tövbeeeebende çok güldüm şimdi kendime vallaha

dogum yaptim kizlaryour_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından gönderilmiştir.
Canim benim tebrik ederim Rabbim seninde evladini korusun insallah guzel sagsalim evinize gidin bebeginle hersey yolunda yaMzmissin ok sevindim topikin 2 ci bebegide geldi sukur defne kizimizda iyidir insallah dualarimiz hep onunla

Sende mi kendin yaptın; )
Bunu 40inda vereceksiniz değil mi Mevlüt olunca

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Evet canım kendim yaptım zaten üç aydan fazladır evdeyim bunlarla zaman geçti işte. Hastaneyede götürücem bir kısmını sonrasında da görmeye gelen herkese vermeyi planlıyorum. Hatta ailem şehir dışında akrabalarımızda onlara göndermeyi bile planlıyorum. Biraz fazla yaptım da. Keçeden bebekler yapmıştım onları babyshowerda verdim kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…