2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bendede aynı sancı 1-2 gün oldu çok korkmuştum acile falan gitmeyi düşündümde gitmedim . ama ishal olduğum için ona yordum,dünde kontrolüm vardı herşey normal görünüyor çok şükür. doktorum zaman zaman bu ağrıların olabileceğini söyledi, artar ve sıkıntı yaratırsa beni ara die tembihledi öyle rahatladım. bazen kendimi çok dinliyorum sanırım.

Seninkinde tam adet tarihi belli değildi degil mi hani ondan olmasin.birde iki haftaya kadar sorun görmüyorlar doktor demediyse kafanı bulandirma

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .
Ewet ben hamile olduğumu öğrendiğim de en son 2 ay once adet görmüştüm duzensiz :/

Var ödem ayagima bastirinca yarim parmak içine çöküyo resmen :/ gerilik son 2-3 aydir hep 2 hafta olarak dewam ediodu dr demek gelisio diodu böyle olunca. Ac 26.75 dio normali kac olmali bilmiorum

Ewet ben hamile olduğumu öğrendiğim de en son 2 ay once adet görmüştüm duzensiz :/

bak canım ultrason kağidinda ölçümlerde ne çıktığı yazıyor ya yanı haftası birde hemen yanında refarans aralığı var mesea orada yazıyor ona bak ama bence

doktor çok tehlikeli olsa söyerdi..yalnız senide anlıyorum bende böyle diyorum ama yeri geliyor doktora bile güvenmiyorum..

Var ödem ayagima bastirinca yarim parmak içine çöküyo resmen :/ gerilik son 2-3 aydir hep 2 hafta olarak dewam ediodu dr demek gelisio diodu böyle olunca. Ac 26.75 dio normali kac olmali bilmiorum

Yanında ac ye gore kac haftalık oldugu yazmıyor mu cnm belki senin bebişin gelişimi oyledir cnm belli olmaz herkes aynı değil sonucta

benim özellikle 2 gündür sürekli acıyor canım yaa.. ağrı değil bu acı.. sanki karnımın içi yırtıldı yarın bakalım bana ne dicek yarın dr. acaba diyorum gaz mı

benim esimde doktorun dediği önemli eğer sormazda oruç tutmazsan sorumluluğu sende diyor

tmm cnm yarın ben sorar sana söylerim..

Hayırlı olsun canım aldıkların sağlıkla kullanın inşallah. Karının için çatlak kremi kullanıyor musun? Belki yeteri kadar nemlenmediği için ağrıyor olabilir.

canım acı karnımın içinde yaa.... anlamadım giitti çok değişik ya

Allah korusun canım yırtık değildir. Muhtemelen bebiş olmadık bir yere baskı yapıyor. En azından ben öyle düşündüm şimdi. Çünkü zaman zaman azalıyor acım. Mesela dün pek az acırken, az önce şirkette fotokopi makinasına kadar gidemedim. Sandım yırtılacak. Pozisyonu ile ilgili olabilir mi bilemedim. Bakalım doktorun ne diyecek ?

Arkadaslar merhaba sizlere bir sey danismak istiyorum. Suan da 32+6dayim gecen kontrolumde bebegim 2 hafta geride cikti. Ancak kilo almaya devam ediyor. Ben erken dogum tehditi nedeniyle 3 aydir yatmaktayim. Her sabah ac karnina tartiliyorum. Bu bir haftadir hic kilo almadim hatta kahvalti yapip tartildigimda 100gr bile eksik ciktigim oluyor. Bu haftalarinda kilo alamayan var mi? Bebegim kilo alamayacak diye korkar oldum acikcasi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu iki hatta üç haftadır ben de hiç kilo almadım ve çook sevindim.biz almasakta bebekler alıyor merak edip endişelenme.onlar bizden besleniyorlar biz ise yediklerimizden.yani onlar büyüse de bizim kilomuz ilerlemeyebiliyor.

saol canım benım..normalde dogum sancısının baslangıcını regl agrısı gıbı ama daha sıddetlı dıye tanımlarlar..bean hayatım boyunca regl agrısı cekmedım o yüzden tanımlayamıyorum agrımı..sankı ayaklarımı üsütmusum gıbı yada cok fazla erık yemısım karın agrısı yapmıs gıbı oyle bırsey ıste :) dınlenıyorum aslında 32 haftada ntsye gırınce gorucez bakalım bu sertlesmeler neyın nesi:18:

evet söyleyecegım bu sefer gıttıgımde..gecen ayda soyleyecektım ama bebısımı gorucem dıye heyecanlandım unuttum butun sorularımı..hastaneden cıkınca aa bunu sorucaktım dıyorum esıme :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…