2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:) valla en güzelini yapmışsın .. ben de bu haftayı gecireyim Allah kerimdir.. nst ye ben de 32 de girmiştim.. karnına birşey bağlıyorlar gümgümgümgüm:)) öyle beni heyecan basmıştı...

kaç haftalıksın canım ,
ağrılar bendede çok var bu özel bölge ağrısı oluyor demi çatı ağrısı dedğin??

:) valla en güzelini yapmışsın .. ben de bu haftayı gecireyim Allah kerimdir.. nst ye ben de 32 de girmiştim.. karnına birşey bağlıyorlar gümgümgümgüm:)) öyle beni heyecan basmıştı...

Ben 30+3 iken gittim doktora bir ay sonra gel dedi hiç nst falan bahsetmedi benimde girmem gerekmiyormu ne zaman 15 güne incez bazen kızım yavaş hareket ediyor korkular basıyor sanki oda anlıyor hemem tepiniyo bitanem benim yaaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1167432 arabalı falan perde diktirdim.zaten pencere yok,balkona açılan yere yaptırdım.güneşliği falan 110₺ geldi.

Merhaba canım. Oğluşun Güle güle kullansin.bende böyle bir şey arıyorum. Benim oğlanın odanın teması araba
Sen ankarada misin nerde yaptırdın. Ayrıca fiyatta çok uygun gibi :)

Saat 15,30 gibi benim karnım birden sertleşti böyle ama 10-12 saniye falan sürdü pozisyon değiştirdim sonra geçti kasılma oluyordu ama ilk defa bu kadar uzun sürdü :44::44: hemen doktorumu aradım Braxton kasılmaları falan dedi ama sizdede böyle olmaya başladımı ?

Çatı muayenesi acılı bir işlem değil ki neden vazgeçeceksin Ya da benim doktorum çok kibar bilemedim

Bana henüz yapılmadı ama arkadaşım aynı kadında doğum yaptı. Hiçbir acı hissetmedi. Ben de neden korkuyorlar anlayamadım bu çatı muayenesinden. Normalde acılı bir işlem mi ki

Merhaba canım. Oğluşun Güle güle kullansin.bende böyle bir şey arıyorum. Benim oğlanın odanın teması araba
Sen ankarada misin nerde yaptırdın. Ayrıca fiyatta çok uygun gibi :)

Amin inşallah canım :) bende ankaradayım,yükseklik 250 cm,en180 cm boyutlarında yaptırmıştım.biz elvankentte tanıdığımıza gelmiştik.eşim arabayı park ederken perdeci vardı öylesine fiyat sorayım diye girmiştim.siparişi verip çıktık :) çok uygundu.hazır baktım çok pahalıydı.brillant marka.elvankentte 16.cadde bir dükkan.brillant outlet perde yazıyor tabelasında.cadde üstü.

Canım bende elvankent te oturuyorum :) ama dediğin yeri bilemedim. Sağında solunda neler vardı. Belki öyle hatırlarım.

Doktordan geldimm benim minik kuzum her zamanki gibi parmağını emiyodu yerim ben onuu boy kilomuzda cok sukur iyiydi 29+5 haftaligim boyu 42cm kilosu 1700 çıktı kendi doktorm izne çıkmıştı farkli doktora gorundum o yüzden haftaya tekrar gelip gorebilcem ogluşumu :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

masallah kuzuna..kılosu ıyı masallah haftasına gore tombiş kuzu :) boyuda gayet ıyı..allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın..ne yıyon ne ıcıyon kız bızede soyle

Kızlar e-bebek ten bi makine aldım , oğlumun kalp atış sesini dinliyorum , çok güzel...hem de 10 liraydı, almak isteyenlere duyrulur , harika bişii...

Selaamm arkadaslaarr.. dogum zamaniniz belli oldumu.. benim kizlar ağustos basinda geliyolarr
.. kavusmamiza sayili günler kaldii

masallah kuzuna..kılosu ıyı masallah haftasına gore tombiş kuzu :) boyuda gayet ıyı..allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın..ne yıyon ne ıcıyon kız bızede soyle

Meyve çok yiyorum galiba o kilo yapıyo :) bide son zamanlar donsurmaui cok yer oldum ama bana kalırsa bünye meselesi bi ara cok hastalanmistm haftada 3 kilo vermstm ama bebis yinede kilokuydu hepimiz bebislerimize sağlıkla zamaninda kavuşuruz inşallah :)

massallahhhh tosuncuga kocaman olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…